www.svethardware.cz
>
>
>
>

Genius ukázal nejen dotykovou myš pro Windows 8

Genius ukázal nejen dotykovou myš pro Windows 8
, , aktualita
Ještě není ani konec roku a už se připomíná nový ročník veletrhu CES, který probíhá na začátku ledna. Na něj zve návštěvníky také firma Genius, která tam bude prezentovat své periferie a mezi nimi také dotykovou myš určenou pro Windows 8...
K oblíbeným
reklama
Ještě není ani konec roku a už se připomíná nový ročník veletrhu CES, který probíhá na začátku ledna. Na něj zve návštěvníky také firma Genius, která tam bude prezentovat své periferie a mezi nimi také dotykovou myš určenou pro Windows 8 - Touch Mouse 6000. Něco podobného mimochodem nabízí také Logitech v podobě modelu t620 Touch Mouse (recenze).

Genius nás tedy jen zatím navnadil a více se o své myši chystá rozpovídat asi až na samotném CES. Tam kromě ní přijde také s herním modelem GX Gila určeným především pro hry typu MMO a RTS. Ten nabídne laserový senzor s rozlišením 200 až 8200 dpi, Angle Snapping pro věrnější kopírování pohybu myši a funkci Sniper pro dočasné snížení dpi pro preciznější zaměření, která se však více uplatní v akčních 3D hrách.

Pak ještě zpráva zmiňuje myš Ring Mouse 2, která naváže na první model z předchozího roku. Půjde tak o netradiční myš, kterou nebudeme pohybovat po podložce, ale budeme ji mít nasunutou na prstu a palcem pohybovat po dotykové plošce, či spíše jakémsi trackpointu, vedle nějž jsou dvě tlačítka.

Nakonec Genius uvedl, že na CES představí vlastní příslušenství pro chytré telefony a tablety, a to konkrétně klávesnice s Bluetooth, dále grafické tablety, audio produkty, digitální kamery a webkamery a rovněž i jiné myši než ty, které jsme si nyní v krátkosti popsali.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Přes 20 úřadů v Texasu napadl vyděračský ransomware Přes 20 úřadů v Texasu napadl vyděračský ransomware
Úřady v Texasu se staly terči koordinovaného útoku vyděračským softwarem, tzv. ransomware. Od pátku jim začaly kolabovat počítače a vyděrači se začali dožadovat výkupného za odemčení zašifrovaných souborů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
AOC na Gamescomu představilo tři herní monitory G2 AOC na Gamescomu představilo tři herní monitory G2
Gamescom je ideální místo pro představení herních monitorů, a tak firma AOC přijela v plné síle a zařadila do nabídky také tři novinky patřící do řady G2. Jde o rychlé panely pro FreeSync ve dvou velikostech. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA ukázala devět herních blockbusterů s podporou RTX NVIDIA ukázala devět herních blockbusterů s podporou RTX
NVIDIA využila startující Gamescom k prezentaci další vlny AAA her, které budou podporovat její technologie RTX. Můžeme se tak podívat i na videa ukazující, to co ray tracing přinese a zde je o co stát. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA s Microsoftem přinesou ray tracing do Minecraftu NVIDIA s Microsoftem přinesou ray tracing do Minecraftu
NVIDIA navázala spolupráci s Microsoftem ve snaze vylepšit jednoduchou grafiku Minecraftu pomocí technologií RTX. Sám Microsoft přitom nedávno zrušil přípravy nového grafického vylepšení této hry.
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
DRAMeXchange: ceny pamětí DRAM klesají, NAND se drží DRAMeXchange: ceny pamětí DRAM klesají, NAND se drží
Ceny pamětí DRAM jsou dlouhodobě na sestupu a vypadá to, že můžeme ještě počítat s jejich zlevňováním. Dolů by šla i cena NAND Flash, pokud by se Toshibě nestala nepříjemnost s výpadkem proudu.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře