reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

propojení mob.telefonu s PC

Pandal22 (10)|14.12.2007 08:25
Zdravím, potřeboval bych poradit. Snažil jsem se propojit mobilní telefon Nokia 6020 s PC. Připojil jsem telefon přes datový kabel, nainstaloval jsem software Nokia PCsuite.Ale napsalo mi to něco, jako že je to spolu nekompatibilní. A když jsem se podíval do ovládacích panelů, kde je správce zařízení, tak u toho portu,kde byl připojen kabel jsem měl žlutý trojuhelník s vykřičníkem.

Nevíte někdo prosím jak na to?
Pabler (425)|14.12.2007 13:49
asi nesedia ovladace, sice je to uplny odhad bo si vela konkretneho nepovedal
Aky Operacny System, popis chyby ked das vlastnosti na tu polozku s vykricnikom
------
Domnieka, mas Vistu a instalujes ovladace pre XP
- podobny problem bol u kamarata ....
Riesenie: Chod na stranku vyrobcu telefonu, najdi svoj typ telefonu, a pohladaj tam niekde stiahnut Drivers / utilities, z ponuky toho co sa da stiahnut vyber verziu pre Vistu, nainstaluj a malo by to slapat ...
Pabler (425)|14.12.2007 13:55
[QUOTE=Pabler;71780]asi nesedia ovladace, sice je to uplny odhad bo si vela konkretneho nepovedal
Aky Operacny System, popis chyby ked das vlastnosti na tu polozku s vykricnikom
------
Domnieka, mas Vistu a instalujes ovladace pre XP
- podobny problem bol u kamarata ....
Riesenie: Chod na stranku vyrobcu telefonu, najdi svoj typ telefonu, a pohladaj tam niekde stiahnut Drivers / utilities, z ponuky toho co sa da stiahnut vyber verziu pre Vistu, nainstaluj a malo by to slapat ...[/QUOTE]

EDIT:
Nokia PC suite podporuje vistu od verzie 6.83, ak mas starsiu ... tak tam bude pes zakopany ..
novu verziu stiahnes tu:
[code]http://www.nokia.cz/link?cid=EDITORIAL_771936[/code]
Pandal22 (10)|17.12.2007 09:33
mám OS XP prof., ten datový kabel je CA-42, je neoriginální, v tom je pravděpodobně ten problém.
pas!k (3765)|17.12.2007 09:40
Nevim jak je to u nokie na siemensu jsem na neorig kabely kde byl problem s pripojenim pouzival at enabler ..
Pandal22 (10)|17.12.2007 09:59
[QUOTE=pas!k;72639]Nevim jak je to u nokie na siemensu jsem na neorig kabely kde byl problem s pripojenim pouzival at enabler ..[/QUOTE]

Nevím právě jestli obdobný program existuje i pro neoriginální kabely pro nokie
pas!k (3765)|17.12.2007 10:06
Trsoku sem googlil a nejsi sam kdo ma stimhle kabelem problem .. na jednom foru nekdo psal ze mu pomohlo kompletne odinstalovat pc suite a nainstalovat ho znova tomu ale moc neverim .. zkus se podivat jak mas v tom suite nastaveny porty atd .. obcas take pomahalo snizit rychlost u daneho portu ale to jen strilim .. co s etyce mobilu nekolik let uz jsem v tomto odvetvi nic nedelal :)

Az ted jsem si vsiml co jsi psal o tom vykrnicniku .. problem bude v driverech :)

Zkus tyto

pokud nepojedou nasel sem jeste jedny kde autor tvrdi ze jedou

Link zde
Pandal22 (10)|17.12.2007 10:17
díky za linky. Ten z těch stránek Nokia.cz jsem už stáhl, ale nevyzkoušel. Myslíš že by to mohlo fakčit, když je ten kabel neoriginální?Stáhl jsem si ještě ovladače od prodejce toho neoriginálního kabelu, tak snad to pofrčí. Večer vyzkouším, bo teď nejsem doma.
Nedal bys mi prosím tě odkaz na ty stránky, kde autor tvrdí, že jedou?
pas!k (3765)|17.12.2007 10:54
Pokud mas ve spravci vykricnik je tam problem .. a je prvne potreba vyresit toto .. .netvrdim ze az tam ten vykrinik nebude to stoprocentne pojede ale s vykricnikem to nepojede urcite:) Takze je potreba najit funkcni drivery k tomu kabelu to by meli resit ty dva linky az zmizne vykricnik nainstaluj suite .. a pak uvidime co dal ..

Bylo to nejake Eng mluvici forum ktere bylo o problemech s timto kabelem .. i kdyz tam byl jiny typ nokie myslim ze je to sumak a znova s emi to hledat nechce :) Dulezitej je ten link
Pandal22 (10)|17.12.2007 11:11
ale nakonec myslím, že by mohl fungovat ten driver z Nokia.cz. U jednoho prodejce toho neoriginální kabelu odkazoval na jeho stáhnutí z těch stránek. Tak snad to půjde, pak dám vědět. Díky moc za info :-)
pas!k (3765)|17.12.2007 11:21
U toho driveru je primo napsany ten typ CA-42 melo by to jet
Pandal22 (10)|18.12.2007 08:40
tak jsem nainstaloval ten driver z nokia.cz a funguje to vše bez problémů. Díky moc všem za rady :-)
pas!k (3765)|18.12.2007 12:51
Super :) Hlavne si ten driver odzalohuj pro priste.