reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

proble se samsung syncmaster 953bw

d3moon (9)|19.12.2008 17:33
ahoj,2 tydny z5 jsem zakoupil lcd Samsung syncmaster 953bw 19" ..... mno a vcera sem si povsiml ze mam nahore mezi konstrukcni listou a samotnym zobrazovanym prostorem asi 3mm cernou mezeru ktera nic nezobrazuje a ani neni podsvicena.Nevim jestli se tam obevila ted nebo je tam delsi dobu a chci se zeptat jestli to je normalni ... !? 3mm pruh neni zrovna neprehlidnutelnej,proto mam podezreni ze se to tam obevilo ted,ale na druhou stranu obraz neni nijak deformovany a zobrazuje se v celem rozsahu,takze kdyz prijedu mysi k hornimu okraji zobrazovaneho obrazu mys se sekne.obraz sem zkousel posunout pres osd jenze posunovat se da jen v ramci jiz zobrazeneho pole takze nevim co delat .... dik za rady :)
Jiziii (796)|19.12.2008 18:29
No pokud vim tak černej kraj maj snad všechny dyspleje
já mám ten černej kraj jen cca 1,5 mm a 3 mm si myslim že je v pořádku
Takže do toho místa obraz nedostaneš a není to ani na reklamaci prostě to tak je
d3moon (9)|19.12.2008 18:37
[QUOTE=Jiziii;196607]No pokud vim tak černej kraj maj snad všechny dyspleje
já mám ten černej kraj jen cca 1,5 mm a 3 mm si myslim že je v pořádku
Takže do toho místa obraz nedostaneš a není to ani na reklamaci prostě to tak je[/QUOTE]
je to dost mozny ... ale jde mi o to ze sem to tam nemel .... (aspon mam ten pocit :) a ze je to silnej pocit ) a ze je ta mezera jen nahore a na prave strane .... ze to neni na vsech ... jinak diky za odpoved