www.svethardware.cz
>
>
>
>

Genius FaceCam 2020: 2Mpix webkamera

Genius FaceCam 2020: 2Mpix webkamera
, , aktualita
Samostatné webkamery už dnes nejsou tak sledovaným zbožím, ale čas od času se objeví nový model, jako třeba nyní Genius FaceCam 2020. Jedná se o klasickou externí webkameru, která nabídne rozlišení 2 Mpix.
K oblíbeným
reklama
Výrobce, jak jinak, slibuje vysokou kvalitu obrazu, ale to poznáme až po jejím vyzkoušení. Genius FaceCam 2020 má protáhlé černé tělo, uprostřed nějž je objektiv s 2Mpix čipem CMOS a po stranách pak kontrolka a mikrofon. Kamera je samozřejmě také vybavena stojanem, s jehož pomocí ji můžeme zaklesnout za horní hranu monitoru.

Pomocí kloubu pak můžeme kameru natočit dle potřeby a v případě potřeby může stojan poskytnout stabilní oporu i na rovné ploše. Dále tu máme funkci IPM, která má zajistit ochranu před neoprávněným připojením ke kameře.

Kamera Genius FaceCam 2020 podporuje všechny operační systémy stejné nebo novější – Windows XP, OS X 10.4.9, nebo Linux Kernel 2.6.21. Její cena byla stanovena na 350 Kč s daní a záruka je standardní dvouletá.

Genius
FaceCam 2020
Provedení
Černé
Připojení
USB
Rozlišení
2 Mpx
Typ sensoru
CMOS
Rozměry
77 x 69 x 28 mm

Zdroj: TZ Genius


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 % Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 %
Herní počítače byly po začátku PC krize ostrůvkem naděje, který neustále klesající prodeje neohrožovaly. Není divu, že se běžně dostupný hardware už zcela běžně označuje za herní, nicméně aktuální krize celého polovodičového průmyslu ovlivnila i herní PC.
Včera, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
Včera, aktualita, Jan Vítek
3DMark dostal benchmark testující PCI Express 3DMark dostal benchmark testující PCI Express
Benchmarkovací software 3DMark už patří pod společnost UL, která pokračuje s jeho vývojem a nyní přišel čas také na PCI Express feature test. Ten tak přichází v pravý čas, aby si lidé mohli ověřit, co jim přinese PCI Express 4.0. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch
Raketa Falcon Heavy byla už potřetí a opět úspěšně vypuštěna do vesmíru, ovšem nyní to byl pro ni první noční start. Falcon Heavy letěl včera v rámci mise STP-2 a zákazníkem bylo US Air Force. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru
Robot jménem Bumble, který je jedním z Astrobee od NASA, měl nedávno první možnost se sám proletět vesmírem a vypořádat se se stavem beztíže. Test robota proběhl na palubě Mezinárodní vesmírné stanice. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář