www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Gateway připravuje nettop QX2800 postavený na platformě ION

Gateway připravuje nettop QX2800 postavený na platformě ION
, , aktualita
Společnost Gateway si nechce nechat ujet vlak s populárními nettopy a tak do něj nastupuje s modelem QX2800. Jedná se vlastně o přejmenovaný Acer AspireRevo. Nový nettop přichází s dvoujádrovým procesorem Intel Atom 330 tepajícím na frekvenci...
K oblíbeným
reklama
Společnost Gateway si nechce nechat ujet vlak s populárními nettopy a tak do něj nastupuje s modelem QX2800. Jedná se vlastně o přejmenovaný Acer AspireRevo.Nový nettop přichází s dvoujádrovým procesorem Intel Atom 330 tepajícím na frekvenci 1,6 GHz (zde je rozdíl oproti AspireRevo, v něm je jednojádrový Atom 230). Dále zde nalezneme 2 GB paměti RAM a pevný disk s kapacitou 500 GB. Zobrazení obstará integrovaný grafický čip GeForce 9400M.

Pro připojení k síti poslouží Gigabitový ethernet nebo WiFi. Fotky z dovolené budete moci nahrát skrz čtečku paměťových karet (4-in-1). Co se týká operačního systému, vsadil výrobce na Microsoft Windows Vista Home Premium. Cena zatím není přesně známa, nicméně se spekuluje o částce okolo 350 euro (cca 9100 Kč).

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Dnes, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková