www.svethardware.cz
>
>
>
>

Google přichází se službou VPN v balíku Google One

Google přichází se službou VPN v balíku Google One
, , aktualita
Společnost Google přichází s novou službou pro své zákazníky. V rámci nejvyšší verze svého balíčku Google One zpřístupňuje uživatelům službu VPN pro zařízení s Androidem. Služba ale nebude dostupná všude.
K oblíbeným
reklama
I když Google známe především jako reklamní firmu, která žije z profilování svých uživatelů díky sběru dat o nich, aby jim mohla přinášet co nejrelevantnější reklamy, současně dělá i něco pro zamezení sledování. Nově totiž bude nabízet službu VPN by Google One. VPN připojení zajišťuje další vrstvu šifrování, která se může hodit při připojení na veřejné Wi-Fi sítě. Společnost slibuje, že nebude sledovat uživatele VPN, zaznamenávat jejich činnost a prodávat informace o ni jiným. Kdo nevěří, může se podívat i na zdrojové kódy na GitHubu.
 
VPN by Google One
 
Má to ale pár háčků, služba nebude dostupná pro všechny a všude. Bude součástí balíčku Google One v nejvyšší verzi s 2TB cloudem pro Gmail, Disk i Fotky. Tento plán umožňuje přidat rodinu, přidává prémiovou podporou i konzultace Pro Sessions a 10% cashback v Google Store ve formě kreditu. Stojí však $9,99 měsíčně, případně $99,99 ročně, takže VPN bude zdarma navíc pro ty, kteří už tuto službu mají. Nicméně pro ty, kteří by chtěli jen VPN, nepůjde o zrovna laciné řešení. Problémem u nás je to, že VPN bude ze začátku k dispozici jen pro USA, nicméně další oblasti se budou postupně přidávat.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář