reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Gigabyte představuje základní desky řady B75

, , aktualita
Gigabyte představuje základní desky řady B75
Gigabyte se pochlubil novými základními deskami řady B75 (poprvé se o nich zmínil už dříve), které budou doprovázeny softwarovou sadou Intel Small Business Advantage pro správu a konfiguraci počítače a zaměří se na malé podniky. Mají také...
Gigabyte představuje základní desky řady B75
Gigabyte se pochlubil novými základními deskami řady B75 (poprvé se o nich zmínil už dříve), které budou doprovázeny softwarovou sadou Intel Small Business Advantage pro správu a konfiguraci počítače a zaměří se na malé podniky. Mají také vyplnit mezeru na trhu mezi levnými/základními produkty a specializovanými PC pro podnikatele. Čipovou sadu Intel B75 Express lze přitom zařadit mezi modely Intel Q77 a H61 Express, takže podporovány budou Sandy Bridge i Ivy Bridge.

Intel Small Business Advantage zahrnuje funkce jako Data Backup and Restore pro zálohování a obnovení dat (i automaticky, třeba mimo pracovní dobu), Energy Saver pro úsporu energie, PC Health Center pro plánování údržby, aktualizací, defragmentace a jiných akcí, Software Monitor sledující stav počítače včetně zabezpečení a USB Blocker, který dává pozor, aby se počítač nenakazil škodlivým softwarem z externích úložných zařízení.

Gigabyte k tomu přidá design Ultra Durable 4 s ochranou proti vlhkosti, elektrostatickým výbojům, náhlým výpadkům proudu nebo vysokým provozním teplotám. Krom toho tu jsou integrované obvody proti náhlému přepětí, z čehož budou těžit i ostatní komponenty napojené na základní desku.

Nakonec Gigabyte zmiňuje funkci On/Off Charge, která vychází z předchozí 3x USB power a umožní zařízením jako iPhone, iPad a iPod získávat z USB portů na základní desce více proudu, než je tomu u standardních USB portů.

A co se týče samotných desek, jsou to následující modely: GA-B75-D3V, GA-B75M-D3H, GA-B75M-D3V a GA-P75-D3. Více se o nich můžete dozvědět na speciálních stránkách, na něž najdete odkaz ve zdroji aktuality.

Zdroj: TZ Gigabyte
reklama
reklama
reklama