Gigabyte připravuje novou řadu desek pro milovníky extrémního taktování

, , aktualita
Základních desek určených pro extrémní taktování má společnost Gigabyte ve své nabídce rovnou několik, zřejmě ale nejsou dostatečně „extrémní“, asi proto připravuje výrobce zcela novou zatím nepojmenovanou řadu desek, která by všem ladičům...
K oblíbeným
reklama
Základních desek určených pro extrémní taktování má společnost Gigabyte ve své nabídce rovnou několik, zřejmě ale nejsou dostatečně „extrémní“, asi proto připravuje výrobce zcela novou zatím nepojmenovanou řadu desek, která by všem ladičům výkonu měla usnadnit lámání světových rekordů v přetaktování.Nová série LGA1366 desek, která byla představena formou prezentace, se bude vyznačovat oranžovým barevným schématem a měla by být optimalizovaná pro bezproblémové použití těžkých chladících věží s tekutým dusíkem. Podle slov společnosti budou desky oproštěny od všech zbytečných funkcí, které cílový zákazníci stejně nikdy nevyužijí, a hlavní pozornost bude zaměřena na extrémní taktování. Desky budou vybaveny mohutnými hetsinky, které by měly udržet všechny důležité komponenty chladné. Desky budou vybaveny čtyřmi PCI-E 2.0 x16 sloty s podporou 4-way SLI a CrossFireX zapojení. Výrobce rozhodně nechce nechat nic náhodě, proto si ke spolupráci na vývoji nové řady přizval renomovaného ladiče známého jako „hicookie“.

Zdroj: TechPowerUp
reklama
Nejnovější články
Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát
Vysoké ceny kryptoměn se pochopitelně výrazně projevily i na počtu lidí, kteří do nich nově investují. Na platformě Robinhood jejich počet stoupl na více než 10násobek a jde nyní o miliony nových drobných investorů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM
O připravovaných procesorech Exynos s GPU od AMD se mluví už hodně dlouhou dobu. Nyní to vypadá, že by mimo jiné mělo jít i o procesory určené pro úsporné notebooky postavené na architektuře ARM.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit
Výbornou ukázkou toho, že vývoj nových typů akumulátorů není jednoduchá záležitost, je společnost Fisker. I když má solid-state akumulátory téměř hotové, nakonec jejich další vývoj zrušila. V dohledné době by je nebyla schopna dokončit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
26.2.2021, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
26.2.2021, aktualita, Jan Vítek5 komentářů