Gelid si připravil nízkoprofilový CPU chladič SlimHero Silent

Gelid si připravil nízkoprofilový CPU chladič SlimHero Silent
, , aktualita
Společnost Gelid se přihlásila s novým procesorovým chladičem SlimHero Silent, který patří mezi tzv. nízkoprofilové modely, a bude tak vhodný pro malé počítače založené třeba na základní desce formátu Mini-ITX. Chladič má celkem běžnou konstrukci,...
K oblíbeným
reklama
Společnost Gelid se přihlásila s novým procesorovým chladičem SlimHero Silent, který patří mezi tzv. nízkoprofilové modely, a bude tak vhodný pro malé počítače založené třeba na základní desce formátu Mini-ITX.

Chladič má celkem běžnou konstrukci, která se skládá z menší měděné základny, mezi níž a vrchní hliníkový plech s montážními otvory jsou uzavřeny čtyři heatpipe. Ty pak nahoře tvoří společně s hliníkovými žebry hladní část chladiče.

Montážní mechanismus přitom umožní, abychom mohli tento chladič nainstalovat v libovolné orientaci po 90 °. A co se týče socketů, podporovány jsou Intel LGA 775/ 1155/ 1156/ 1155/ 1366 a AMD AM2/ AM2+/AM3/ AM3+/ FM1/ FM2.

Celková výška chladiče i s tenkým 120mm ventilátorem je 59 mm, přičemž maximální uchladitelné TDP procesoru je 136 W. Gelid na tento model nabídne celkem pětiletou záruku a cení si jej na 25 euro (32 USD).

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Intel začne příští týden vyjednávat o nové evropské továrně Intel začne příští týden vyjednávat o nové evropské továrně
Společnost Intel už dříve ohlásila, že se chystá výstavbu nové továrny v jedné z evropských zemí, ale dosud jsme neměli představu o tom, co a kde by to mohlo být. To se možná už brzy dozvíme, neboť Intel už chce jednat. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
Microsoft připravuje novou aplikaci pro Windows Store Microsoft připravuje novou aplikaci pro Windows Store
Microsoft dle Windows Central pracuje na nové verzi aplikace pro Windows Store v systému Windows 10, která má představit jak nové uživatelské rozhraní a také s ní budou zaveden nová pravidla pro vývojáře.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel vyhrál nad VLSI v druhé části právní patentové bitvy Intel vyhrál nad VLSI v druhé části právní patentové bitvy
Společnosti Intel se povedlo uspět u soudu v Texasu, kde se projednával patentový spor s firmou VLSI. Tu přitom označil za pouhou skořápku udržovanou jen za účelem zisku ze soudních tahanic. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Call of Duty: Warzone dostal DLSS, jaký je nárůst FPS? Call of Duty: Warzone dostal DLSS, jaký je nárůst FPS?
Už v lednu NVIDIA hlásila, že technologie RTX, a to ray tracing a DLSS přichází do titulu Call of Duty: Warzone, který už v minulém roce dostal podporu technologie Reflex. Dnes se ale podíváme na to, jak mu prospěje DLSS. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Asus Strix XG43UQ, první herní LCD s HDMI 2.1, přijde v květnu Asus Strix XG43UQ, první herní LCD s HDMI 2.1, přijde v květnu
O monitoru Strix XG43UQ od firmy Asus už dobře víme, ale nyní tu máme už celkové specifikace, stejně jako informaci o jeho nástupu na trh. Dle výrobce jde přitom o první herní monitor s HDMI 2.1 na světě. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář