www.svethardware.cz
>
>
>

Genius a nový grafický tablet EasyPen

Genius a nový grafický tablet EasyPen
, , aktualita
Společnost Genius si připravila novinku z oblasti svých tradičních produktů - grafických tabletů. Jedná se o nový model EasyPen M610X, jenž je vhodný pro tvorbu náčrtků, retušování fotek, kreslení a malování nebo i jako náhrada za myš. Pracuje...
K oblíbeným
reklama
Společnost Genius si připravila novinku z oblasti svých tradičních produktů - grafických tabletů. Jedná se o nový model EasyPen M610X, jenž je vhodný pro tvorbu náčrtků, retušování fotek, kreslení a malování nebo i jako náhrada za myš. Pracuje se dvěma režimy poměru obrazu - klasickým 4:3 a širokoúhlým s plochou 6 na 10 palců. Podporuje operační systémy Windows i Mac a s bezdrátovým perem nás přijde na 1990 Kč.

Pero má samozřejmě vyměnitelné hroty a dokáže rozeznat 1024 úrovní přítlaku. A abychom je neztratili, je vybaveno klipem, za nějž se zaklesne za tablet. Ten se připojuje pomocí klasického rozhraní USB, z nějž se také napájí a najdeme na něj čtyři "expresní tlačítka" pro přiblížení a oddálení obrázku, zrušení předchozí akce nebo mazání. Vedle nich tu je 16 programovatelných tlačítek pro libovolné funkce.

Společně s tabletem a perem dostaneme v balení software MAGIX Photo Manager, MAGIX Photo & Graphic Designer a PenSign/Pen ToolBar.

Technické parametry
  • Rozhraní - USB
  • Aktivní plocha - 6“ x 10“ (152 x 254 mm)
  • Rozlišení - 4000 LPI
  • Přítlak pera - 1024 úrovní
  • Počet programovatelných tlačítek - 16
  • Napájení bezdrátového pera - Baterie AAA
  • Rozměry - 264 x 300 x 24,4 mm
  • Hmotnost - 630 g

Zdroj: TZ Genius
reklama
Nejnovější články
Xbox Cloud Gaming zamířil na Windows PC a iOS. Jak novinku vyzkoušet? Xbox Cloud Gaming zamířil na Windows PC a iOS. Jak novinku vyzkoušet?
Microsoft zítra spustí webovou aplikaci Xbox Cloud Gaming, která umožní hraní v cloudu také na počítačích s Windows 10 a mobilních zařízeních od Applu. Dostupná bude i v ČR, ale bez pozvánky a předplatného Xbox Game Pass Ultimate se neobejdete.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Patriot uvádí SSD Viper VP4300 s PCIe Gen4 Patriot uvádí SSD Viper VP4300 s PCIe Gen4
Patriot rozšířil nabídku svých SSD o modely VP4300. Ty mají formát M.2 a využívají sběrnice PCIe Gen4 x4. Díky tomu mohou dosahovat velmi vysokých přenosových rychlostí až 7400 MB/s a 800K IOPS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Samsung G9 ani Acer EI491CRG9 nemá DisplayHDR 2000, šlo o podvod Samsung G9 ani Acer EI491CRG9 nemá DisplayHDR 2000, šlo o podvod
VESA (Video Electronics Standards Association) potvrdila, že certifikace DisplayHDR 2000 nemůže být ve specifikacích monitorů Samsung Odyssey G9 ani Acer EI491CRG9, a to jednoduše proto, že neexistuje. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Amazon zrušil MMO hru Lord of the Rings, nedohodl se s Tencentem Amazon zrušil MMO hru Lord of the Rings, nedohodl se s Tencentem
Amazon Game Studios zrušilo další hru. Tentokrát je to online hra na motivy Pána prstenů. Problémem je herní studio Athlon Games, ke kterému má nyní Amazon velmi složitou cestu přes nového vlastníka, firmu Tencent.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Výrobce pamětí už slibuje i DDR5-10000 Výrobce pamětí už slibuje i DDR5-10000
Nástup paměťového standardu DDR5 přinese vítanou možnost opět skokově posunout výkon, respektive reálnou datovou propustnost moderních PC. Nejde jen o efektivní takty, ale právě o nich bude tato aktualita. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře