www.svethardware.cz
>
>
>

Gigabyte ukázal trio herních monitorů se synchronizací

Gigabyte ukázal trio herních monitorů se synchronizací
, , aktualita
Gigabyte ukázal na CES 2020 veřejnosti mimo jiné i tři herní monitory, které dostaly prostá označení G27F, G27QC a G32QC. Jde tak o dva 27palcový a jeden 32palcový model. Co nabízí za vlastnosti?
K oblíbeným
reklama
Gigabyte G27F, G27QC a G32QC jsou tři novinky z CES 2020, které všechny patří mezi herní monitory a pokrývají vcelku širokou škálu, co se týče nabídky a vlastností. 
 
 
Nejníže stojí Gigabyte G27F s plochou 27palcovou obrazovkou a rozlišením Full HD. Tento monitor nabízí 144Hz obnovovací frekvenci řízenou pomocí FreeSync a podporuje také GeForce díky G-Sync Compatible. O pravý G-Sync s hardwarovým modulem tudíž nejde. Dále se dozvíme o odezvě až 1 ms a slušných barvách se 120procentním pokrytím prostoru sRGB. Gigabyte tak sice neříká, jaký panel byl použit, ale TN by to vzhledem k danému pokrytí být nemuselo. Velkou předností G27F by pak měla být cena, ale ta bohužel také nebyla uvedena. 
 
 
Gigabyte G27QC už má prohnutou 27" obrazovku, a to s rozlišením Quad HD. Využívat má jeden z nových panelů firmy Samsung s poloměrem 1500R, který nabídne obnovovací frekvenci až 165 Hz a odezvu 1 ms. Co se týče synchronizace, je tu opět kompatibilita s G-Sync, ale už vyšší verze FreeSync Premium. 
 
Oba dosud představené monitory mají společné dva integrované 2W reproduktory a tento dosahuje na 90% pokrytí prostoru DCI-P3. O použitém typu panelu se opět nedozvíme. 
 
 
Nakonec to je Gigabyte G32QC s úhlopříčkou už 32 palců, prohnutím 1500R a podporou VESA DisplayHDR 400 a FreeSync Premium Pro + G-Sync Compatible. Nezvykle pro herní monitory je tu také přepínač KVM+ pro vstupní periferie, takže bude možné zapojit najednou více počítačů a s jednou sadou klávesnice a myši (či jiných periferií) se mezi nimi přepínat. To včetně napojení přes rozhraní USB C. 
 
 
Jinak jde také o max. 165Hz panel s 90% DCI-P3, ovšem už bez integrovaných reproduktorů. Všechny tři monitory mají přijít na trh během tohoto kvartálu. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD
QNAP uvádí novou verzi svého operačního systému QTS 4.4.2 pro své NASy. Ten vylepšuje zabezpečení NASu a přináší také podporu TL SATA JBOD a TL USB JBOD pro připojení dalších disků k zařízení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby
Mozilla přichází s novou verzí internetového prohlížeče Firefox 74.0.1. Ta opravuje dvě vážné zero-day chyby typu use-after-free, které dovolovaly spuštění škodlivého kódu a už byly využívány i k praktickým útokům.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo
Nyní se už opravdu můžeme těšit na to, že společnost SpaceX vstoupí do historie jako první soukromý subjekt, jemuž se povedlo umístit člověka na oběžnou dráhu. Participovat v tom bude pochopitelně i NASA, která si zvolila své staré logo. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu
Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint byl vypuštěn na trh už loni v říjnu, ale nedávno tato hra dostala podporu API Vulkan v rámci aktualizace na verzi 2.0. Server Kitguru se tak podíval na to, co to přinese s ohledem na výkon 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
První testy: o kolik procent je nová GTX 1650 s GDDR6 rychlejší než stará verze? První testy: o kolik procent je nová GTX 1650 s GDDR6 rychlejší než stará verze?
Grafická karta GeForce GTX 1650 s paměťmi GDDR6 přichází stále ještě jako oficiálně nepředstavená novinka, ale její nástup je v podstatě jistý. Nyní se můžeme podívat na to, jaký výkonnostní nárůst můžeme očekávat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek