www.svethardware.cz
>
>
>
>

GeForce RTX 3060 Ti je v nabídce už za 463 eur

GeForce RTX 3060 Ti je v nabídce už za 463 eur
, , aktualita
Grafická karta NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti se chystá vstoupit na trh už za několik dní a postupně se dostává do nabídky více a více obchodů. Známe už také ceny, které postupem času spíše klesají. 
K oblíbeným
reklama
NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti se už objevila v nabídce prvních evropských obchodů, přičemž ceny nevypadaly zrovna příznivě, ovšem dá se říci, že postupem času se to lepší. NVIDIA sama ještě nástup těchto karet nepotvrdila, a tak by je prodejci správně ještě neměli nabízet, ale to už je evidentně každému jedno, neboť GeForce RTX 3060 Ti už v podstatě neskrývají žádné tajemství, které by se mohlo dále střežit. 
 
 
Litevský obchod Skytech nedávno upravil ceny nabízených karet, které tak výrazně klesly. Například v případě modelu Gigabyte RTX 3060 Ti Eagle šlo dříve o více než 660 eur, takže tato karta byla ve Skytech oproti jiným obchodům značně předražená.
 
 
Nově klesla o necelých 200 eur na 466 eur, přičemž nejlevnější v nabídce daného obchodu je model INNO3D GeForce RTX 3060 Ti TwinX OC, čili přetaktovaný model. Nižší ceny než v případě karet od INNO3D už očekávat nelze, ovšem obecně by částky mohly ještě klesnout, pokud by měly odpovídat doporučeným 400 dolarům. Ale vzhledem k situaci na trhu v to zrovna moc doufat nelze.
 
Ostatně RTX 3070 Founders Edition byla na evropském trhu k dispozici za 499 eur, takže stejná verze nové RTX 3060 Ti by měla být prodávána za 399 eur, ovšem v případě modelů od AIB partnerů NVIDIE dostupných mimo její spřízněné obchody už to bude jiná písnička. Právě Skytech aktuálně nabízí nejlevnější model RTX 3070 za 741 eur, takže pokud budou RTX 3060 Ti za ceny od 463 eur, můžeme to se skřípěním zubů označit za ještě dobrou nabídku. A to nebereme v úvahu ještě dostupnost nových karet
 
 
Grafické karty NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti se začnou prodávat 2. prosince odpoledne. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Philips uvedl 10bitový 4K monitor 288E2UAE Philips uvedl 10bitový 4K monitor 288E2UAE
Společnost Philips uvádí do nabídky svých monitorů novinku v podobě modelu 288E2UAE. Jde o 28" monitor, který nabízí 4K rozlišení a 10bitové zpracování barev. Přitom má jít o poměrně levnou variantu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LAVO: vodíkové úložiště energie pro domácnost LAVO: vodíkové úložiště energie pro domácnost
Společnost LAVO přichází na trh s novým úložištěm elektrické energie. Nebude ji ale ukládat primárně v akumulátoru, ale ve vodíku. Její úložiště totiž bude provádět elektrolýzu vody a chybět nebude palivový článek.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
QNAP varuje před malwarem, který napadá jeho NAS a těží kryptoměny QNAP varuje před malwarem, který napadá jeho NAS a těží kryptoměny
Společnost QNAP varuje své zákazníky před dvěma malwary, které na jejích zařízení těží kryptoměny. Jde o Dovecat a dedpma, které se poslední dobou šíří Internetem a mohou napadat i jiná zařízení s Linuxem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Nové grafické karty Intel Iris Xe nebudou fungovat s procesory AMD Nové grafické karty Intel Iris Xe nebudou fungovat s procesory AMD
Intel včera představil další grafické karty, které budou po více než dvou dekádách od dob modelu Intel 740 nabídnuty na trhu. Ukazuje se ale, že si je nebudeme moci koupit samostatně a ani vyzkoušet na sestavě s procesorem AMD. Proč? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Na trh se dostává celkem 28 verzí mobilních GeForce RTX 3000 Na trh se dostává celkem 28 verzí mobilních GeForce RTX 3000
NVIDIA nedávno zaujala svou nabídkou grafických karet GeForce RTX 3000 pro notebooky a tím, že nechala už pouze na jejich výrobcích, aby zákazníky informovali o použité výkonnostní verzi. A nyní se ukazuje, že těchto verzí je skutečně hodně.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře