reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Fujitsu Siemens uvedlo na český trh nové ESPRIMO Mobile M9410

, , aktualita
Fujitsu Siemens uvedlo na český trh nové ESPRIMO Mobile M9410
Nová řada notebooků Fujitsu Siemens ESPRIMO Mobile přinese zvýšenou odolnost v podobě pevného těla a víka z hořčíkové slitiny. Pevný disk je pak chráněn technologií ShockSenzor. Nebude chybět ani TPM modul, čtečka karet SmartCard a software...
Fujitsu Siemens uvedlo na český trh nové ESPRIMO Mobile M9410
Nová řada notebooků Fujitsu Siemens ESPRIMO Mobile přinese zvýšenou odolnost v podobě pevného těla a víka z hořčíkové slitiny. Pevný disk je pak chráněn technologií ShockSenzor. Nebude chybět ani TPM modul, čtečka karet SmartCard a software DeskView Data pro lepší ochranu dat.Těmito všemi technologiemi bude nová řada notebooků vybavena. Jako první se na našem trhu objeví model M9410. Nabídne 14,1" LCD displej s WXGA nebo WXGA+ rozlišením a hmotnost 2,3 kilogramu. Stejně jako ostatní modely, které přijdou na trh později, i tento je vybaven UMTS, WLAN a volitelně rozhraním Bluetooth. Podporují technologii Intel vPro, v případě problémů je tak možná technická podpora přes bezdrátové připojení.

Uživatelé požadující velkou výdrž, mohou vyměnit DVD mechaniku za druhou baterii. Tento modulární prvek ale lze nahradit třeba druhým pevným diskem. Procesorem může být Celeron 540, je však možno koupit notebook i s jinými procesory, vrcholem nabídky je pak Core 2 Duo T9500. Integrovanou grafickou kartou je Intel GMA X3100. ESPRIMO Mobile M9410 bude k dispozici od poloviny srpna za cenu 19 990 Kč bez DPH.

Zdroj: TZ Fujitsu Siemens
reklama
reklama
reklama