reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sluchátka

kanabis (254)|1.6.2009 20:31
Sháním sluchátka pro moje HTC touch. Používat je budu nejvíce na cestách v autobusu atd. Našel jsem jedny ktere vypadaji dobře : http://www.suntech.cz/produkt/48187/Creative-EP-630-sluchatka.htm
Požadavky:
špunty
cena do 400kč
převážně pro poslech Punku a mluveného slova

tnx
CommanderZ (512)|1.6.2009 21:40
Presne ty (uz druhe, prvni se mi rozbily) mam ke svemu HTC. Hraji naprosto vyborne, maji slusnou kresbu a hluboke basy a navic vyborne izoluji. Jen bacha, nez se rozehraji (tak tyden) hraji trochu plechove, pak se to ale zlepsi.

Doporucuji.

PS> Jsou to in-eary, takze od nich vic boli usi (pokdu poslouchas hudbu hodne nahlas) nez od hormalnich sluchatek (myslim od zvuku, jinak jsou velmi pohodlne a ani z mych divnych usi vubec nevypadavaji).

EDIT: Punk neposloucham, vse co jsem zde popsal jsem odposlouchal na metalove hudbe.
Salamander (6177)|1.6.2009 21:46
Taky jsem je mel (dostal jsem je k notebooku) a ty basy me prisly az prilis vyrazne, ale jinak ze tu cenu jsou to vyborna sluchatka :)
kanabis (254)|2.6.2009 16:09
tnx
Ještě bych se chtěl zeptat CommanderZa (:)) jákou má redukci popř. kde jí sehnal.
El.Ronin (13)|8.6.2009 16:30
Já si nedávno koupil tyhle http://www.alza.cz/logitech-playgear-stealth-stribrnocerne-d79842.htm, měl jsem taky EP - 630, a po čase už nehrají tak kvalitně, tak jsem je vyměnil za tyhle a spokojenost
Salamander (6177)|18.6.2009 21:18
Nahodou mi taky odesly moje oblibena sluchatka a tak uvazuju, jaka poridit ...
Chci je mit hlavne na cestovani, proto spunty, ale taky by mohly byt trosku kvalitnejsi ;)

rozhoduju se mezi
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514008A01N2SDMOU protoze maji primo ovladani na jabkofon a ktera budou asi o dost kvalitnejsi :)

poradite nekdo ?
Richmond (8084)|18.6.2009 21:26
Mam The Plug protoze maji dostatek basu, jinak drazsi bych volil spis UltimateEars ;)
CommanderZ (512)|18.6.2009 21:35
[QUOTE=kanabis;255712]tnx
Ještě bych se chtěl zeptat CommanderZa (:)) jákou má redukci popř. kde jí sehnal.[/QUOTE]

Checkni shopy AHmobile a SunnySoft (jestli jsi Prazak)
meeee (1110)|18.6.2009 21:36
Salamander: Chceš špunty?

Pokud by ti nevadilo nakupovat na eBayi, pak Westone UM1, perfektní pohodlí, neslyšel jsem, ale kdybych měl zvuk soudit podle dražších bratříčků, tak :thumb
a nebál bych se u nich, že zdechnou, Westone dělá skoro nezničitelný kousky, ani na head-fi, kde je má poměrně dost lidí, nenajdeš stížnosti na to, že by na nich něco odcházelo.
jrx (1880)|18.6.2009 21:40
[QUOTE=Salamander;260475]poradite nekdo ?[/QUOTE]

Přímo z těchle dvou? No, pokud ty prachy do toho chceš vrazit, vem ty shure. Shure je velmi kvalitní značka která je hodně používána i umělci, ať už se jedná o mikrofóny nebo sluchátka. :) Mají vyměnitelné náušníky od velikosti blecha až po slon takže si každý vybere :D Měl jsem možnost na nich chvíli poslouchat a musím říct že zvuk krásný stejně jako odrušení okolí (jednalo se ale o drahší model). No, pokud máš náročné ucho a chceš vážně kvalitu, vem je, pokud to ale chceš na poslouchání nějakého kraválu a je ti jedno jak to bude znít, vem něco levnějšího, asi by tvoje peněženka byla smutná.

//Jsou tu samozdřejmě i alternativy, viz počteníčko pod meeeovym odkazem. Ovšem ty jsem nikdy neměl v uších, tudíž nemohu sloužit.