www.svethardware.cz
>
>
>
>

Gigabyte uvádí nové zdroje série Superb

Gigabyte uvádí nové zdroje série Superb
, , aktualita
Společnost Gigabyte Technology si připravila novou sérii počítačových napájecích zdrojů Superb, které jsou prezentovány jako střední třída a dohromady jde o pět modelů - 470W E470C3 a E470C3, E570 (570W), E620 (620W) a E720 (720W). Ty přijdou...
K oblíbeným
reklama
Společnost Gigabyte Technology si připravila novou sérii počítačových napájecích zdrojů Superb, které jsou prezentovány jako střední třída a dohromady jde o pět modelů - 470W E470C3 a E470C3, E570 (570W), E620 (620W) a E720 (720W).Ty přijdou na trh v nadcházejících týdnech, splňovat budou standard ATX 12V v2.3 a všechny až na E470C4 také nesou označení 80 Plus, neboť dosahují efektivity až 82 %.

Využívají také japonské kondenzátory, chlazení zajistí 120mm ventilátory a nechybí ani ochrana proti přepětí, nadproudu, zkratu či nedostatečné zátěži. Větve s +12V jsou zde vždy dvě, tedy až na model E720, který má čtyři. Ceny jsme se zatím nedozvěděli.

Zdroj: TZ Gigabyte
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková