reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Software: Malware co nejde smazat

Neregistrovaný (0)|10.9.2014 20:56
Tazatel: Vasil

Znění dotazu: Dobrý den omylem jsem jsi nainstaloval nějaký program jménem IStartSurf a nejde mi vymazat.Hledal jsem i na internetu jenže tam jsou pouze placený programy jestli by mi prosím někdo prosím řekl jak to smazat tak budu moc vděčný velice mně tento program vytáčí.
Vasil P.

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: malware
Vasil2 (0)|11.9.2014 13:02
Nejde to!
Vasil P.
Vitenuto (287)|11.9.2014 20:02
Zapni pc v nouzovem rezimu a udelej ten navod moc jsem ho necetl, ale jako prvni tip byla uinstalace, ktera nemusi jit pokud ji neco blokuje. Zapni pc v nouzovem rezimu. Popřípadě pak v nouzovém režimu zapni Spustit a tam napiš msconfig. V něm je záložka po spuštění a služby (nebo něco takového) tak to tam zkontroluj, jestli se tam nespouští něco co buď neznáš, či aspoň něco s neznačkovým jménem nebo neznačkouvou značkou :-), to kdyžak zakaž a odinstaluj to. Snad se podaří
john (877)|11.9.2014 20:24
z jednoduchych reseni combofix a nasledne AdwCleaner....
simon18355 (10)|12.9.2014 07:50
[QUOTE=john;562383]z jednoduchych reseni combofix a nasledne AdwCleaner....[/QUOTE]

Jen doplním: zde máš návod na použití Combofixu, dávám ho sem neboť při špatném použití může rozhodit počítač.
http://www.bleepingcomputer.com/combofix/cz/jak-pouzit-combofix
Vasil2 (0)|12.9.2014 13:39
Promazal jsem to, a je to v pi.. celý. Snad jen reinstal.
Leon1464 (118)|12.9.2014 14:59
Osobně mám co se malware týká dobré zkušenosti s Malwarebytes, Combofix je v rukách nezkušeného uživatele cestou do pekel.