Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

GeForce NOW slaví první rok, získala 6 milionů uživatelů a slibuje dárky

, , aktualita
GeForce NOW slaví první rok, získala 6 milionů uživatelů a slibuje dárky
Právě před rokem NVIDIA spustila ostrou verzi své streamovací herní služby GeForce NOW. To si vyžádalo brzkou reakci od herních vydavatelů, kteří v řadě případů stáhli svou nabídku her, které jsme si mohli pomocí GeForce NOW streamovat. 
GeForce NOW slaví první rok, získala 6 milionů uživatelů a slibuje dárky
NVIDIA reagovala ubezpečením, že bude pilně pracovat na tom, aby se nabídka podporovaných her pravidelně rozšiřovala. To v průběhu uplynulého roku skutečně plnila a také se jí povedlo obnovit spolupráci s některými společnostmi a vedle toho i přilákat jiné. Dále byla vylepšována i samotná služba i v rámci kompatibility s novými platformami jako iPhone, iPad, Chromebook a nejnověji také umí spolupracovat s prohlížečem Google Chrome na počítačích PC a Mac. 
 
 
NVIDIA se nyní chlubí, že získala už šest milionů členů služby GeForce NOW, což samozřejmě neznamená, že jde vesměs o pravidelné a navíc i platící uživatele. Dozvídáme se ale také, že v průběhu uplynulého roku bylo odstreamováno přes 175 milionů hodin, takže necelých 30 hodin na jednoho uživatele. 
 
 
Co se týče nabídky her, NVIDIA aktuálně v rámci GeForce NOW podporuje více než 800 titulů od tří stovek studií či nakladatelů, mezi něž patří i 80 zdarma distribuovaných her. A samozřejmě také nesmí zapomenout na to, že služba podporuje i ray tracing, díky čemuž nabízí asi nejpřístupnější možný způsob, jak si tuto technologii v rámci herní grafiky vyzkoušet. Nicméně k tomu už potřebujeme předplatné. 
 
Stále platí, že každý čtvrtek se nabídka her pro GeForce NOW rozšíří, což NVIDIA označuje za GFN Thursday. Během února seznam podporovaných titulů naroste o 30 her a zvlášť můžeme zmínit Apex Legends Season 8, Valheim, Werewolf: The Apocalypse – Earthblood a demo titulu Outriders od firmy Square Enix, které se objeví 25. února. 
 
 
Právě pro únor jsou připraveny dárky určené uživatelům GeForce NOW, o čemž se každý dozví ze svého inboxu a těšit se mohou pochopitelně především platící uživatelé s účtem Founders, ale NVIDIA má připraveny dárky pro všechny zaregistrované. Vedle toho budou probíhat soutěže o headsety, ovladače či jiný hardware. 
 
Zdroj: TZ NVIDIA


reklama