www.svethardware.cz
>
>
>
>

Genius představil myš ve tvaru prstenu

Genius představil myš ve tvaru prstenu
, , aktualita
Společnost Genius vytvořila netradiční myš, kterou si budeme při použití nasazovat na prst. Dostala název Ring Mouse a uživatel díky ní ovládá ukazatel posunem palce po dotykové ploše. Nejedná se tedy o zcela nový způsob ovládání, ale spíše...
K oblíbeným
reklama
Společnost Genius vytvořila netradiční myš, kterou si budeme při použití nasazovat na prst. Dostala název Ring Mouse a uživatel díky ní ovládá ukazatel posunem palce po dotykové ploše. Nejedná se tedy o zcela nový způsob ovládání, ale spíše o přepracovaný touchpad nebo snad trackpoint.Ring Mouse se bude prodávat za doporučenou cenu 650 Kč s DPH. Za ni nabídne bezdrátové připojení pomocí klasické rádiové technologie pracující v pásmu 2,4 GHz, která má pracovat až na vzdálenost 10 metrů.Pohyb palce sleduje laserový snímač s rozlišením 1000 dpi. Pomocí tohoto prstu můžeme také rolovat nebo ovládat přehrávání multimédií, prezentace a zobrazování elektronických knih. Nakonec Genius ke své Ring Mouse nabídne také software ioMedia pro rychlé nastavení a volbu jednoho ze šesti přednastavených režimů.
  • Rozhraní transmitteru - USB 2.0
  • Podporované OS - Windows 7/Vista/XP
  • Frekvence bezdrátové technologie - 2,4 GHz
  • Počet tlačítek - tři (pravé, levé, střední)
  • Rozlišení - 1000 dpi
  • Baterie - Li-Ion
  • Rozměry - 29,3 x 33,7 x 32 mm
  • Hmotnost - 12 g

Zdroj: TZ Genius
reklama
Nejnovější články
Xbox Cloud Gaming zamířil na Windows PC a iOS. Jak novinku vyzkoušet? Xbox Cloud Gaming zamířil na Windows PC a iOS. Jak novinku vyzkoušet?
Microsoft zítra spustí webovou aplikaci Xbox Cloud Gaming, která umožní hraní v cloudu také na počítačích s Windows 10 a mobilních zařízeních od Applu. Dostupná bude i v ČR, ale bez pozvánky a předplatného Xbox Game Pass Ultimate se neobejdete.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Patriot uvádí SSD Viper VP4300 s PCIe Gen4 Patriot uvádí SSD Viper VP4300 s PCIe Gen4
Patriot rozšířil nabídku svých SSD o modely VP4300. Ty mají formát M.2 a využívají sběrnice PCIe Gen4 x4. Díky tomu mohou dosahovat velmi vysokých přenosových rychlostí až 7400 MB/s a 800K IOPS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Samsung G9 ani Acer EI491CRG9 nemá DisplayHDR 2000, šlo o podvod Samsung G9 ani Acer EI491CRG9 nemá DisplayHDR 2000, šlo o podvod
VESA (Video Electronics Standards Association) potvrdila, že certifikace DisplayHDR 2000 nemůže být ve specifikacích monitorů Samsung Odyssey G9 ani Acer EI491CRG9, a to jednoduše proto, že neexistuje. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Amazon zrušil MMO hru Lord of the Rings, nedohodl se s Tencentem Amazon zrušil MMO hru Lord of the Rings, nedohodl se s Tencentem
Amazon Game Studios zrušilo další hru. Tentokrát je to online hra na motivy Pána prstenů. Problémem je herní studio Athlon Games, ke kterému má nyní Amazon velmi složitou cestu přes nového vlastníka, firmu Tencent.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Výrobce pamětí už slibuje i DDR5-10000 Výrobce pamětí už slibuje i DDR5-10000
Nástup paměťového standardu DDR5 přinese vítanou možnost opět skokově posunout výkon, respektive reálnou datovou propustnost moderních PC. Nejde jen o efektivní takty, ale právě o nich bude tato aktualita. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře