www.svethardware.cz
>
>
>
>

Genius a barevná sluchátka s Bluetooth

Genius a barevná sluchátka s Bluetooth
, , aktualita
Známý výrobce počítačových periferií Genius si připravil řadu bezdrátových sluchátek HS-920BT vybavených rozhraním Bluetooth, které budeme moci díky mikrofonu využít také jako headset pro telefonování.
K oblíbeným
reklama
Genius Premium Bluetooth Headset s označením HS-920BT přichází v pěti barevných provedeních, což se tedy týká pouze temenního oblouku, tedy až na bílou verzi, u níž je jiná také barva krytů náušníků. K dispozici tedy je černý, bílý, světle modrý, růžový a žlutý headset.

Všechny jinak nabídnou ty samé vlastnosti, a jsou tedy založeny na 40mm měničích, zabudovaném mikrofonu a rozhraní Bluetooth AVRCP, díky němuž budeme moci pomocí vestavěných tlačítek ovládat přehrávání hudby, nastavovat hlasitost a také přijímat nebo odmítat hovory. Samozřejmostí je, že napájení zde zajistí baterie, a to typ Li-ion. Genius se však nikde nezmiňuje, jakou má tato baterie kapacitu nebo jak dlouho vydrží v provozu. Pak bohužel neuvádí ani hmotnost těchto sluchátek, pouze že mají být lehká, ale to nám samozřejmě nic neřekne. Veškeré dostupné specifikace jsou tedy tyto:

Sluchátka
  • Velikost měničů: 40 mm
  • Frekvenční odezva: 20 Hz - 20 kHz
  • Impedance: 32 ohm
  • Citlivost: 116 dB

Mikrofon
  • Citlivost: -42 dB +/- 3
  • Směrovost: všesměrový
  • Frekvenční odezva: 100 Hz - 10 kHz

K produktu dostaneme ještě potřebný USB kabel pro dobíjení a co se týče ceny, ta byla nastavena na 50 USD, což tedy platí pro USA a Kanadu. V nabídce našich obchodů figuruje již nějaký ten měsíc s cenou, která spadla již na nějakých 570 Kč s daní. Nejde tedy zrovna o horkou novinku, ovšem i tak na ni můžeme poukázat.

Zdroj: TZ Genius
reklama
Nejnovější články
NASA otestovala motor pro příští měsíční mise NASA otestovala motor pro příští měsíční mise
Pokud se chce NASA v dohledné době vrátit na Měsíc, měla by se na to už zcela vážně připravovat. My se nyní přitom můžeme podívat na test jednoho z raketových motorů, který se má v misích Artemis uplatnit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Steven Seagal dostal pokutu 314.000 USD za propagaci podvodné kryptoměny Steven Seagal dostal pokutu 314.000 USD za propagaci podvodné kryptoměny
Herec Steven Seagal bude muset zaplatit pokutu 314 tisíc dolarů za matoucí propagaci kryptoměny Bitcoiin2Gen. Stal se její tváří v roce 2018 a jen o chvíli později byla shledána jako podvod s pyramidovým schématem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel testuje Command Centre a jeho funkci pro vysílání streamů Intel testuje Command Centre a jeho funkci pro vysílání streamů
Intel by měl pomalu postupovat k vydání svých prvních samostatných grafických karet po modelu 740 a k tomu bude potřebovat i příslušnou softwarovou výbavu. Nyní je tu jako novinka pro Command Centre také funkce pro streamování. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Core i9-9900KS nejspíše končí v očekávání brzkého nástupu 10. generace Core i9-9900KS nejspíše končí v očekávání brzkého nástupu 10. generace
Core i9-9900KS byl uveden na trh loni na podzim jako pokus Intelu ještě jednou využít svou výhodu ve schopnosti 14nm procesu dosáhnout vyšších taktů. Tento procesor tak nabídl ty nejvyšší, jakých byl Intel schopen. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
EIZO uvádí svůj první monitor s HDR1000 a kalibračním senzorem EIZO uvádí svůj první monitor s HDR1000 a kalibračním senzorem
EIZO si připravilo svůj první monitor, který nabídne HDR1000 a zabudovaný kalibrační senzor, z čehož je už zřejmé, že ColorEdge Prominence CG3146 je určen především pro profesionály. Co dalšího nabídne?
Dnes, aktualita, Jan Vítek