reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

geforce 8600GTS a zalman ZM80C-HP

nofx_01 (34)|11.9.2009 10:56
Kupil som zalman ZM80C-HP a teraz sa mi PC hreje az na 115 C. poradte co s tym predtym sa mi vovec nehriala grafika len ventilator bol hlucny a nedali sa znižit otacky. dik
matyyy (2527)|11.9.2009 10:58
ten chladič je už dosti zastaralý ikdyž 8600gts má malý vyřazovaný teplo

máš v casu nějaký větráčky (ideálně dodej fotku pc bez bočnice) pasivní chlazení grafiky bez proudění vzduchu nefunguje
nofx_01 (34)|11.9.2009 11:20
A aky iny ventilator by si mi odporucal?? ale taky na ktorom sa daju nastavit otacky...
matyyy (2527)|11.9.2009 11:28
[quote=nofx_01;291512]A aky iny ventilator by si mi odporucal?? ale taky na ktorom sa daju nastavit otacky...[/quote]
sorry moje křišťálová koule je momentálně na kalibraci

dodej víc info
začni tou fotkou (jesli je to problém tak typ skříně a kolik větráků tam je)
a pak cenovou představu
pas!k (3765)|11.9.2009 11:54
Imho jsou podle me dve mozny varianty proc tomu tak je.\

1. Ten chladic si nasadil blbe tudiz nedela co ma
2. Ten chladic si sice nasadil dobre ale nemas v pc jedinej vetrak a ten pasiv funguje jako peknej radiator ...

V prvni rade pores vetrani skrine .. 8600 neni zadnej zazrak kterej by byl potreba chladit necim specialnim .. je potreba ale dostat teplej vzduch ven ze skrine takze v zadu musi byt vetrak kterej pozene vzudch ven (nevim jakou mas skrin takze necekej ze ti nekdo rekne jakej vetrak si mas koupit) a jeden vetrak nejlepe dopredu kterej pozene vzduch skrz skrin .. pokud by to nestacilo pridratoval bych dalsi vetrak primo na ten chladic .. mezi ty tiche ale i drahe vetracky patri hlavne noctua nebo nexus
hawkeye9898 (818)|11.9.2009 16:01
skoda ze si sa nedosiel spytat co mas kupit to po prve a po druhe videl som ten chladic bez alebo s vrtulou.
ty mas aky? ak nemas vrtulu tak okamzite tam nejaku daj.
a po dalsie maj v skrini aspon 1x intake a 1x outake

ak budu teploty stale vysoke, tak daj chladic dole, poriadne odmasti GPU aj chladic, daj tam normalnu pastu - nie zuvacky a no name pasty ake sa dodavaju a nasad znova