GALAXY nabídne GeForce GTX 285 se 2 GB paměti a chladičem od AC

GALAXY nabídne GeForce GTX 285 se 2 GB paměti a chladičem od AC
, , aktualita
Společnost GALAXY Technology jako partner firmy NVIDIA hodlá nabídnout vlastní verzi grafické karty s čipem GeForce GTX 285, jež využije celkem 2 GB paměti GDDR3 (0,8 ns). K tomu však tento model nabídne chladič Accelero eXtreme od Arctic...
K oblíbeným
reklama
Společnost GALAXY Technology jako partner firmy NVIDIA hodlá nabídnout vlastní verzi grafické karty s čipem GeForce GTX 285, jež využije celkem 2 GB paměti GDDR3 (0,8 ns).K tomu však tento model nabídne chladič Accelero eXtreme od Arctic Cooling, což je bezpochyby velmi kvalitní model schopný zajistit nízkou hlučnost i teploty. Základní frekvence jsou 648 MHz pro jádro, 1476 MHz pro shadery a 2484MHz paměti. Napájení je zde šestifázové a k dispozici jsou i dva BIOSy a firemní utilita Xtreme Tuner pro obnovení BIOSu, nastavení otáček ventilátorů a samozřejmě přetaktování.

Zdroj: VR-Zone
reklama
Nejnovější články
Na obzoru jsou další GPU Navi 14, přijdou s nimi ještě nějaké karty? Na obzoru jsou další GPU Navi 14, přijdou s nimi ještě nějaké karty?
AMD nás před týdnem svým představením nových Radeonů založených na slabší verzi Navi zrovna moc nepotěšilo. V podstatě představilo jen jednu desktopovou kartu a jednu mobilní a my se nedozvěděli ani podrobnosti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Čipset AMD B550A spatřen: PCIe 3.0 a pouze pro OEM Čipset AMD B550A spatřen: PCIe 3.0 a pouze pro OEM
AMD v poslední době najelo na OEM vlnu. V srpnu byly představeny grafické karty Radeon RX 600, což jsou opět Polaris a nedávno jsme se dozvěděli o dvou nových OEM procesorech Ryzen, z nichž je jeden navíc pouze pro Čínu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Alfatest Microsoft Flight Simulatoru začne už tento měsíc Alfatest Microsoft Flight Simulatoru začne už tento měsíc
Microsoft Flight Simulator byl naposledy vypuštěn na trh ve verzi X, která nastoupila už v roce 2006 a později nastoupila jeho Steam verze, která je sice podstatně mladší, ale technicky jen o málo vyspělejší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft na své nové klávesnice přidal funkce pro Office a smajlíky Microsoft na své nové klávesnice přidal funkce pro Office a smajlíky
Už je to pěkná řádka let, co se řešila role Microsoftu při vývoji počítačových klávesnic. Tato firma přitom jejich funkčnost výrazně ovlivnila, i když tu byly i jiné faktory. Nyní Microsoft navazuje na svou starou roli. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Inno3D zmínila GeForce RTX 2080 Ti Super Inno3D zmínila GeForce RTX 2080 Ti Super
Společnost Inno3D na svých stránkách několikrát zmínila grafickou kartu GeForce RTX 2080 Ti Super, na niž zatím čekáme marně. Nyní se to týká prodejní akce na podporu GeForce RTX a GTX. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek