reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Viewsonic VP2030b nebo Philips 200P7ES

qbe (14)|9.4.2007 14:30
nemohu bohuzel nikde najit recenze viewsonicu vp2030b, mohl by se nekdo se mnou podelit o zkusenosti?

monitor by mel byt na strih videa a obcasne hrani...tzn dobra reprodukce barev a zaroven rychla odezva

diky
Killermannvs (77)|12.4.2007 13:57
[quote=qbe]nemohu bohuzel nikde najit recenze viewsonicu vp2030b, mohl by se nekdo se mnou podelit o zkusenosti?

monitor by mel byt na strih videa a obcasne hrani...tzn dobra reprodukce barev a zaroven rychla odezva

diky[/quote]
Nechápu smysl tohoto threadu od uživatele qbe. Založil jste už jeden thread a jestli jsem to pochopil spravně, tak jste v něm již napsal, že si vyberete Philipse a ted je tu další thread jestli Viewsonic nebo Philips. Má to nějaký smysl nebo je to obyčejný spam, který patří do koše ?

A abych jen nerejpal, chci si pořídít také LCD a vybral jsem si Nec 20WGX2Pro , kterého jste ve svém příspěvku také zmiňoval, proto bych Vám doporučil jeho.
emeka (2)|5.5.2007 09:47
Pokud se kouknete na stránky PCWorldu,největšího a nejlepšího časopisu o hardware na světě,zjistíte,že největší hodnocení ze všech panelů na světě má zrovna ten ViewSonic,který tu chcete.Myslim že tohle vám stačí jako dobrý argument.
Leroj (271)|5.5.2007 11:42
[QUOTE=emeka]Pokud se kouknete na stránky PCWorldu,největšího a nejlepšího časopisu o hardware na světě[/QUOTE]

a jak si přišel na to, který časopis je nejlepší na světě ? Největší - to se dá zjistit třeba změřením nebo spočítáním stránek, ale jak se měří kvalita ? Podle počtu prodaných kusů, nebo to někde psali ? Nebo to je osobní názor ? :rolleyes:

a abych taky jen nerejpal:
i já bych volil ten Viewsonic, i když jsem neměl možnost srovnání...výrobce ho řadí do kategorie Pro a i ve světě má Viewsonic velmi dobré jméno a umisťuje se na předních místech v testech - ovšem o tomto modelu jsem toho moc nečet /nepočítám popisy prodejců, ale těmi se bohužel řídit nedá.../
Mammon (6)|1.9.2007 10:26
Taky by me zajimalo, ktery z modelu je lepsi. konkretne kdyz to vztahneme k odezve, hraji take hry a rozhoduji se mezi temito 2 modely a nevim podel ceho vybrat, recenze na viewsonic neni. a ted je dokonce v obchodech docasne nedostupny :(. nemate nekdo zkusenost s odezvou u techto modelu? ktery vice na hry?diky
vitekv (59)|12.9.2007 23:46
[QUOTE=Mammon;46696]Taky by me zajimalo, ktery z modelu je lepsi ... recenze na viewsonic neni. [/QUOTE]

Recenze jsou, chce to pohledat.

Tady VP2030b zvitezil: http://www.behardware.com/articles/619-1/updated-survey-13-lcd-20-5-6-8-16-ms.html
Tady se dokonce utkali VP2030b a 200P7ES v primem souboji: http://www.xbitlabs.com/articles/other/display/20inch-4.html

Viewsonic ma vynikajici elektroniku, ale doplaci na P-MVA panel horsi vernosti barev. Na hry bude urcite lepsi Viewsonic, podle te recenze na xbitlabs ma lepe zvladnutou odezvu.
elpsycho (1602)|13.9.2007 00:12
200P7ES údajně trpí výrazným inputlagem