21.11.2012, Jan Vítek, aktualita

Vzhled třešňového dřeva má připomínat nová reprosoustava Genius SP-HF800B, která je určena ke stolnímu počítači, notebooku nebo jinému podobnému využití. Jedná se o sestavu dvou dřevěných dvoupásmových reproduktorů, které nabídnou celkový...

reklama
pipani v repro | od: pája pavel  22.11.201213:22
ahoj,tyto repro by se mi docela libilo do prace..problem je, ze jakmile mam na stole polozeny mobilni telefon ­(a ze jich tam mam vice nez 3­), tak mi neustale rusi repraky... ­(pipani,bzuceni, vzdyt to znate­) ..
Potreboval bych vedet, jestli to tyhle repracky budou delat taky,popr jak najit repracky ktere by to nedelali? Da se vubec neco takoveho docilit? Díky moc!
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: pipani v repro | od: Pavel Černík  22.11.201214:30
Docílit se toho dá ­- kvalitním elmag stíněním kabelů i samotných reprobeden. To ale pokud vím žádné komerčně prodávané bedničky nenabízí a rada typu ­"zabalte vše do několika vrstev alobalu a igelitu je celkem hloupá.
Nejvhodnější jsou z tohoto pohledu bedny, ze kterých nevede žádný kabel ­- mají pouze konektory do kterých se dá připojit cokoliv. Poté by bylo možné koupit kvalitní stíněný kabel a bzučení bude omezené.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: pipani v repro | od: pája pavel  22.11.201215:08
jasně, řešení ala bastl je k ničemu...
moc mě to mrzí, rád si poslouchám písničky,ale takhle to dělá jenom kravál ­(zvláště když si mobil synchronizuje něco na net..­)
díky moc za radu,kdyby měl někdo další zkušenosti,prosím sem s tím :)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: pipani v repro | od: JanoX  22.11.201222:39
Dá se to docílit velice jednoduše a to pořídit si zesilovač zvlášť a bedny zvlášť a zesilovač umístit daleko od telefonů.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.
Uživatelský profil Vám umožní u nás využívat několik zajímavých funkcí.