www.svethardware.cz
>
>
>

GOG.com vrátí peníze do 30 dní i za hry, které jste hráli

GOG.com vrátí peníze do 30 dní i za hry, které jste hráli
, , aktualita
Server GOG.com přišel se zajímavým postojem ke vrácení peněz (refund). Nově totiž bude možné vracet hry až do 30 dní od data nákupu a dokonce ani nebude záležet na tom, zda byly staženy a hrány.
K oblíbeným
reklama
Na serveru GOG.com lze nakoupit spoustu zajímavých starších her mnohdy za velmi zajímavé peníze. Pokud jde o vrácení peněz (refund) za hry, dosud to bylo možné tehdy, pokud hra nebyla uživatelem stažena ze serveru, nebo pokud se zjistilo, že má nějaký závažný technický problém. Nyní se to ale mění a hráči budou mít mnohem více možností, kdy zažádat o vrácení peněz. GOG.com nyní jen doufá, že toho lidé nebudou zneužívat a bude situaci bedlivě monitorovat. Tak jen doufejme, že takových lidí nebude mnoho a novinku kvůli nim nezruší. GOG si nicméně v individuálních případech vyhrazuje právo neprovést vrácení peněz.
 
GOG.com logo
 
A o co vlastně jde? Nyní bude možné vrátit hru do 30 dní od data nákupu. V případě předobjednávek půjde o 30 dní od vydání hry (a kdykoli do doby, než hra vyjde). Pokud byla hra darována, musí o vrácení peněz požádat ten, kdo ji daroval. Další a asi ještě více důležitou zajímavostí je to, že je nejenže delší doba pro vrácení peněz (Valve a Epic Games mají jen 14 dní), ale také to, že zde není limit toho, zda byla hra stažena, nainstalována a jak dlouho byla hrána. Opět je to rozdíl proti výše zmíněným dvěma společnostem, které dovolují maximálně 2 hodiny hraní.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mozilla chce rozlousknout tajemství AI v YouTube, můžete také pomoci Mozilla chce rozlousknout tajemství AI v YouTube, můžete také pomoci
Algoritmy umělé inteligence na serveru YouTube byly vždycky záhadné. Společnost Mozilla jim chce přijít na klub a zjistit, proč někdy doporučují podivná videa. Připojit se můžete i vy pomocí doplňku prohlížeče.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Netgear uvádí herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000 Netgear uvádí herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000
Netgear přináší pro hráče nový herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000 WiFi6 AX5400. Ten má zvládat vysoké přenosové rychlosti, snižovat odezvy a lokalizovat ty nejrychlejší herní servery pro lepší hráčské zážitky.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Crysis Remastered byl vypuštěn, Watch Dogs 2 jsou zdarma Crysis Remastered byl vypuštěn, Watch Dogs 2 jsou zdarma
Společnost Crytek nejdříve u fanoušků narazila a rozhodla se odložit nástup hry Crysis Remastered a ještě zapracovat na její kvalitě, respektive vylepšeních. Právě dnes už tento titul přichází na trh. 
18.9.2020, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Ransomwarem napadená nemocnice nemohla přijmout ženu, ta zemřela Ransomwarem napadená nemocnice nemohla přijmout ženu, ta zemřela
V Německu hackeři vyděračským softwarem omylem napadli nemocnici, což vyústilo v nemalé problémy např. při přijímání pacientů. Nyní se vyšetřuje, zda právě to nestojí za úmrtím jedné z pacientek.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala16 komentářů
Gigabyte potvrzuje chystané 3060 8GB, RTX 3070 16GB a RTX 3080 20GB Gigabyte potvrzuje chystané 3060 8GB, RTX 3070 16GB a RTX 3080 20GB
Už to dávno viselo ve vzduchu a včera jsme se podívali i na to, že NVIDIA ve svých vlastních materiálech ukazuje, že 10GB karta RTX 3080 nebude jediná. Nyní se můžeme podívat na materiály firmy Gigabyte. 
18.9.2020, aktualita, Jan Vítek1 komentář