www.svethardware.cz
>
>
>
>

Genius ukázal nejen dotykovou myš pro Windows 8

Genius ukázal nejen dotykovou myš pro Windows 8
, , aktualita
Ještě není ani konec roku a už se připomíná nový ročník veletrhu CES, který probíhá na začátku ledna. Na něj zve návštěvníky také firma Genius, která tam bude prezentovat své periferie a mezi nimi také dotykovou myš určenou pro Windows 8...
K oblíbeným
reklama
Ještě není ani konec roku a už se připomíná nový ročník veletrhu CES, který probíhá na začátku ledna. Na něj zve návštěvníky také firma Genius, která tam bude prezentovat své periferie a mezi nimi také dotykovou myš určenou pro Windows 8 - Touch Mouse 6000. Něco podobného mimochodem nabízí také Logitech v podobě modelu t620 Touch Mouse (recenze).

Genius nás tedy jen zatím navnadil a více se o své myši chystá rozpovídat asi až na samotném CES. Tam kromě ní přijde také s herním modelem GX Gila určeným především pro hry typu MMO a RTS. Ten nabídne laserový senzor s rozlišením 200 až 8200 dpi, Angle Snapping pro věrnější kopírování pohybu myši a funkci Sniper pro dočasné snížení dpi pro preciznější zaměření, která se však více uplatní v akčních 3D hrách.

Pak ještě zpráva zmiňuje myš Ring Mouse 2, která naváže na první model z předchozího roku. Půjde tak o netradiční myš, kterou nebudeme pohybovat po podložce, ale budeme ji mít nasunutou na prstu a palcem pohybovat po dotykové plošce, či spíše jakémsi trackpointu, vedle nějž jsou dvě tlačítka.

Nakonec Genius uvedl, že na CES představí vlastní příslušenství pro chytré telefony a tablety, a to konkrétně klávesnice s Bluetooth, dále grafické tablety, audio produkty, digitální kamery a webkamery a rovněž i jiné myši než ty, které jsme si nyní v krátkosti popsali.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Samsung údajně vyvíjí 5nm mobilní čip Exynos 1000 Samsung údajně vyvíjí 5nm mobilní čip Exynos 1000
Samsung sice zrušil vývoj svých vlastních procesorových jader pro procesory Exynos, ale  procesory této řady chce vyvíjet i nadále. Tentokrát ale mají být údajně plně založeny na jádrech ARM Cortex. Nový Exynos 1000 má využívat Cortex-A78.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Pirate Bay spouští streamovací službu BayStream na torrentech Pirate Bay spouští streamovací službu BayStream na torrentech
Nechvalně známá stránka The Pirate Bay se pouští do nových pirátských vod. Zavádí totiž streamovací službu BayStream, která bude umožňovat rovnou streamovat videa sdílená na torrentových sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Toshiba uvádí 4TB a 6TB pevné disky P300 Toshiba uvádí 4TB a 6TB pevné disky P300
Toshiba nadále vyrábí pevné disky a nyní rozšiřuje nabídku 3,5" modelů P300 o vyšší kapacity 4 TB a 6 TB. Ty budou mít nově dvoustupňový pohon a zdvojnásobila se také kapacita vyrovnávacího bufferu.
13.12.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
NICER pomohl vytvořit první mapu neutronové hvězdy s nečekaným závěrem NICER pomohl vytvořit první mapu neutronové hvězdy s nečekaným závěrem
NICER jako Neutron star Interior Composition Explorer má studium neutronových hvězd přímo v názvu a právě toto zařízení americké NASA nám poskytlo první mapu či detailní pohled na jeden z takových objektů. 
13.12.2019, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Člověk vs. AI: v závodech dronů vyhrává stále člověk Člověk vs. AI: v závodech dronů vyhrává stále člověk
Drone Racing League (DRL) dosud pořádala závody v ovládání dronů pro lidské závodníky. Letos se ale mezi účastníky mohla dostat poprvé také umělá inteligence. Prozatím se jí nepodařilo vyhrát.
13.12.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář