www.svethardware.cz
>
>
>

GOG.com vrátí peníze do 30 dní i za hry, které jste hráli

GOG.com vrátí peníze do 30 dní i za hry, které jste hráli
, , aktualita
Server GOG.com přišel se zajímavým postojem ke vrácení peněz (refund). Nově totiž bude možné vracet hry až do 30 dní od data nákupu a dokonce ani nebude záležet na tom, zda byly staženy a hrány.
K oblíbeným
reklama
Na serveru GOG.com lze nakoupit spoustu zajímavých starších her mnohdy za velmi zajímavé peníze. Pokud jde o vrácení peněz (refund) za hry, dosud to bylo možné tehdy, pokud hra nebyla uživatelem stažena ze serveru, nebo pokud se zjistilo, že má nějaký závažný technický problém. Nyní se to ale mění a hráči budou mít mnohem více možností, kdy zažádat o vrácení peněz. GOG.com nyní jen doufá, že toho lidé nebudou zneužívat a bude situaci bedlivě monitorovat. Tak jen doufejme, že takových lidí nebude mnoho a novinku kvůli nim nezruší. GOG si nicméně v individuálních případech vyhrazuje právo neprovést vrácení peněz.
 
GOG.com logo
 
A o co vlastně jde? Nyní bude možné vrátit hru do 30 dní od data nákupu. V případě předobjednávek půjde o 30 dní od vydání hry (a kdykoli do doby, než hra vyjde). Pokud byla hra darována, musí o vrácení peněz požádat ten, kdo ji daroval. Další a asi ještě více důležitou zajímavostí je to, že je nejenže delší doba pro vrácení peněz (Valve a Epic Games mají jen 14 dní), ale také to, že zde není limit toho, zda byla hra stažena, nainstalována a jak dlouho byla hrána. Opět je to rozdíl proti výše zmíněným dvěma společnostem, které dovolují maximálně 2 hodiny hraní.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
SK Hynix začal dodávat podniková SSD PE8000 s až 6500 MB/s a PCIe 4.0 SK Hynix začal dodávat podniková SSD PE8000 s až 6500 MB/s a PCIe 4.0
SK Hynix začal s dodávkami nových podnikových disků řady PE8000, které nabízí přenosové rychlosti ve výši až 6500 MB/s. Rovněž tu máme modely, které využívají nového formátu EDSFF 1U Long (E1.L).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Webkamery nejsou, Logitech slíbil zvýšení dodávek během týdnů Webkamery nejsou, Logitech slíbil zvýšení dodávek během týdnů
Mohlo by se zdát, že valná většina lidí už využívá notebooky, pro než je webkamera už dávno standardní výbava a že na trhu jsou velké zásoby mnoha modelů, které jen tak nedojdou. Nicméně webkamery nejsou a Logitech na to reaguje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
WhatsApp bojuje proti dezinformacím o COVID-19, omezí přeposílání zpráv WhatsApp bojuje proti dezinformacím o COVID-19, omezí přeposílání zpráv
Komunikátor WhatsApp chce bojovat proti šíření dezinformací, jejichž počet se významně zvýšil během nynější koronavirové pandemie. Právě o viru a nemoci koluje spousta nesmyslů a omezením sdílení zpráv by se to mělo omezit.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel Xe-HP spatřena v dokumentu: grafika pro nadšence a pracovní stanice Intel Xe-HP spatřena v dokumentu: grafika pro nadšence a pracovní stanice
Co se týče grafických karet Intelu, v posledních měsících se probírala především ukázka DG1, ovšem čeká se především na to, co předvedou modely DG2. Ty už můžeme označit za grafiky pro nadšence a vhodné i do pracovních stanic. Doufejme.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
EHT zachytil další černou díru, tentokrát vzdálenou 5 mld. světelných let EHT zachytil další černou díru, tentokrát vzdálenou 5 mld. světelných let
Event Horizon Telescope nám loni přinesl historicky první snímek černé díry, respektive jejího bezprostředního okolí. Šlo o střed galaxie M87 vzdálené cca 54 milionů světelných let. Nyní se posuneme o dva řády dál. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář