reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Microsoft Visual C++

Devouver (304)|21.4.2011 15:33
Čistím počítač od nepotřebných programů a vydím že mám nainstalováno tak 10 verzí Microsoft Visual C++ 2005, 2008 a 2010. Vadí to něčemu?
pavel_p (993)|21.4.2011 21:26
Předpokládám jen runtime...jestli ti vadí, že každý zabere tak 10MB si odpověz sám.
Jinak jsou pro běh některých programů nutné přinejmenším poslední verze (a nejsem si jistý, jestli nemusí odpovídat dokonce přesně, pak jejich odinstalováním víc pokazíš)
Devouver (304)|21.4.2011 23:10
[quote=pavel_p;447283]Předpokládám jen runtime...jestli ti vadí, že každý zabere tak 10MB si odpověz sám.
Jinak jsou pro běh některých programů nutné přinejmenším poslední verze (a nejsem si jistý, jestli nemusí odpovídat dokonce přesně, pak jejich odinstalováním víc pokazíš)[/quote]

Já se jen ptám, jestli něčemu nevadí, třeba jestli spolu nekolidují a ták. Jestli to je OK, tak je tam nechám.
veny (161)|25.4.2011 10:19
Jak psal pavel_p pokud nemáš vyloženě nějaký problém tak je tam nech,teď jsem koukal a mám to stejný.
Ono se ne nadarmo říká "nešťourat se v něčem co funguje pokud nevím co to je" a když už tak můžeš zkusit virtualizaci tam si můžeš hrát jak chceš ;)