www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

G.Skill uvedl moduly Trident Z Royal DDR4-4400 s časováním CL17

G.Skill uvedl moduly Trident Z Royal DDR4-4400 s časováním CL17
, , aktualita
Společnost G.Skill přichází na trh s novými paměťovými moduly řady Trident Z Royal, které dostávají při časování CL17 velmi vysokou frekvenci. Budou se totiž nově prodávat i jako verze DDR4-4400.
K oblíbeným
reklama
Tradiční výrobce paměťových modulů G.Skill rozšiřuje portfolio svých paměťových modulů Trident Z Royal. U nich nabídne řadu pamětí s nízkými latencemi CL17 (vzhledem k vysokým frekvencím). Dosud do této řady patřily moduly DDR4-4000 s napětím 1,4 V, DDR4-4133 s ještě vyšším napětím 1,45 V a nabídka končila u modulů DDR4-4266 s 1,5 V. Nově se ale s tímto časováním představují i paměti DDR4-4400. U nich už napětí naštěstí nestoupá a dosahuje stejné výše 1,5 V.
 
G.Skill Trident Z Royal
 
Všechny čtyři frekvence se vyznačují časováním CL17-18-18-38 a k dispozici jsou v kapacitách modulů 8 GB a 16 GB (vždy jako dvoumodulové dual-channel kity, v případě DDR4-4000 i jako 4×8 GB). Využívají paměťových čipů Samsung B-die a optimalizovány jsou pro platformu Intel Z490.
 
Zdroj: gskill.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Opět je to jinak: procesory Samsung Exynos s GPU od AMD prý už letos Opět je to jinak: procesory Samsung Exynos s GPU od AMD prý už letos
Tzv. rumors se umí občas pěkně rozcházet a velmi dobře to jde vidět na procesoru Samsung Exynos 9925. Ten by měl přinést do mobilních procesorů Samsung výkonnou grafiku od AMD. Už poněkolikáté se mění předpokládané datum uvedení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Philips uvedl 10bitový 4K monitor 288E2UAE Philips uvedl 10bitový 4K monitor 288E2UAE
Společnost Philips uvádí do nabídky svých monitorů novinku v podobě modelu 288E2UAE. Jde o 28" monitor, který nabízí 4K rozlišení a 10bitové zpracování barev. Přitom má jít o poměrně levnou variantu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
LAVO: vodíkové úložiště energie pro domácnost LAVO: vodíkové úložiště energie pro domácnost
Společnost LAVO přichází na trh s novým úložištěm elektrické energie. Nebude ji ale ukládat primárně v akumulátoru, ale ve vodíku. Její úložiště totiž bude provádět elektrolýzu vody a chybět nebude palivový článek.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
QNAP varuje před malwarem, který napadá jeho NAS a těží kryptoměny QNAP varuje před malwarem, který napadá jeho NAS a těží kryptoměny
Společnost QNAP varuje své zákazníky před dvěma malwary, které na jejích zařízení těží kryptoměny. Jde o Dovecat a dedpma, které se poslední dobou šíří Internetem a mohou napadat i jiná zařízení s Linuxem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Nové grafické karty Intel Iris Xe nebudou fungovat s procesory AMD Nové grafické karty Intel Iris Xe nebudou fungovat s procesory AMD
Intel včera představil další grafické karty, které budou po více než dvou dekádách od dob modelu Intel 740 nabídnuty na trhu. Ukazuje se ale, že si je nebudeme moci koupit samostatně a ani vyzkoušet na sestavě s procesorem AMD. Proč? 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů