www.svethardware.cz
>
>
>
>

Genius ukázal nejen dotykovou myš pro Windows 8

Genius ukázal nejen dotykovou myš pro Windows 8
, , aktualita
Ještě není ani konec roku a už se připomíná nový ročník veletrhu CES, který probíhá na začátku ledna. Na něj zve návštěvníky také firma Genius, která tam bude prezentovat své periferie a mezi nimi také dotykovou myš určenou pro Windows 8...
K oblíbeným
reklama
Ještě není ani konec roku a už se připomíná nový ročník veletrhu CES, který probíhá na začátku ledna. Na něj zve návštěvníky také firma Genius, která tam bude prezentovat své periferie a mezi nimi také dotykovou myš určenou pro Windows 8 - Touch Mouse 6000. Něco podobného mimochodem nabízí také Logitech v podobě modelu t620 Touch Mouse (recenze).

Genius nás tedy jen zatím navnadil a více se o své myši chystá rozpovídat asi až na samotném CES. Tam kromě ní přijde také s herním modelem GX Gila určeným především pro hry typu MMO a RTS. Ten nabídne laserový senzor s rozlišením 200 až 8200 dpi, Angle Snapping pro věrnější kopírování pohybu myši a funkci Sniper pro dočasné snížení dpi pro preciznější zaměření, která se však více uplatní v akčních 3D hrách.

Pak ještě zpráva zmiňuje myš Ring Mouse 2, která naváže na první model z předchozího roku. Půjde tak o netradiční myš, kterou nebudeme pohybovat po podložce, ale budeme ji mít nasunutou na prstu a palcem pohybovat po dotykové plošce, či spíše jakémsi trackpointu, vedle nějž jsou dvě tlačítka.

Nakonec Genius uvedl, že na CES představí vlastní příslušenství pro chytré telefony a tablety, a to konkrétně klávesnice s Bluetooth, dále grafické tablety, audio produkty, digitální kamery a webkamery a rovněž i jiné myši než ty, které jsme si nyní v krátkosti popsali.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro
Autonomní vozítka se objevují v mnoha různých kategoriích dopravy, jednou z nich je i doručování zboží zákazníkům. V Houstonu to takto už brzy rozjede Domino's Pizza s vozítky od společnosti Nuro.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper
Společnost BenQ uvedla na trh dva nové monitory GL2480 a GL2780, které dostávají zajímavý režim ePaper. Monitor by tak měl nabídnout pohodlné čtení a zobrazení velmi podobné elektronickému papíru na elektronických čtečkách knih.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei
Ban na společnost Huawei, který uvalila administrativa Donalda Trumpa, může poškodit nejen tuto čínskou společnost, ale do značné míry poškodit i americké firmy. Proti banu tak už lobuje Intel, Qualcomm nebo Xilinx.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
EU sjednocuje pravidla pro létání s drony EU sjednocuje pravidla pro létání s drony
Aby piloti dronů nemuseli v každé zemi EU zjišťovat, co si mohou a nemohou dovolit, rozhodl se Evropský parlament sjednotit tato pravidla. Ta tak budou ve všech zemích vycházet ze stejných nařízení. Zavádí se speciální zóny i kategorie dronů
Dnes, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Doporučené PC sestavy: červen 2019 Doporučené PC sestavy: červen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek55 komentářů