www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Gateway připravuje nettop QX2800 postavený na platformě ION

Gateway připravuje nettop QX2800 postavený na platformě ION
, , aktualita
Společnost Gateway si nechce nechat ujet vlak s populárními nettopy a tak do něj nastupuje s modelem QX2800. Jedná se vlastně o přejmenovaný Acer AspireRevo. Nový nettop přichází s dvoujádrovým procesorem Intel Atom 330 tepajícím na frekvenci...
K oblíbeným
reklama
Společnost Gateway si nechce nechat ujet vlak s populárními nettopy a tak do něj nastupuje s modelem QX2800. Jedná se vlastně o přejmenovaný Acer AspireRevo.Nový nettop přichází s dvoujádrovým procesorem Intel Atom 330 tepajícím na frekvenci 1,6 GHz (zde je rozdíl oproti AspireRevo, v něm je jednojádrový Atom 230). Dále zde nalezneme 2 GB paměti RAM a pevný disk s kapacitou 500 GB. Zobrazení obstará integrovaný grafický čip GeForce 9400M.

Pro připojení k síti poslouží Gigabitový ethernet nebo WiFi. Fotky z dovolené budete moci nahrát skrz čtečku paměťových karet (4-in-1). Co se týká operačního systému, vsadil výrobce na Microsoft Windows Vista Home Premium. Cena zatím není přesně známa, nicméně se spekuluje o částce okolo 350 euro (cca 9100 Kč).

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Corsair vypuští na trh 32GB moduly Vengeance LPX DDR4 Corsair vypuští na trh 32GB moduly Vengeance LPX DDR4
Corsair si připravil 32GB moduly Vengeance LPX DDR4, které tvoří až 256GB sadu pro velice náročné uživatele. Kapacita pamětí nám tak uspokojivě roste, a tak se podívejme, co vše si můžeme v tomto případě pořídit.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Wolfenstein: Youngblood a nároky na PC hardware Wolfenstein: Youngblood a nároky na PC hardware
Už to nebude trvat dlouho a hráči se budou moci vžít do kůže Blazkowiczových dvojčat, která budou v Paříži hledat po svém otci a půjdou přitom přes hromady mrtvol nacistů. Nyní už tak víme, co k tomu bude v PC verzi zapotřebí za hardware.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Biostar oficiálně nabízí PCIe 4.0 na deskách s AMD 400 Series Biostar oficiálně nabízí PCIe 4.0 na deskách s AMD 400 Series
AMD by se rádo zasadilo o to, aby starší desky s čipsety sérií 400 nebo dokonce 300 nenabízely žádnou formu podpory rozhraní PCI Express 4.0. Výrobci desek si to ale rozhodně nemyslí a mezi ně nyní patří i Biostar.
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Intel Xeon Platinum 8284: výkonnější speciál za 5500 dolarů navíc Intel Xeon Platinum 8284: výkonnější speciál za 5500 dolarů navíc
Vedle nabídky firmy AMD a jejích serverových procesorů EPYC může být seznam cen procesorů Xeon od Intelu jak z jiného světa. To platí zvláště pro speciální procesory, které se ani neobjevují v běžné nabídce, a tím je i Xeon Platinum 8284. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Co by pronesl Nixon, kdyby astronauté Apolla 11 zemřeli na Měsíci? Co by pronesl Nixon, kdyby astronauté Apolla 11 zemřeli na Měsíci?
Je pochopitelné, že americký prezident Richard Nixon měl připraven projev i pro případ, že by mise Apollo 11 nevyšla a Armstrong, Aldrin a Collins se už nevrátili domů. Tento projev sice naštěstí pronést nemusel, ale my si jej i tak můžeme přečíst. 
Včera, aktualita, Jan Vítek12 komentářů