www.svethardware.cz
>
>
>

Genius a nový grafický tablet EasyPen

Genius a nový grafický tablet EasyPen
, , aktualita
Společnost Genius si připravila novinku z oblasti svých tradičních produktů - grafických tabletů. Jedná se o nový model EasyPen M610X, jenž je vhodný pro tvorbu náčrtků, retušování fotek, kreslení a malování nebo i jako náhrada za myš. Pracuje...
K oblíbeným
reklama
Společnost Genius si připravila novinku z oblasti svých tradičních produktů - grafických tabletů. Jedná se o nový model EasyPen M610X, jenž je vhodný pro tvorbu náčrtků, retušování fotek, kreslení a malování nebo i jako náhrada za myš. Pracuje se dvěma režimy poměru obrazu - klasickým 4:3 a širokoúhlým s plochou 6 na 10 palců. Podporuje operační systémy Windows i Mac a s bezdrátovým perem nás přijde na 1990 Kč.

Pero má samozřejmě vyměnitelné hroty a dokáže rozeznat 1024 úrovní přítlaku. A abychom je neztratili, je vybaveno klipem, za nějž se zaklesne za tablet. Ten se připojuje pomocí klasického rozhraní USB, z nějž se také napájí a najdeme na něj čtyři "expresní tlačítka" pro přiblížení a oddálení obrázku, zrušení předchozí akce nebo mazání. Vedle nich tu je 16 programovatelných tlačítek pro libovolné funkce.

Společně s tabletem a perem dostaneme v balení software MAGIX Photo Manager, MAGIX Photo & Graphic Designer a PenSign/Pen ToolBar.

Technické parametry
  • Rozhraní - USB
  • Aktivní plocha - 6“ x 10“ (152 x 254 mm)
  • Rozlišení - 4000 LPI
  • Přítlak pera - 1024 úrovní
  • Počet programovatelných tlačítek - 16
  • Napájení bezdrátového pera - Baterie AAA
  • Rozměry - 264 x 300 x 24,4 mm
  • Hmotnost - 630 g

Zdroj: TZ Genius
reklama
Nejnovější články
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí
Na konci minulého týdne se k německým zákazníkům dostalo alespoň 120 procesor Core i7-11700K z nové generace Rocket Lake-S, která ale bude vypuštěna na trh až na konci tohoto měsíce. Co na to Intel?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa
BenQ představil nástupce svého fotografického monitoru SW271, nový model SW271C. Jak už je dnes zvykem, novinka cílí nejen na fotografy, ale i na dnes čím dál populárnější video. Umí tak HLG, HDR10 a přizpůsobit se snímkovací frekvenci videa.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala