Gelid uvádí chladič Black Edition se 7 heatpipe

Gelid uvádí chladič Black Edition se 7 heatpipe
, , aktualita
Společnost Gelid si připravila nový výkonný procesorový chladič, který pojmenovala prostě The Black Edition. Jedná se o dvojitý věžovitý chladič vybavený ventilátory Slim 12 PWM a Silent 12 PWM, přičemž je tu možnost připojit i třetí ventilátor....
K oblíbeným
reklama
Společnost Gelid si připravila nový výkonný procesorový chladič, který pojmenovala prostě The Black Edition. Jedná se o dvojitý věžovitý chladič vybavený ventilátory Slim 12 PWM a Silent 12 PWM, přičemž je tu možnost připojit i třetí ventilátor.

Nový model je založen na třech 8mm heatpipe, nad nimiž jsou umístěny další čtyři s průměrem 6 mm. V ostatních ohledech jde o klasický věžovitý procesorový chladič rozdělený na dvě části. Můžeme od něj očekávat velmi vysoký výkon, který se bude hodit i pro přetaktované procesory.

Namontovat jej budeme moci na sockety AMD AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1, FM2 a Intel 775, 1155, 1156, 1366 & 2011. Jeho celkové rozměry jsou 109 x 126 x 160 mm, hmotnost i s ventilátory 990 gramů a hlučnost obou ventilátorů zvlášť je maximálně 25,5 dBA.

Výrobce na něj poskytuje pětiletou záruku a prodává jej za cenu 59 euro.

Zdroj: TZ Gelid
reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář