reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jde zvuk, obraz ovšem nejde

Perny (5)|25.11.2009 21:19
Ahoj, mám problém, který jsem už jednou měl, bohužel nepamatuju se, jak jsem jej vyřešil. Jde o to, že při přehrávání videí jakéhokoliv formátu, mi jde jen zvuk, ale obraz ne. Také, když si chci třeba pustit fotbal na fotbalživě, tak mi zapnutí přenosu shodilo celý prohlížeč (jak FF, tak IE), po nainstalování nových kodeků už to nedělá, ale obraz stále nejde. Zkusil jsem x přehrávačů, včetně těch, které v sobě již kodeky mají, zkusil jsem i mnoho kodekových sad, ale nic nepomáhá. Ovladače na graf. kartu mám nejnovější, kodeky mám CCCP, přehravače mám momentálně VCL a WMP, počítač je čerstvě po přeinstalování. Toto se mi stalo již před dvěma roky, kdy jsem počítač také přeinstaloval, nainstaloval ovladače, kodeky, stáhl přehrávač a stejně obraz nešel..nakonec jsem někde na foru vyštrachal radu, že se má něco zaškrtnout nebo odškrtnout ve WMP a pak to jelo, bohužel si nepamatuju co.

Díky za všechny rady
dzandra (1368)|25.11.2009 21:24
Nechceš zkusit k-lite kodek, poslední dobou mi připadá nejlepší.
Perny (5)|25.11.2009 21:43
kodekama to není
pas!k (3765)|26.11.2009 06:09
Zkusil si i vlc player? Jinak instalace vice kodeck packu vetsinou vic uskodi nez pomuze .. ja bych vsechny cos nainstaloval odebral a pak to zkusil prehrat pomoci vlc playeru .. pokud to pojede ok pokud ne mas jistotu ze to neni kodeky .
jan.cz (119)|26.11.2009 06:10
[quote=pas!k;319904]Zkusil si i vlc player? Jinak instalace vice kodeck packu vetsinou vic uskodi nez pomuze .. ja bych vsechny cos nainstaloval odebral a pak to zkusil prehrat pomoci vlc playeru .. pokud to pojede ok pokud ne mas jistotu ze to neni kodeky .[/quote]

V první príspěvěku je toto....

---- Zkusil jsem x přehrávačů, včetně těch, které v sobě již kodeky mají, zkusil jsem i mnoho kodekových sad, ale nic nepomáhá. Ovladače na graf. kartu mám nejnovější, kodeky mám CCCP, přehravače mám momentálně VCL a WMP ----

Takže myslím že VCL zkoušel....
Perny (5)|26.11.2009 10:21
tak zatím díky za velmi podnětné rady :D


nic ve zlým ;)


jinak než dávám nový kodeky, tak předtím ty starý dám pryč, já fakt nejsem lama :o a mám nějaký záhadný problém
antonbaby (65)|27.11.2009 15:58
ahoj, take mívam podobny problem s prehravanim a to mam novy notebook. najednou nechce prehravat obraz, pritom kodeky mam k-lite a jsou vyborny. a zadne zasahy do nastavovani nedelam.
antonbaby (65)|27.11.2009 16:01
visty mi jednou ukazaly, ze si mam stahnout kodek:FFDSHOW_beta6_REV2527_20081219 coz je vlastne obdoba k-lite a zatim to jde ok. ale to predtim slo take dlouho
koren3 (255)|27.11.2009 16:24
Tak že toto asi máš pročtené? http://jech.webz.cz/navody.php . Což jsou stránky Vládě který se často vyskytuje na TV freaku, myslím, že ten je asi k tomuto tématu nejvhodnějsí.
Perny (5)|30.11.2009 12:07
pročetl jsem to a zkusil nějaký ty finty, ale nic
Perny (5)|2.12.2009 17:36
tak pánové, je to vyřešený...stačilo na lcdčku přepnout z analogu na digital =))

tímto děkuji mému kamarádu, který na to měl trpělivost.

a vám taky, za čas a rady