www.svethardware.cz
>
>
>

Gigabyte ukázal trio herních monitorů se synchronizací

Gigabyte ukázal trio herních monitorů se synchronizací
, , aktualita
Gigabyte ukázal na CES 2020 veřejnosti mimo jiné i tři herní monitory, které dostaly prostá označení G27F, G27QC a G32QC. Jde tak o dva 27palcový a jeden 32palcový model. Co nabízí za vlastnosti?
K oblíbeným
reklama
Gigabyte G27F, G27QC a G32QC jsou tři novinky z CES 2020, které všechny patří mezi herní monitory a pokrývají vcelku širokou škálu, co se týče nabídky a vlastností. 
 
 
Nejníže stojí Gigabyte G27F s plochou 27palcovou obrazovkou a rozlišením Full HD. Tento monitor nabízí 144Hz obnovovací frekvenci řízenou pomocí FreeSync a podporuje také GeForce díky G-Sync Compatible. O pravý G-Sync s hardwarovým modulem tudíž nejde. Dále se dozvíme o odezvě až 1 ms a slušných barvách se 120procentním pokrytím prostoru sRGB. Gigabyte tak sice neříká, jaký panel byl použit, ale TN by to vzhledem k danému pokrytí být nemuselo. Velkou předností G27F by pak měla být cena, ale ta bohužel také nebyla uvedena. 
 
 
Gigabyte G27QC už má prohnutou 27" obrazovku, a to s rozlišením Quad HD. Využívat má jeden z nových panelů firmy Samsung s poloměrem 1500R, který nabídne obnovovací frekvenci až 165 Hz a odezvu 1 ms. Co se týče synchronizace, je tu opět kompatibilita s G-Sync, ale už vyšší verze FreeSync Premium. 
 
Oba dosud představené monitory mají společné dva integrované 2W reproduktory a tento dosahuje na 90% pokrytí prostoru DCI-P3. O použitém typu panelu se opět nedozvíme. 
 
 
Nakonec to je Gigabyte G32QC s úhlopříčkou už 32 palců, prohnutím 1500R a podporou VESA DisplayHDR 400 a FreeSync Premium Pro + G-Sync Compatible. Nezvykle pro herní monitory je tu také přepínač KVM+ pro vstupní periferie, takže bude možné zapojit najednou více počítačů a s jednou sadou klávesnice a myši (či jiných periferií) se mezi nimi přepínat. To včetně napojení přes rozhraní USB C. 
 
 
Jinak jde také o max. 165Hz panel s 90% DCI-P3, ovšem už bez integrovaných reproduktorů. Všechny tři monitory mají přijít na trh během tohoto kvartálu. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vědcům v Koreji se podařilo vytvořit akumulátory s křemíkovou anodou Vědcům v Koreji se podařilo vytvořit akumulátory s křemíkovou anodou
Center for Energy Storage Research v Korea Institute of Science and Technology (KIST) je jedním z mnoha týmů, které se snaží vyvíjet lepší akumulátory. Vyvinuli baterie s křemíkovou anodou, která slibuje větší kapacitu i rychlejší nabíjení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
THQ Nordic přepracuje původní Gothic THQ Nordic přepracuje původní Gothic
Na konci předchozího roku studio THQ Nordic přineslo překvapivé demo přepracovaného původního dílu hry Gothic. Vývojáři tímto způsobem sondovali, zda by o případný remake byl mezi hráči dostatečný zájem. Byl. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Specifikace PCIe 6.0 jsou ve verzi 0.5, příští rok budou dokončeny Specifikace PCIe 6.0 jsou ve verzi 0.5, příští rok budou dokončeny
Dlouhé roky jsme si vystačili s rozhraním PCIe 3.0 a popravdě řečeno, většina uživatelů ani nemá důvod chtít novější PCIe 4.0. Nejde ovšem pouze o PC, které může z rychlejšího PCIe těžit, respektive PC jsou v tomto ohledu spíše na okraji zájmu.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Nové fámy o Ampere: obrovské 7nm čipy s dvojnásobkem CUDA na jeden SM Nové fámy o Ampere: obrovské 7nm čipy s dvojnásobkem CUDA na jeden SM
NVIDIA by mohla už přibližně za měsíc představit svou novou grafickou architekturu a s ní i konkrétní produkty. Podívejme se tak na to, co se říká o údajném 7nm čipu GA100, čili vlajkovém modelu generace Ampere. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
GeForce NOW nově ztrácí i Bethesdu, až na jediný titul GeForce NOW nově ztrácí i Bethesdu, až na jediný titul
Takovýto úvod do provozu služba GeForce NOW rozhodně nepotřebovala. Krátce po jejím spuštění byla zákazníkům upřena nabídka firmy Activision Blizzard a nyní se nově stahuje i Bethesda, a to až na jeden titul. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář