www.svethardware.cz
>
>
>

GeForce NOW nabízí i Assassin’s Creed Valhalla a další novinky

GeForce NOW nabízí i Assassin’s Creed Valhalla a další novinky
, , aktualita
NVIDIA slíbila, že bude každý týden rozšiřovat nabídku her pro svou službu GeForce NOW a tento týden se dostalo i na horkou novinku v podobě Assassin’s Creed Valhalla. Vedle ní tu jsou také čtyři další novinky. 
K oblíbeným
reklama
NVIDIA ihned po spuštění ostré verze své herní streamovací služby GeForce NOW ztratila celou řadu vydavatelů, kteří jeden po druhém začali své tituly stahovat z nabídky. Společnost Ubisoft byla jednou z mála velkých herních nakladatelů, kteří své hry v nabídce GeForce NOW ponechali. Později navíc ještě deklarovala svůj závazek vůči NVIDII a slíbila, že v podpoře její služby bude pokračovat. 
 
 
Není tak divu, že GeForce NOW nám nyní po Watch Dogs Legion umožní prostřednictvím Ubisoft Connect hrát i nový Assassin’s Creed Valhalla, jak se můžeme přesvědčit v seznamu her. Valhalla v GeForce NOW podporuje také funkci NVIDIA Highlights, která má inteligentně rozpoznávat důležité momenty ve hře a pořizovat z nich záznam na lokální úložiště. Tato funkce se tak bude hodit především streamerům. 
 
I hardwarově náročný titul Assassin’s Creed Valhalla si tak můžeme užít i na slabém PC, Macu, zařízení s OS Android, Shield TV a nejnověji také na Chromebooku. Podmínkou je ale pochopitelně na druhou stranu co nejkvalitnější a nejstabilnější internetové připojení. 
 
A co tu máme dále? Ze stejného soudku je tu také nový titul RUNE II: Decapitation Edition, což je rovněž RPG, kde se to hemží Vikingy, dále tu máme Bright Memory coby futuristickou 3D střílečku od studia FYQD, které tvoří pouze jeden člověk, Zeng Xiancheng. A vzhledem k tomu, jak hra vypadá, je tato informace skutečně jen těžko uvěřitelná, posuďte sami: 
 
 
The Falconeer představuje fantasy hru ztvárňující souboje obřích dravců a nakonec je tu komixová střílečka XIII. Všechny tyto čtyři hry najdeme na Steamu. 
 
Zdroj: NVIDIA


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Záhadná kometa konečně ukázala své koma Záhadná kometa konečně ukázala své koma
Nedávno zaujal astronomy záhadný objekt blížící se směrem do středu Sluneční soustavy, i když s úctyhodným odstupem, který byl později vyhodnocen jako velká kometa, a to možná taková, která tu ještě nikdy nebyla. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
PlasticArm: 32bitový procesor na kusu plastu PlasticArm: 32bitový procesor na kusu plastu
Společnost Arm ukázala procesor PlasticArm, který byl vyvinut v úzké spolupráci s PragmatIC, jež byla navázána už někdy před osmi lety. Máme tu tak fyzicky flexibilní 32bitové CPU Arm, které se může hodit pro celou řadu věcí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Radeon RX 6700 XT byl zprovozněn na desce s RISC-V CPU Radeon RX 6700 XT byl zprovozněn na desce s RISC-V CPU
Společnost SiFive dala minulý rok vývojářům k dispozici desky HiFive Unmatchd RISC-V s procesorem či SoC U7. Právě na jedné z nich byl nyní zprovozněn Radeon RX 6700 XT pod systémem Linux. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Seagate plánuje vyslat na trh spotřebitelské 20TB pevné disky Seagate plánuje vyslat na trh spotřebitelské 20TB pevné disky
Seagate právě pracuje na nových pevných discích s vysokou kapacitou 20 TB, které budou určeny pro běžné spotřebitele a ne servery, NAS a podobně. Kdy přijdou a jaké technologie nám vůbec nabídnou?
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Finanční výsledky Intelu: růst PC divize vyrovnal pokles mezi servery Finanční výsledky Intelu: růst PC divize vyrovnal pokles mezi servery
Intel přinesl přehled o svých finančních výsledcích za druhý letošní kvartál, v němž dokázal utržit téměř stejnou sumu jako před rokem, ovšem pod touto pokličkou se dějí mnohem větší změny, než by se mohlo zdát. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře