www.svethardware.cz
>
>
>
>

Google přichází se službou VPN v balíku Google One

Google přichází se službou VPN v balíku Google One
, , aktualita
Společnost Google přichází s novou službou pro své zákazníky. V rámci nejvyšší verze svého balíčku Google One zpřístupňuje uživatelům službu VPN pro zařízení s Androidem. Služba ale nebude dostupná všude.
K oblíbeným
reklama
I když Google známe především jako reklamní firmu, která žije z profilování svých uživatelů díky sběru dat o nich, aby jim mohla přinášet co nejrelevantnější reklamy, současně dělá i něco pro zamezení sledování. Nově totiž bude nabízet službu VPN by Google One. VPN připojení zajišťuje další vrstvu šifrování, která se může hodit při připojení na veřejné Wi-Fi sítě. Společnost slibuje, že nebude sledovat uživatele VPN, zaznamenávat jejich činnost a prodávat informace o ni jiným. Kdo nevěří, může se podívat i na zdrojové kódy na GitHubu.
 
VPN by Google One
 
Má to ale pár háčků, služba nebude dostupná pro všechny a všude. Bude součástí balíčku Google One v nejvyšší verzi s 2TB cloudem pro Gmail, Disk i Fotky. Tento plán umožňuje přidat rodinu, přidává prémiovou podporou i konzultace Pro Sessions a 10% cashback v Google Store ve formě kreditu. Stojí však $9,99 měsíčně, případně $99,99 ročně, takže VPN bude zdarma navíc pro ty, kteří už tuto službu mají. Nicméně pro ty, kteří by chtěli jen VPN, nepůjde o zrovna laciné řešení. Problémem u nás je to, že VPN bude ze začátku k dispozici jen pro USA, nicméně další oblasti se budou postupně přidávat.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
SpaceX připravuje Starship k letu do 15 kilometrů, SN8 vzlétne již brzy SpaceX připravuje Starship k letu do 15 kilometrů, SN8 vzlétne již brzy
Společnost SpaceX vyvíjí mimo jiné i kosmickou loď Starship, s níž provedla už několik zkoušek. Ještě nikdy doposud ale prototyp Starship neletěl do takové výšky, jako tomu bude u plánovaného testu.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
GeForce RTX 3060 Ti je v nabídce už za 463 eur GeForce RTX 3060 Ti je v nabídce už za 463 eur
Grafická karta NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti se chystá vstoupit na trh už za několik dní a postupně se dostává do nabídky více a více obchodů. Známe už také ceny, které postupem času spíše klesají. 
28.11.2020, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Microsoft chce do Windows 10 dostat aplikace z Androidu Microsoft chce do Windows 10 dostat aplikace z Androidu
V roce 2021 by mohl světlo světa spatřit „Project Latte“ od Microsoftu. Cílem je přinést aplikace z Androidu do Windows 10. Pokud se vše povede, mohly by být aplikace dostupné v Microsoft Store.
28.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik8 komentářů
Apple M1X prý nabídne 12 procesorových jader Apple M1X prý nabídne 12 procesorových jader
Společnost Apple se se vší vážností pustila do vývoje vlastních procesorů založených na architektuře ARM, které mohou zcela nahradit hardware od společnosti Intel či potažmo AMD. Nyní tu máme model M1X. 
27.11.2020, aktualita, Jan Vítek20 komentářů
Papírově silnější Xbox Series X zatím s PS5 prohrává v reálném výkonu Papírově silnější Xbox Series X zatím s PS5 prohrává v reálném výkonu
Dle specifikací je nová Xbox Series X sice výkonnější než PlayStation 5, ale jak jsme se mohli už kolikrát přesvědčit, údaje o výkonu v TFLOPS a megahertze nemusí ve výsledku rozhodovat. Na co ukazuje praxe?
27.11.2020, aktualita, Jan Vítek