www.svethardware.cz
>
>
>
>

Gigabyte Vision Drive 1TB: nové externí SSD s USB 3.2 slibuje až 2000 MB/s

Gigabyte Vision Drive 1TB: nové externí SSD s USB 3.2 slibuje až 2000 MB/s
, , aktualita
Společnost Gigabyte rozšířila nabídku svých produktů o externí SSD Vision Drive s kapacitou 1 TB. Toto SSD se může chlubit rozhraním USB 3.2 Gen2x2, což mu dopomáhá dosáhnout přenosových rychlostí až 2000 MB/s.
K oblíbeným
reklama
Gigabyte v poslední době značně rozšiřuje nabídku svých produktů o SSD, přičemž se nyní do portfolia dostává i externí model Vision Drive 1TB. Novinka využívá 3D TLC NAND čipy a má rozhraní USB-C 3.2 Gen2x2, které má teoretické maximum na 20 Gb/s (tedy 2,5 GB/s). V případě Vision Drive pak výrobce slibuje sekvenční čtení i zápis s rychlostí 2000 MB/s, a jak ukazují provedené testy výrobcem, specifikace mírně překračuje. SSD je vybaveno 1GB DDR cache pamětí, využit je řadič Phison E12. 
 
Gigabyte Vision Drive 1TB
 
SSD má plastový obal s výztužemi, které zajišťují vyšší mechanickou odolnost, splňuje dokonce armádní standard MIL-STD-810G 516.6, kdy by mu neměl vadit pád z výšky 122 cm (4 stopy) na tvrdou podložku. Nechybí ani pasivní chladiče pro lepší chlazení a spodní otvory pro lepší odvod tepla. V balení najdete kabely do USB-C i USB-A portu. Gigabyte slibuje výdrž 1600 TBW (tedy 1600 přepisů) a 5letou záruku. Spotřeba činí 2,65 W v idle režimu a 5 W při práci. Rozměry činí 115×72×20 mm.
 
Gigabyte Vision Drive 1TB výkon
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi
Doprava přechází na elektřinu a s tím se také objevují otázky, co s akumulátory, které už dosloužily. V případě elektrických koloběžek Lime je jednou z možností upcycling. Svůj druhý život mají najít v Bluetooth reproduktorech Gomi.
5.3.2021, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů