reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

odstranění"neodstanitelného"souboru"FXSAPIDebugLog File.txt"

anti.77 (64)|24.4.2010 09:54
mám tento soubor v Tempu "FXSAPIDebugLogFile.txt" už několik dní a nemohu ho smazat ani v nouzovém režimu,antivir ho nedetekju jako ohrožení ale chci se ho zbavit nevíte jak?Restart nepomáhá,pokouším se o to v total comandru jelikož ve Windows nemohu najít jak zobrazit skryté soubory ,občas,když něco nemohu smazat v TC tak v průzkumníku to jde.... dík za případnou pomoc ...
astec (1823)|24.4.2010 11:00
[quote=anti.77;370398]mám tento soubor v Tempu "FXSAPIDebugLogFile.txt" už několik dní a nemohu ho smazat ani v nouzovém režimu,antivir ho nedetekju jako ohrožení ale chci se ho zbavit nevíte jak?Restart nepomáhá,pokouším se o to v total comandru jelikož ve Windows nemohu najít jak zobrazit skryté soubory ,občas,když něco nemohu smazat v TC tak v průzkumníku to jde.... dík za případnou pomoc ...[/quote]

Co programek unlocker???
jrx (1880)|24.4.2010 12:22
Popřípadě i Malware Anti-Bytes má v sobě udělátko na mazání nesmazatelných souborů ;)
athens (724)|24.4.2010 12:53
[quote=Jiri@tncm;370440]Popřípadě i Malware Anti-Bytes má v sobě udělátko na mazání nesmazatelných souborů ;)[/quote]

Není to pouze v plné verzi :notsure
StD (1963)|24.4.2010 12:54
[quote=Jiri@tncm;370440]Popřípadě i Malware Anti-Bytes má v sobě udělátko na mazání nesmazatelných souborů ;)[/quote]
To "udělátko" se jmenuje FileASSASSIN (vrah souborů) a je to velmi užitečná věcička dostupná v menu Další nástroje.
anti.77 (64)|24.4.2010 13:40
Unlocker jsem zkoušel ale nějak mi nefungoval,ještě jsem zkusil pár programů,který jsem vyguglil ale to samý,jeden se dokonce tvářil,že odstaňuje celou slžku temp ale neodstranil nic.Teď jsem v práci,až přijdu domů,zkusím toho "vraha" ..... nevim sice proč,ale ten soubor mi fakt leze krkem ........ takovej "osobní nepřítel",mám ještě linux s avieou na dvd,tak zkusím ten ale problém je,že tahle složka je zašifrovaná a z jinýho systému je problém se tam dostat,z Bart na DVD se mi to nepovedlo.....zatim dík všem....
didaktik (132)|24.4.2010 23:18
A co takhle podívat se na původce toho souboru:
fxsapi.dll - Microsoft Fax API Support DLL
V tom systému je nainstalovaný fax (jako tiskárna)? A neposlalo se na ni něco co teď visí ve frontě dané tiskárny (pokud ano, tak zrušit tisk všech dokumentu na dané tiskárně) nebo nesnaží se něco přes fax v systému komunikovat?
anti.77 (64)|26.4.2010 08:51
No, fax i tiskárnu jsem u tohoto pc zakázal ve službách ..... dokonce se mi daří už soubor smazat,žádnej z programů to nedokáže ale jde to dvěma způsoby(myslím,že to bude platit i pro jiný nesmazatelný soubory)
1. spustím příkazovej řádek a ve správci vypnu exploer.exe a smažu
2.přes instal.DVD dám opravit,proklikám se až k příkazovýmu žádku a stejnej postup(dosovskejma příkazama)
jenže při zapnutí pc se vytvoří znova..... netušim jakej proces ho spouští ..... on teda ničemu nevadí ale z principu mě tam štve,nevíte někdo jak zjistit jeho závislost ????? Vytvoří se i v nouzovym režimu ......
StD (1963)|26.4.2010 10:07
[quote=anti.77;370823]No, fax i tiskárnu jsem u tohoto pc zakázal ve službách ..... dokonce se mi daří už soubor smazat,žádnej z programů to nedokáže ale jde to dvěma způsoby(myslím,že to bude platit i pro jiný nesmazatelný soubory)
1. spustím příkazovej řádek a ve správci vypnu exploer.exe a smažu
2.přes instal.DVD dám opravit,proklikám se až k příkazovýmu žádku a stejnej postup(dosovskejma příkazama)
jenže při zapnutí pc se vytvoří znova..... netušim jakej proces ho spouští ..... on teda ničemu nevadí ale z principu mě tam štve,nevíte někdo jak zjistit jeho závislost ????? Vytvoří se i v nouzovym režimu ......[/quote]

Tipnul bych si na M$ Office a nějaký úplně zbytečně nainstalený nástroje... :thumbdown Prohlédni si třeba Spybotem položky po startu.
anti.77 (64)|26.4.2010 10:31
StD: no,myslím,žes na to kápnul!!!! Nemám sice MSoffice ale před pár dny jsem instaloval Open Office !!!! A tahle "blbost" je tam také pár dní (jinak vokna jsem reinstaloval asi před 14dny) !!!!!Sice jsem oo povypínal při startu Win ale je to doopravdy možný !!!!!Hned jak dorazim domu tak oo odinstaluju a uvidím.... Díky moc za radu,myslím,že pravděpodobnost je veliká!!!

m.j. oo mám jen na čtení dokumentů....
kevin00 (10238)|26.4.2010 10:43
Mám nainstalovaný OpenOffice a tento soubor v adresáři ten nemám. Tudíž ta spojitost s OpenOffice asi nebude to pravé. Pokud spustím OpenOffice, vytvoří si v Temp adresáři pouze složku svpj3.tmp obsahující soubory *.tmp, podle druhu otevřených dokumentů. Po ukončení OpenOffice se složka automaticky smaže.
Podle názvu souboru se bude zřejmě jednat o nějaký log. Zkoušel jsi soubor otevřít, zda-li v něm není zapsáno, ke kterému programu/procesu patří ?
Hledal jsem chvíli na netu a našel jsem to samé, co uživatel Didaktik. Soubor patří s největší pravděpodobností k fxsapi.dll - Microsoft Fax API Support DLL.
anti.77 (64)|26.4.2010 12:00
No teď jsem mrknul tady do pracovního pc a ten soubor tady mám taky !!!!!Tady mám MS Office a zcela jiný nastavení-síť+vzdálenou plochu,služby atp ....... asi to brzo vzdám,jo,ten soubor fxsapi.dll jsem hledal přes "upm" a spuštěnej není .... taky jem vypnul vše v plánovanejch akcích atd atd ..... no,zdruhý strany jelikož jsem W7 neměl ještě prolezký jako před tím XP,tak teď je mám :-) ..... v práci používám Visty 32bit ..... asi to je fakt nějaká blbost ale znáte to... najednou zjistíte,že něco v pc je a nevíte proč a nic s tím nenaděláte...člověk pak nemá klid....

soubor má nulovou velikost a nic v něm není napsáno :-)