www.svethardware.cz
>
>
>

Gigabyte představil moderní prvky svých základních desek

Gigabyte představil moderní prvky svých základních desek
, , aktualita
Společnost Gibabyte se pochlubila svými moderními prvky, kterými budou oplývat nové základní desky. Jde například o model GA-P67A-UD7, který bude již brzy uveden na trh, ale také o starší X58A-UD9. Ty využijí 24fázové napájení procesoru,...
K oblíbeným
reklama
Společnost Gibabyte se pochlubila svými moderními prvky, kterými budou oplývat nové základní desky. Jde například o model GA-P67A-UD7, který bude již brzy uveden na trh, ale také o starší X58A-UD9. Ty využijí 24fázové napájení procesoru, které bylo schváleno firmou Intel a odpovídá normě Intersil Voltage Regulator Down (VRD) 12.Dále to je Dual CPU Power umožňující funkci obou sad 12 fází v tandemu, aby se zátěž rovnoměrně rozložila a životnost znásobila. Pak to jsou Driver MOSFETy jako doplněk k Ultra Durable 3, technologie DualBIOS podporující pevné disky s kapacitou 3TB a vyšší a také se dočkáme až deseti portů USB 3.0, 3-Way SLI/CrossFireX, 3x USB Power či On/Off Charge.Celkově je tak X58A-UD9 schopna dodat výkon až 1500 W.

Zdroj: TZ Gigabyte
reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek