reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

černá obrazovka po instalaci NVidia driver na Windows Vista 32-bit

Messiah_ (12)|11.10.2011 12:48
Ahoj, mám grafickou kartu Nvidia 8500 GT a Windows Vista 32-bit. Aktualizace ovladačů na grafickou kartu způsobila, že systém nenaběhne. Do nouzového režimu se dostanu. Pokud ovladače odinstaluju (včetně použití Driver Swapper), tak PC naběhne v pořádku. Po nainstalovaní všech aktualizací do Windows (včetně SP2), již nejde vrátit bod obnovení. Zkoušel jsem nainstalovat i starší ovladače, ale pořád to dělá tu samou chybu. Nezná někdo tip na tento problém? Děkuji moc za všechny rady.:)
dzandra (1368)|11.10.2011 13:19
No ahoj, zrovna jsem dneska řešil něco podobného na win7 a gt 460. Připadalo mi, že to stáhlo nějakou aktualizaci a konec. Nouzák v poho, odinstalovat ovladače, pak jsem naistaloval a za se znovu černo v normálu. Chkdisk nic nenašel, obnovení systému se tvářilo stejně. Bohoužel mě tlačil čas a systém byl skoro čistý, tak jsem udělal komplet reinstal a teď mašina šlape v poho včetně posledních ovladačů a stažených všech aktualizací. Asi jsem nepomohl-
Messiah_ (12)|11.10.2011 14:10
[quote=dzandra;476601]No ahoj, zrovna jsem dneska řešil něco podobného na win7 a gt 460. Připadalo mi, že to stáhlo nějakou aktualizaci a konec. Nouzák v poho, odinstalovat ovladače, pak jsem naistaloval a za se znovu černo v normálu. Chkdisk nic nenašel, obnovení systému se tvářilo stejně. Bohoužel mě tlačil čas a systém byl skoro čistý, tak jsem udělal komplet reinstal a teď mašina šlape v poho včetně posledních ovladačů a stažených všech aktualizací. Asi jsem nepomohl-[/quote]

mno nevadí, asi to vypadá na ten reinstal no...Díky a měj se:thumb