www.svethardware.cz
>
>
>
>

Genius FaceCam 2020: 2Mpix webkamera

Genius FaceCam 2020: 2Mpix webkamera
, , aktualita
Samostatné webkamery už dnes nejsou tak sledovaným zbožím, ale čas od času se objeví nový model, jako třeba nyní Genius FaceCam 2020. Jedná se o klasickou externí webkameru, která nabídne rozlišení 2 Mpix.
K oblíbeným
reklama
Výrobce, jak jinak, slibuje vysokou kvalitu obrazu, ale to poznáme až po jejím vyzkoušení. Genius FaceCam 2020 má protáhlé černé tělo, uprostřed nějž je objektiv s 2Mpix čipem CMOS a po stranách pak kontrolka a mikrofon. Kamera je samozřejmě také vybavena stojanem, s jehož pomocí ji můžeme zaklesnout za horní hranu monitoru.

Pomocí kloubu pak můžeme kameru natočit dle potřeby a v případě potřeby může stojan poskytnout stabilní oporu i na rovné ploše. Dále tu máme funkci IPM, která má zajistit ochranu před neoprávněným připojením ke kameře.

Kamera Genius FaceCam 2020 podporuje všechny operační systémy stejné nebo novější – Windows XP, OS X 10.4.9, nebo Linux Kernel 2.6.21. Její cena byla stanovena na 350 Kč s daní a záruka je standardní dvouletá.

Genius
FaceCam 2020
Provedení
Černé
Připojení
USB
Rozlišení
2 Mpx
Typ sensoru
CMOS
Rozměry
77 x 69 x 28 mm

Zdroj: TZ Genius


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude? Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude?
PC systémy virtuální reality tvoří stále spíše jen okrajový trh a zatím nic nenapovídá tomu, že by se to mohlo brzy zlepšit. Tuto oblast je však zajímavé přinejmenším sledovat, respektive její vývoj a ten zajistí i nový HTC Vive Cosmos.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Indie má tři nové superpočítače, brzy chce postavit dalších 57 Indie má tři nové superpočítače, brzy chce postavit dalších 57
Indie už rozjela svou National Supercomputing Mission, velkolepý plán, jak v zemi zprovoznit celkem šedesát superpočítačů s různými účely a s využitím pokud možno vlastních technologií. První tři už byly zprovozněny. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Gigabyte vyzradil chystané sady Intel Z490, H470, B460 a H410 Gigabyte vyzradil chystané sady Intel Z490, H470, B460 a H410
V příštím roce očekáváme 14nm procesory Intel Comet Lake-S, čili desktopové Core 10. generace, které pochopitelně přijdou na trh s novými čipovými sadami. Společnost Gigabyte nyní vyzradila, jaké to budou. 
Včera, aktualita, Jan Vítek13 komentářů
Jezera na Titanu mohla být vytvořena podzemními explozemi Jezera na Titanu mohla být vytvořena podzemními explozemi
Spíše než postupnou erozí prý mohla být jezera na měsíci Titan vytvořena podstatně rychleji pomocí podzemních explozí. Mluví o tom nová studie, která si všímá toho, jak vznikají krasové jevy a co v tomto ohledu je a není možné.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Let dronem: cesta do íránského vězení, páru hrozí 10 let Let dronem: cesta do íránského vězení, páru hrozí 10 let
Lety s drony jsou v mnoha zemích čím dál více kontrolovány a je potřeba si dát velký pozor, kde si člověk může co dovolit. Nevyplatilo se to jednomu australskému páru, kterému za létání dronem v Íránu hrozí 10 let vězení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala