reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHW36 - Strogg_CZ: 1

Strogg_CZ (191)|25.8.2011 09:18
Kolik času zabrala tvorba: 20+
Pointa wallpaperu: Reklamní auta Gigabyte první v cíli.

Zcela vlastní tvorba: Ne

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: ne
Brush: ne
Obrázek, fotografie nebo textura: ano
Tutorial: ne

Další komentář: Každé auto je očíslováno jednou vlastností patřící k novým základním deskám Gigabyte. Auta jsou první v cíli.
Gigabytefinal2.png
czhunter (775)|28.8.2011 16:31
Když budu zlej, tak řeknu, že bude ještě nějakou dobu trvat, než budeš dělat pěkné obrázky ve 3D ... zatím je to jen hodně efektů naplácaných na ne moc dobré modely*

Ale čistě selským rozumem ... proč jsi ty vlastnosti dal na plochu auta, která se nejvíc zdeformuje (tzn. že se to nejhůř čte) a ještě vzhůru nohama? :)



* máš tam velké chyby v proporcích, konstrukci (takhle by to kolo nemohlo být zavěšeno ani teoreticky), meshi, materiálech ... ale věřím, že se časem zlepšíš. I když tvůj WP na GB Killer desku bylo o hodně kvalitnější.
Strogg_CZ (191)|28.8.2011 17:50
[quote=czhunter;469509]Když budu zlej, tak řeknu, že bude ještě nějakou dobu trvat, než budeš dělat pěkné obrázky ve 3D ... zatím je to jen hodně efektů naplácaných na ne moc dobré modely*

Ale čistě selským rozumem ... proč jsi ty vlastnosti dal na plochu auta, která se nejvíc zdeformuje (tzn. že se to nejhůř čte) a ještě vzhůru nohama? :)



* máš tam velké chyby v proporcích, konstrukci (takhle by to kolo nemohlo být zavěšeno ani teoreticky), meshi, materiálech ... ale věřím, že se časem zlepšíš. I když tvůj WP na GB Killer desku bylo o hodně kvalitnější.[/quote]

To auto je moje představa, jsem ho nedělal podle předlohy. Proto je to takové nereálné.
Souhlasím, že s tímto obrázkem jsem trochu přestřelil. Použil jsem něco , co jsem před časem testoval a upravil to, což nevedlo k úplně ideálnímu výsledku.
Ty kola buggyny jsem použil z mého prvého pokusu modelu (obrázek pro zajímavost doložím).
Není zase tak nejhorší model, myslím.

p.s: I ten obrázek v Esubě byl dobrý. (4. místo )
Mravenec2.png
kreion (2)|28.8.2011 18:45
souhlas s czhunterem. Na druhý straně, kámoš taky dělá v cineme a proto vím že dobrej model auta trvá udělat min 80 hodin a to ještě nemluvě o focení a vyrábění textur v PS =) Proto jako "narychlo" udělanej model to není bad a časem se každý zlepšujeme a kdyby na ty buginy bylo víc času tak by určitě vypadali jinak.
czhunter (775)|28.8.2011 20:08
Tady ti dám inspiraci, jak by to asi mělo vypadat: http://marekdenko.net/?page_id=53

... no dobře, Marek Denko je jeden z nejlepších česko(-slovenských) grafiků ... ale jako etalon je to dobré :)
H3w3R (226)|28.8.2011 21:08
[quote=czhunter;469544]Tady ti dám inspiraci, jak by to asi mělo vypadat: http://marekdenko.net/?page_id=53

... no dobře, Marek Denko je jeden z nejlepších česko(-slovenských) grafiků ... ale jako etalon je to dobré :)[/quote]

proč se držet při zemi že? :D
kreion (2)|28.8.2011 21:12
[quote=czhunter;469544]Tady ti dám inspiraci, jak by to asi mělo vypadat: http://marekdenko.net/?page_id=53

... no dobře, Marek Denko je jeden z nejlepších česko(-slovenských) grafiků ... ale jako etalon je to dobré :)[/quote]

tak to respekt! Skutečně ta jeho bugina i ty 80ts je fakt mazec.