reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

3D ZOBRAZENI 2x grafiky ???

paint (103)|21.8.2011 18:15
Dobry plánuji koupi new pc vracím se k setavě chtěl bych opravdu už poradny herní udělátko 3monitory z toho uprostřed 3D Bude na to potřeba 2x grafické karty nebo jen jedna 3d karta vyděl jsem parádní sestavu na youtube typek tam mel koply 2 grafické karty děla se to pro lepší výkon nebo pro to 3D zobrazeni?
Richmond (8084)|21.8.2011 18:52
Co teda chceš? 3D Vision (nVidia) nebo 3 monitory alá Eyefinity?
paint (103)|22.8.2011 14:55
3x monitor a uprostřed monitor se 3d zobrazeni původní nápad po par hodinách my došlo ze je to zbytečnost 3 monitory ideál ale stále mě nepouští ta otázka proč v herních pc se 3 monitory mají 2xgraficke karty? Je to nutné pro 3 monitory??
Richmond (8084)|22.8.2011 15:01
3 monitory se dají zapojit následovně:
1x ATI karta s Eyefinity (+ nějaká ta redukce nebo ještě lépe monitor se shodným vstupem jako na grafice)
2x nVidie (běžné modely mají pouze 2 výstupy, u nás se karty s více výstupy nedají sehnat, nebo alespoň já o nich nevím)

nVision (3D zobrazení s brýlemi) umí pouze nVidia.
paint (103)|22.8.2011 15:45
[quote=Richmond;468406]3 monitory se dají zapojit následovně:
1x ATI karta s Eyefinity (+ nějaká ta redukce nebo ještě lépe monitor se shodným vstupem jako na grafice)
2x nVidie (běžné modely mají pouze 2 výstupy, u nás se karty s více výstupy nedají sehnat, nebo alespoň já o nich nevím)

nVision (3D zobrazení s brýlemi) umí pouze nVidia.[/quote]

ATI je dobré ze je to primo na vice monitoru jen jestli ATI zvládne na 3 monitory náročnější hry v plných detailech na 3monitory to musí myt nemalou náročnost na výkon ? A u těch nvidia 2 výstupy připojit na jeden redukci na 2x to si přebere pc samo?
Richmond (8084)|22.8.2011 15:55
Na druhou stranu musíš koupit monitor se vstupem (DP) a to běžné nebo 3D monitory nemají (přes HDMI 1.3 nelze provozovat 3D). Při použití 3D se obraz počítá 2x (pro každé oko jednou, brýle to pak "rozblikají" aby si mozek myslel, že je to opravdu 3D). Pro spojení grafické karty a 3D monitory se používá Dual-DVI kabel (ty jsou na grafikách většinou dva takže třetí monitor prostě není kam zapojit). Tu poslední část jsem nepochopil (fakt se nauč psát, odsazuj řádky alespoň po jedné myšlence nebo se nauč používat interpunkci) :notsure
paint (103)|22.8.2011 16:04
[quote=Richmond;468432]Na druhou stranu musíš koupit monitor se vstupem (DP) a to běžné nebo 3D monitory nemají (přes HDMI 1.3 nelze provozovat 3D). Při použití 3D se obraz počítá 2x (pro každé oko jednou, brýle to pak "rozblikají" aby si mozek myslel, že je to opravdu 3D). Pro spojení grafické karty a 3D monitory se používá Dual-DVI kabel (ty jsou na grafikách většinou dva takže třetí monitor prostě není kam zapojit). Tu poslední část jsem nepochopil (fakt se nauč psát, odsazuj řádky alespoň po jedné myšlence nebo se nauč používat interpunkci) :notsure[/quote]

Jsme se nepochopily ne 3d – jen 3 monitory od 3d jsem upustil a--- píšu ve Wordu i opravuji máto asi par much
16cmfan (2153)|22.8.2011 17:36
[quote=paint;468438]Jsme se nepochopily ne 3d – jen 3 monitory od 3d jsem upustil a--- píšu ve Wordu i opravuji máto asi par much[/quote]

Ujasni si, čo chceš. Aký bude zvyšok zostavy ? Aké hry na tom budeš hrať ? Nestačí jeden veľký monitor ?