reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

software Virtual PC, ktery?

RolandN (210)|3.6.2009 08:55
Zdravim všechny....

napište který program Virtualního PC používate, který by jste doporučili?
Jejich možnosti, výhody, stabilita...
cool.user (2822)|3.6.2009 09:11
Virtualbox.
mstejska (2912)|3.6.2009 09:25
Virtual box
kevin00 (10238)|3.6.2009 09:28
Stačí použít Google:
Vybrat si musíš sám, co Ti bude nejvíce vyhovovat :)
mech13 (5526)|3.6.2009 09:42
Microsoft VirtualPC - zadarmo, pro windows vemi stabilni a bezproblemove, linux nwm, bohuzel vsechny bezici masiny se pretahuji o jedno jadro procesoru

VirtualBox - zadarmo, kdyz jsem zkousel pripojit masinu z M$ VPC (coz by melo bez problemu fungovat) tak kolaps, blbla mi i cista instalace takze nepouzivam... nwm, ostatnim docela jede. mozna to je tim ze mam visty x64 a softem co jsem do virtualni masiny instaloval

VMWare server - zadarmo, stabilni, bezproblemovy, ale oproti MS VPC nebo workstation jiny koncept - ovladani zamerene spis na servery, pro testovanim mene komfortni (ale plne dostatecne. jedu na po delsim zkouseni na tom jedu v praci)

VMWare workstation - jednoznacne nej reseni, ale neni zadarmo... narpiklad hromady snapshotu nenabizi nic jineho (server, virtualbox i VPC maji pouze po jednom snapshotu)
RolandN (210)|3.6.2009 13:28
Ja vim že jich existuje hodne, jen nemam čas, si s každým hrát a testovat...

VirtualBox jsem někdy dávno měl, byl vcelku OK, jen jsem chtel vedet jestli neexistuje neco jeste lepšiho.

mech13: super souhrn... diky
Michal Koláček (120)|3.6.2009 15:10
Já používal kdysi VMWare Workstation a byl jsem s tímto řešením naprosto spokojený. Široké možnosti nastavení, podpora mnoha OS, stabilní chod atp. Jak je to s licencí bohužel nevím.

M.
arf_cz (10)|12.6.2009 21:38
Pouzivam uz asi pul roku VirtualBox, hlavne z duvodu naprosto bezproblemovyho premapovani usb portu (po pridani filtru), takze v tomhle ohledu jej muzu doporucit. Jedinej problem mi nastal v instalovani addonu do Suse linuxu, kde se mi to proste nepovedlo vyresit, zato v Ubuntu pres roota hned.
astec (1823)|13.6.2009 09:59
Microsoft VirtualPC naprosto dostačující pro moje potřeby
RolandN (210)|16.6.2009 07:49
Ja už jsem si nainstaloval VirtualBox. Od posledně co jsem ho používal spoustu věci vylepšily :thumb

Akorat mám problém :confused:
nějak mi nefunguje namapovani USB (jiny OS než Visty jsem ve virtualBoxu nezkoušel), a taky když nastavim složku na sdileni tak ji v OS Vista ve virtual boxu nikde nenajdu.... :notsure
arf_cz (10)|16.6.2009 20:32
vypni svuj virtualni pc, v nastaveni pc - karta usb - ikona usb s modrym koleckem - pridas prazdny filtr (mapuje vsechno, co pripojis), zapni virtualni pc a melo by to jit (po pripojeni usb zarizeni se nejdrive instaluje v host systemu ovladac od virtualboxu)
RolandN (210)|22.6.2009 01:06
Takhle to funguje... Super! dik :)