www.svethardware.cz
>
>

GE Kitchen Hub: libo širokoúhlou mikrovlnku s Netflixem?

GE Kitchen Hub: libo širokoúhlou mikrovlnku s Netflixem?
, , aktualita
Společnost General Electrics si připravila novou verzi zařízení Kitchen Hub, která kombinuje dvě věci, a sice vaření a zábavu. Jedná se o mikrovlnnou troubu, jež je vybavena 27" širokoúhlou obrazovkou. 
K oblíbeným
reklama
Normální mikrovlnka nám skrz svá dvířka ukazuje právě připravované či ohřívané jídlo, ovšem nový GE Kitchen Hub tuto plochu využívá zcela jinak. Vybaven je 27palcovým širokoúhlým displejem a systémem, který umožní přehrávání streamovaných videí z Netflixu. Ovšem ten, kdo má doma mikrovlnku, k níž "dostřelí" přinejlepším 2,4GHz Wi-Fi, asi velice dobře ví, že tato kombinace obvykle nejde dobře dohromady. Zapnutá mikrovlnka totiž dokáže takovou bezdrátovou síť velice efektivně rušit a GE Kitchen Hub pochopitelně je vybaven právě rozhraním Wi-Fi. Není přitom jasné, zda má výrobce tento problém nějak podchycen, anebo lze prostě předpokládat, že 2,4GHz Wi-Fi v průběhu ohřevu bude mít problémy. 
 
starší verze Kitchen Hubu, snímky nové nebyly poskytnuty
 
GE ale také slibuje, že s využitím umělé inteligence bude Kitchen Hub sledovat, zda už je jídlo hotové a dále bude moci posloužit právě jako hub, čili centrální přístupový bod pro zařízení se Z-Wave nebo jiná chytrá zařízení daného výrobce.
 
Je třeba také upozornit, že starší verze Kitchen Hubu nezahrnuje mikrovlnku, takže nelze zjistit, jak ta jde v podání GE dohromady s Wi-Fi. Jde tak v podstatě jen o součást digestoře, která využívá displej, na němž běží Android 8 a přijde na 1200 dolarů. 
 
Nový Kitchen Hub počítá samozřejmě i s tím, že bude uživateli servírovat recepty, a to pomocí aplikace Flavorly od SideChef. Montovat by se měl také nad sporák, takže si zachová i funkci digestoře. Krom displeje budou k dispozici také kamery pro videokomunikaci a krom podpory Netflixu se počítá také se Spotify, nicméně to už vše bude prostě záležet na nainstalovaných aplikacích, neboť lze předpokládat, že to bude z hlediska funkčnosti v podstatě velký tablet. 
 
Technické specifikace i informace o použitém systému si ale výrobce zatím nechal pro sebe, takže ani nevíme, jakou verzi Wi-Fi tu budeme mít. 
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Americká vláda se zaměřila na Epic i Riot Games kvůli vazbám na Tencent Americká vláda se zaměřila na Epic i Riot Games kvůli vazbám na Tencent
Dobře víme především o společnosti Epic Games, že má důležité vazby na čínskou společnost Tencent. To platí i pro Riot Games a americká vláda se nyní kvůli tomu na obě společnosti zaměřila. Co to znamená?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
ViewSonic Elite XG270Q: hraní na 27" se 165 Hz a Quad HD ViewSonic Elite XG270Q: hraní na 27" se 165 Hz a Quad HD
ViewSonic si připravil nový monitor, který bude vyhovovat zákazníkům neprahnoucím po Ultra HD, ale už ani Full HD. Quad HD je tak střední cesta šetrná i pro naše peněženky. ViewSonic XG270Q je také cenově výhodnější alternativa pro model XG270QG.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Microsoft kupuje společnost ZeniMax a s ní i Bethesdu či id Software Microsoft kupuje společnost ZeniMax a s ní i Bethesdu či id Software
Microsoft získal nový cenný skalp z řad herních společností. Do xboxového světa se bude nově řadit ZeniMax Media, mateřská společnost studia Bethesda Softworks. Microsoft tak získá i práva na mnohé známé herní řady. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Trumpův ban WeChatu zablokoval soud. Říká, že Donald nemá důkazy Trumpův ban WeChatu zablokoval soud. Říká, že Donald nemá důkazy
Americký prezident Donald Trump se rozhodl vydat výkonný příkaz, který měl uvalit ban na čínský komunikátor WeChat. Okresní soud mu to ale zatrhl a říká, že ban byl založen na základě nepodložených obvinění.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Muž odsouzen za těžbu kryptoměn na vědeckém superpočítači Muž odsouzen za těžbu kryptoměn na vědeckém superpočítači
34letý Australan si chtěl přivydělat těžbou kryptoměn, nezvolil k tomu ale tu nejšťastnější metodu. Místo svého hardwaru použil výpočetní techniku určenou pro vědecké účely, což mu vyneslo 15měsíční trest.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář