www.svethardware.cz
>
>

GE Kitchen Hub: libo širokoúhlou mikrovlnku s Netflixem?

GE Kitchen Hub: libo širokoúhlou mikrovlnku s Netflixem?
, , aktualita
Společnost General Electrics si připravila novou verzi zařízení Kitchen Hub, která kombinuje dvě věci, a sice vaření a zábavu. Jedná se o mikrovlnnou troubu, jež je vybavena 27" širokoúhlou obrazovkou. 
K oblíbeným
reklama
Normální mikrovlnka nám skrz svá dvířka ukazuje právě připravované či ohřívané jídlo, ovšem nový GE Kitchen Hub tuto plochu využívá zcela jinak. Vybaven je 27palcovým širokoúhlým displejem a systémem, který umožní přehrávání streamovaných videí z Netflixu. Ovšem ten, kdo má doma mikrovlnku, k níž "dostřelí" přinejlepším 2,4GHz Wi-Fi, asi velice dobře ví, že tato kombinace obvykle nejde dobře dohromady. Zapnutá mikrovlnka totiž dokáže takovou bezdrátovou síť velice efektivně rušit a GE Kitchen Hub pochopitelně je vybaven právě rozhraním Wi-Fi. Není přitom jasné, zda má výrobce tento problém nějak podchycen, anebo lze prostě předpokládat, že 2,4GHz Wi-Fi v průběhu ohřevu bude mít problémy. 
 
starší verze Kitchen Hubu, snímky nové nebyly poskytnuty
 
GE ale také slibuje, že s využitím umělé inteligence bude Kitchen Hub sledovat, zda už je jídlo hotové a dále bude moci posloužit právě jako hub, čili centrální přístupový bod pro zařízení se Z-Wave nebo jiná chytrá zařízení daného výrobce.
 
Je třeba také upozornit, že starší verze Kitchen Hubu nezahrnuje mikrovlnku, takže nelze zjistit, jak ta jde v podání GE dohromady s Wi-Fi. Jde tak v podstatě jen o součást digestoře, která využívá displej, na němž běží Android 8 a přijde na 1200 dolarů. 
 
Nový Kitchen Hub počítá samozřejmě i s tím, že bude uživateli servírovat recepty, a to pomocí aplikace Flavorly od SideChef. Montovat by se měl také nad sporák, takže si zachová i funkci digestoře. Krom displeje budou k dispozici také kamery pro videokomunikaci a krom podpory Netflixu se počítá také se Spotify, nicméně to už vše bude prostě záležet na nainstalovaných aplikacích, neboť lze předpokládat, že to bude z hlediska funkčnosti v podstatě velký tablet. 
 
Technické specifikace i informace o použitém systému si ale výrobce zatím nechal pro sebe, takže ani nevíme, jakou verzi Wi-Fi tu budeme mít. 
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD
Společnost Alphabet, pod níž spadá i Google, je čtvrtou americkou společností, která dosáhla na hodnotu jednoho bilionu USD. Doplňuje tak předchozí trojici v podobě Applu, Amazonu a společnosti Microsoft.
Včera, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
PigeonBot: dron, který je inspirován holubem PigeonBot: dron, který je inspirován holubem
Výzkumný tým ze Stanfordovy univerzity se zabývá vývojem dronu, který by měl nabídnout lepší manévrovací schopnosti při letu. Při navrhování bezpilotního letounu jim inspirací byla holubí křídla. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Corsair K95 RGB Platinum XT: mechanika pro hráče i streamery Corsair K95 RGB Platinum XT: mechanika pro hráče i streamery
Corsair si připravil novou verzi své již známé klávesnice K95, a sice model s celkovým označením K95 RGB Platinum XT Mechanical Keyboard. Ten slibuje velice dobrou výbavu, která má vyhovovat i streamerům.
17.1.2020, aktualita, Jan Vítek
Grafenové baterie Real Graphene pomalu míří na trh Grafenové baterie Real Graphene pomalu míří na trh
Máme zde další průlom ve světě akumulátorů. Společnost Real Graphene totiž slibuje už velmi brzký příchod grafenových baterií, které se mají rychle nabíjet, být bezpečnější a vydržet mnohem více nabíjecích cyklů.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Mojo Vision připravuje kontaktní čočky s rozšířenou realitou Mojo Vision připravuje kontaktní čočky s rozšířenou realitou
Už i lehké brýle schopné poskytovat rozšířenou realitu je výkřik techniky, který zatím není připraven pro široký trh a Mojo Vision chce přitom nabídnout něco podobného prostřednictvím kontaktních čoček. 
17.1.2020, aktualita, Jan Vítek