www.svethardware.cz
>
>
>

Gigabyte spustil české a slovenské stránky na Facebooku

Gigabyte spustil české a slovenské stránky na Facebooku
, , aktualita
Společnost Gigabyte oznámila, že odstartovala provoz oficiálních českých a slovenských lokalizovaných stránek na serveru Facebook a kromě toho je k dispozici i oficiální kanál na Twitteru. Zájemci se tak mohou těšit na aktuální informace...
K oblíbeným
reklama
Společnost Gigabyte oznámila, že odstartovala provoz oficiálních českých a slovenských lokalizovaných stránek na serveru Facebook a kromě toho je k dispozici i oficiální kanál na Twitteru.Zájemci se tak mohou těšit na aktuální informace o produktech firmy, pak také na testy, recenze, výběr z článků českých, slovenských i zahraničních médií, obrázky, videa, zákulisní informace, rozhovory a také soutěže o ceny.

Jedna právě porbíhá a vyhrát v ní můžete některou ze základních desek série Gigabyte G1-Killer. Probíhá od 1.7. do 31.7. Stačí vstoupit na facebookové stránky Gigabyte.

Zdroj: TZ Gigabyte
reklama
Nejnovější články
PS5 se prodalo rekordních 10 milionů kusů, nové Xbox si ale také nevedou zle PS5 se prodalo rekordních 10 milionů kusů, nové Xbox si ale také nevedou zle
Společnosti Sony a Microsoft se nově podělily o své finanční výsledky týkající se i herních konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X a S. Obě se chlubí rekordními čísly, i když vítěz tu přece jen je a vcelku jasný a očekávaný. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Alder Lake mají být letos jen pro nadšence: série K a KF plus Z690 Alder Lake mají být letos jen pro nadšence: série K a KF plus Z690
Není to samozřejmě jisté, ale dle Igora Wallosseka by Intel měl letos dostat na trh jen velice omezenou skladbu desktopových procesorů Alder Lake s tím, že ostatní modely plus slabší čipové sady přijdou až v dalším roce.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tchaj-wan schválil stavbu 2nm továrny TSMC, kdy bude spuštěn provoz? Tchaj-wan schválil stavbu 2nm továrny TSMC, kdy bude spuštěn provoz?
Tchaj-wanské úřady přijaly záměr TSMC postavit poblíž města Baoshan novou továrnu, která bude využita pro výrobu dosud nejmodernějším známým procesem této společnosti. Jde o N2, čili o 2nm proces. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Hubble našel vodní páry na měsíci Ganymede Hubble našel vodní páry na měsíci Ganymede
Hubbleův vesmírný dalekohled sleduje už velice dlouho okolní vesmír včetně lokálních planet a jejich měsíců. Má tak i řadu snímků jupiterova měsíce Ganymede, díky nimž se objevil důkaz o tom, že na něm existuje voda v podobě páry.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Microsoft: systémové požadavky Windows 11 jsou platné a budou vynucovány Microsoft: systémové požadavky Windows 11 jsou platné a budou vynucovány
Někteří jistě čekali, že to se systémovými požadavky Microsoftu na instalaci a zprovoznění OS Windows 11 nebude nakonec tak horké, ale z firmy nyní zní, že si stojí za svým a bude si je vynucovat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů