reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Supermicro SC743T-650W

diverman (5)|25.9.2007 08:09
Ahoj, chci poridit case viz $SUBJ. http://www.abacus.cz/?cls=stoitem&stiid=1004950 U ni je uvedeno, ze podporuje desky do velikosti 12" - 13" E-ATX. Bude mozne case osadit beznou desktopovou ATX nebo MicroATX deskou?
tequilla (1015)|25.9.2007 09:42
Desky E-ATX (Extended ATX) se lisi od ATX formatu hlavne tim, ze jsou delsi...maji 13'' misto 9.6''. Pozice montaznich der je stejna, takze do E-ATX skrine se da ATX deska umistit (i manual ke skrini napovi). Ohledne u-ATX desky bych si uz nebyl uplne jistej a kontaktoval radsi tech. support.
Mimochodem, davat do serverove skrine za 13.5 tisic u-ATX desku mi prijde ponekud zahadny :notsure. To bude skrin slouzit pro sever nebo jake bude vyuziti pocitace v ni?
diverman (5)|25.9.2007 10:00
[QUOTE=tequilla;51003]Desky E-ATX (Extended ATX) se lisi od ATX formatu hlavne tim, ze jsou delsi...maji 13'' misto 9.6''. Pozice montaznich der je stejna, takze do E-ATX skrine se da ATX deska umistit (i manual ke skrini napovi). Ohledne u-ATX desky bych si uz nebyl uplne jistej a kontaktoval radsi tech. support.
Mimochodem, davat do serverove skrine za 13.5 tisic u-ATX desku mi prijde ponekud zahadny :notsure. To bude skrin slouzit pro sever nebo jake bude vyuziti pocitace v ni?[/QUOTE]
Diky za odpoved. Bude se jednat o domaci storage audiovizualnich del. Na takovy fileserver neni treba draha zakladni deska. Abacus neni zrovna nejlevnejsi, jinde jsem to videl cca o 3tis levnejsi. Jde mi predevsim o hot-swap ramecky. Interni hot-swap boxy od chievtecu mi nevyhovuji. Pokud vite o nejake jine case s hot-swap ramecky za +-10k, tak dejte link. Diky.