Gigabyte připravuje novou řadu desek pro milovníky extrémního taktování

, , aktualita
Základních desek určených pro extrémní taktování má společnost Gigabyte ve své nabídce rovnou několik, zřejmě ale nejsou dostatečně „extrémní“, asi proto připravuje výrobce zcela novou zatím nepojmenovanou řadu desek, která by všem ladičům...
K oblíbeným
reklama
Základních desek určených pro extrémní taktování má společnost Gigabyte ve své nabídce rovnou několik, zřejmě ale nejsou dostatečně „extrémní“, asi proto připravuje výrobce zcela novou zatím nepojmenovanou řadu desek, která by všem ladičům výkonu měla usnadnit lámání světových rekordů v přetaktování.Nová série LGA1366 desek, která byla představena formou prezentace, se bude vyznačovat oranžovým barevným schématem a měla by být optimalizovaná pro bezproblémové použití těžkých chladících věží s tekutým dusíkem. Podle slov společnosti budou desky oproštěny od všech zbytečných funkcí, které cílový zákazníci stejně nikdy nevyužijí, a hlavní pozornost bude zaměřena na extrémní taktování. Desky budou vybaveny mohutnými hetsinky, které by měly udržet všechny důležité komponenty chladné. Desky budou vybaveny čtyřmi PCI-E 2.0 x16 sloty s podporou 4-way SLI a CrossFireX zapojení. Výrobce rozhodně nechce nechat nic náhodě, proto si ke spolupráci na vývoji nové řady přizval renomovaného ladiče známého jako „hicookie“.

Zdroj: TechPowerUp
reklama
Nejnovější články
Astronomové nalezli exoplanetu vzdálenou 0,1 světelného roku od své hvězdy Astronomové nalezli exoplanetu vzdálenou 0,1 světelného roku od své hvězdy
Pokud bychom měli brát naši Sluneční soustavu jako vzor, byl by systém hvězdy COCONUTS-2 velice neobvyklý. Zahrnuje totiž velkou planetu, která obíhá daleko za hranicí, již u nás považujeme za okraj soustavy. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Samsung chce rozšiřovat výrobu, a zvedá proto ceny svých čipů Samsung chce rozšiřovat výrobu, a zvedá proto ceny svých čipů
Obvykle neslýcháme o tom, že by výrobci čipů zvedali ceny svých produktů kvůli tomu, aby mohli financovat rozšíření svých výrobních kapacit. V Samsung Foundry se ale k tomuto kroku nyní rozhodli, takže co konkrétního plánují?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Gigabyte nabízí 1200W zdroj s integrovaným LCD displejem Gigabyte nabízí 1200W zdroj s integrovaným LCD displejem
Tam, kde obvykle na počítačovém napájecím zdroji najdeme jen štítek se specifikacemi a dalšími údaji, má model Gigabyte AORUS P1200W rovnou barevný LCD displej. K čemu nám tak asi může být? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Palit varuje: karty používané pro těžbu ztrácí každý rok 10% výkonu Palit varuje: karty používané pro těžbu ztrácí každý rok 10% výkonu
Společnost Palit Microsystems varuje zákazníky, kteří uvažují o koupi grafické karty z druhé ruky a klidně od těžařů kryptoměn. Takové karty prý ztrácí kolem 10 procent výkonu každý rok. Skutečně je tomu tak?
Dnes, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
AMD Radeon RX 6600 XT přijde na trh 11. srpna za 379 USD AMD Radeon RX 6600 XT přijde na trh 11. srpna za 379 USD
AMD už oficiálně představilo grafickou kartu Radeon RX 6600 XT, která přijde na trh během příštího týdne, a to za oficiálních 379 USD. Tato částka je bohužel stále nedostižná, ale snaž už bude čím dál lépe. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek