GeForce NOW slaví první rok, získala 6 milionů uživatelů a slibuje dárky

GeForce NOW slaví první rok, získala 6 milionů uživatelů a slibuje dárky
, , aktualita
Právě před rokem NVIDIA spustila ostrou verzi své streamovací herní služby GeForce NOW. To si vyžádalo brzkou reakci od herních vydavatelů, kteří v řadě případů stáhli svou nabídku her, které jsme si mohli pomocí GeForce NOW streamovat. 
K oblíbeným
reklama
NVIDIA reagovala ubezpečením, že bude pilně pracovat na tom, aby se nabídka podporovaných her pravidelně rozšiřovala. To v průběhu uplynulého roku skutečně plnila a také se jí povedlo obnovit spolupráci s některými společnostmi a vedle toho i přilákat jiné. Dále byla vylepšována i samotná služba i v rámci kompatibility s novými platformami jako iPhone, iPad, Chromebook a nejnověji také umí spolupracovat s prohlížečem Google Chrome na počítačích PC a Mac. 
 
 
NVIDIA se nyní chlubí, že získala už šest milionů členů služby GeForce NOW, což samozřejmě neznamená, že jde vesměs o pravidelné a navíc i platící uživatele. Dozvídáme se ale také, že v průběhu uplynulého roku bylo odstreamováno přes 175 milionů hodin, takže necelých 30 hodin na jednoho uživatele. 
 
 
Co se týče nabídky her, NVIDIA aktuálně v rámci GeForce NOW podporuje více než 800 titulů od tří stovek studií či nakladatelů, mezi něž patří i 80 zdarma distribuovaných her. A samozřejmě také nesmí zapomenout na to, že služba podporuje i ray tracing, díky čemuž nabízí asi nejpřístupnější možný způsob, jak si tuto technologii v rámci herní grafiky vyzkoušet. Nicméně k tomu už potřebujeme předplatné. 
 
Stále platí, že každý čtvrtek se nabídka her pro GeForce NOW rozšíří, což NVIDIA označuje za GFN Thursday. Během února seznam podporovaných titulů naroste o 30 her a zvlášť můžeme zmínit Apex Legends Season 8, Valheim, Werewolf: The Apocalypse – Earthblood a demo titulu Outriders od firmy Square Enix, které se objeví 25. února. 
 
 
Právě pro únor jsou připraveny dárky určené uživatelům GeForce NOW, o čemž se každý dozví ze svého inboxu a těšit se mohou pochopitelně především platící uživatelé s účtem Founders, ale NVIDIA má připraveny dárky pro všechny zaregistrované. Vedle toho budou probíhat soutěže o headsety, ovladače či jiný hardware. 
 
Zdroj: TZ NVIDIA


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Těžební Nvidia CMP 50HX bude také Turing. Pouze 90HX má být Ampere Těžební Nvidia CMP 50HX bude také Turing. Pouze 90HX má být Ampere
Společnost Nvidia nedávno představila nové karty CMP pro těžbu kryptoměn. Jak se zjistilo, dva nejslabší modely budou ještě na architektuře Turing. Nyní už víme, že na Ampere bude založena jen nejsilnější verze.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát
Vysoké ceny kryptoměn se pochopitelně výrazně projevily i na počtu lidí, kteří do nich nově investují. Na platformě Robinhood jejich počet stoupl na více než 10násobek a jde nyní o miliony nových drobných investorů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM
O připravovaných procesorech Exynos s GPU od AMD se mluví už hodně dlouhou dobu. Nyní to vypadá, že by mimo jiné mělo jít i o procesory určené pro úsporné notebooky postavené na architektuře ARM.
27.2.2021, aktualita, Milan Šurkala
Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit
Výbornou ukázkou toho, že vývoj nových typů akumulátorů není jednoduchá záležitost, je společnost Fisker. I když má solid-state akumulátory téměř hotové, nakonec jejich další vývoj zrušila. V dohledné době by je nebyla schopna dokončit.
27.2.2021, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
26.2.2021, aktualita, Milan Šurkala