www.svethardware.cz
>
>
>
>

Genius a barevná sluchátka s Bluetooth

Genius a barevná sluchátka s Bluetooth
, , aktualita
Známý výrobce počítačových periferií Genius si připravil řadu bezdrátových sluchátek HS-920BT vybavených rozhraním Bluetooth, které budeme moci díky mikrofonu využít také jako headset pro telefonování.
K oblíbeným
reklama
Genius Premium Bluetooth Headset s označením HS-920BT přichází v pěti barevných provedeních, což se tedy týká pouze temenního oblouku, tedy až na bílou verzi, u níž je jiná také barva krytů náušníků. K dispozici tedy je černý, bílý, světle modrý, růžový a žlutý headset.

Všechny jinak nabídnou ty samé vlastnosti, a jsou tedy založeny na 40mm měničích, zabudovaném mikrofonu a rozhraní Bluetooth AVRCP, díky němuž budeme moci pomocí vestavěných tlačítek ovládat přehrávání hudby, nastavovat hlasitost a také přijímat nebo odmítat hovory. Samozřejmostí je, že napájení zde zajistí baterie, a to typ Li-ion. Genius se však nikde nezmiňuje, jakou má tato baterie kapacitu nebo jak dlouho vydrží v provozu. Pak bohužel neuvádí ani hmotnost těchto sluchátek, pouze že mají být lehká, ale to nám samozřejmě nic neřekne. Veškeré dostupné specifikace jsou tedy tyto:

Sluchátka
  • Velikost měničů: 40 mm
  • Frekvenční odezva: 20 Hz - 20 kHz
  • Impedance: 32 ohm
  • Citlivost: 116 dB

Mikrofon
  • Citlivost: -42 dB +/- 3
  • Směrovost: všesměrový
  • Frekvenční odezva: 100 Hz - 10 kHz

K produktu dostaneme ještě potřebný USB kabel pro dobíjení a co se týče ceny, ta byla nastavena na 50 USD, což tedy platí pro USA a Kanadu. V nabídce našich obchodů figuruje již nějaký ten měsíc s cenou, která spadla již na nějakých 570 Kč s daní. Nejde tedy zrovna o horkou novinku, ovšem i tak na ni můžeme poukázat.

Zdroj: TZ Genius
reklama
Nejnovější články
Nový algoritmus rozpozná kyberšikanu na Twitteru s 90% úspěšností Nový algoritmus rozpozná kyberšikanu na Twitteru s 90% úspěšností
Vědci na Binghamton University vyvinuli nový algoritmus umělé inteligence, který je schopen na sociální síti Twitter s vysokou úspěšností rozpoznat uživatele, kteří píší agresivní příspěvky s kyberšikanou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Austrian Airlines zkouší autonomní drony, budou kontrolovat letadla Austrian Airlines zkouší autonomní drony, budou kontrolovat letadla
Dron v blízkosti letadla byl doposud obvykle průšvih a bylo našlápnuto k velkému maléru. Austrian Airlines je ale k letadlům vyšle záměrně. Budou totiž provádět kontroly stavu letadla místo lidských techniků. 
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Výrobce světově největšího AI čipu si všimlo americké Ministerstvo energetiky, co plánuje? Výrobce světově největšího AI čipu si všimlo americké Ministerstvo energetiky, co plánuje?
Americké Department of Energy (DOE) je organizace, která nechává stavět nejsilnější světové superpočítače a ta si nyní všimla společnosti Cerebras. Ta nedávno zaujala AI čipem s 1,2 biliony tranzistorů, který zabírá v podstatě celý wafer.
Včera, aktualita, Jan Vítek
QNAP uvádí cenově výhodné NAS TVS-x72N s rychlou sítí QNAP uvádí cenově výhodné NAS TVS-x72N s rychlou sítí
Společnost QNAP přichází s novou řadou NAS označenou jako TVS-x72N, která má být cenově výhodná, nicméně o levných produktech jistě nemůžeme mluvit. Ostatně tu jsou procesory Core i3 a rychlá síť. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Mezihvězdná kometa se stále blíží, co je nového? Mezihvězdná kometa se stále blíží, co je nového?
Na pozorování další mezihvězdní komety je na rozdíl od té první dostatek času, respektive teprve bude, protože jí bude ještě řadu týdnů trvat, než se k nám přiblíží na nejkratší vzdálenost. Astronomové ale na nic nečekají. 
Včera, aktualita, Jan Vítek