www.svethardware.cz
>
>
>
>

Genius a barevná sluchátka s Bluetooth

Genius a barevná sluchátka s Bluetooth
, , aktualita
Známý výrobce počítačových periferií Genius si připravil řadu bezdrátových sluchátek HS-920BT vybavených rozhraním Bluetooth, které budeme moci díky mikrofonu využít také jako headset pro telefonování.
K oblíbeným
reklama
Genius Premium Bluetooth Headset s označením HS-920BT přichází v pěti barevných provedeních, což se tedy týká pouze temenního oblouku, tedy až na bílou verzi, u níž je jiná také barva krytů náušníků. K dispozici tedy je černý, bílý, světle modrý, růžový a žlutý headset.

Všechny jinak nabídnou ty samé vlastnosti, a jsou tedy založeny na 40mm měničích, zabudovaném mikrofonu a rozhraní Bluetooth AVRCP, díky němuž budeme moci pomocí vestavěných tlačítek ovládat přehrávání hudby, nastavovat hlasitost a také přijímat nebo odmítat hovory. Samozřejmostí je, že napájení zde zajistí baterie, a to typ Li-ion. Genius se však nikde nezmiňuje, jakou má tato baterie kapacitu nebo jak dlouho vydrží v provozu. Pak bohužel neuvádí ani hmotnost těchto sluchátek, pouze že mají být lehká, ale to nám samozřejmě nic neřekne. Veškeré dostupné specifikace jsou tedy tyto:

Sluchátka
  • Velikost měničů: 40 mm
  • Frekvenční odezva: 20 Hz - 20 kHz
  • Impedance: 32 ohm
  • Citlivost: 116 dB

Mikrofon
  • Citlivost: -42 dB +/- 3
  • Směrovost: všesměrový
  • Frekvenční odezva: 100 Hz - 10 kHz

K produktu dostaneme ještě potřebný USB kabel pro dobíjení a co se týče ceny, ta byla nastavena na 50 USD, což tedy platí pro USA a Kanadu. V nabídce našich obchodů figuruje již nějaký ten měsíc s cenou, která spadla již na nějakých 570 Kč s daní. Nejde tedy zrovna o horkou novinku, ovšem i tak na ni můžeme poukázat.

Zdroj: TZ Genius
reklama
Nejnovější články
Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 % Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 %
Herní počítače byly po začátku PC krize ostrůvkem naděje, který neustále klesající prodeje neohrožovaly. Není divu, že se běžně dostupný hardware už zcela běžně označuje za herní, nicméně aktuální krize celého polovodičového průmyslu ovlivnila i herní PC.
Včera, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
Včera, aktualita, Jan Vítek
3DMark dostal benchmark testující PCI Express 3DMark dostal benchmark testující PCI Express
Benchmarkovací software 3DMark už patří pod společnost UL, která pokračuje s jeho vývojem a nyní přišel čas také na PCI Express feature test. Ten tak přichází v pravý čas, aby si lidé mohli ověřit, co jim přinese PCI Express 4.0. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch
Raketa Falcon Heavy byla už potřetí a opět úspěšně vypuštěna do vesmíru, ovšem nyní to byl pro ni první noční start. Falcon Heavy letěl včera v rámci mise STP-2 a zákazníkem bylo US Air Force. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru
Robot jménem Bumble, který je jedním z Astrobee od NASA, měl nedávno první možnost se sám proletět vesmírem a vypořádat se se stavem beztíže. Test robota proběhl na palubě Mezinárodní vesmírné stanice. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář