www.svethardware.cz
>
>
>

Google úplně zrušil konferenci I/O 2020, nebude ani ta elektronická

Google úplně zrušil konferenci I/O 2020, nebude ani ta elektronická
, , aktualita
To, že se zrušily v podstatě všechny konference, není v dnešní situaci vůbec nic divného. I/O 2020 od Googlu změnila plán na online vysílání, ale i to se mění a bude zrušena i tato verze. I/O 2020 totiž nebude vůbec.
K oblíbeným
reklama
Kvůli problémům s rychlým šířením nemoci COVID-19 byly zrušeny mnohé veletrhy a tradiční konference. Obvykle byly změněny do formy online prezentací novinek, což se stalo i tradiční vývojářské konferenci Google I/O 2020, kde byly očekávány zejména novinky ohledně nového mobilního operačního systému Android 11, nových služeb Googlu i hardwaru (např. nové smartphony Pixel). Ta se měla konat od 12. do 14. května 2020.
 
Google logo
 
Kvůli zdraví a bezpečnosti vývojářů se však nebude konat dokonce ani tato online verze konference. Google to oznámil na stránce konference a místo toho se chce soustředit na řešení problémů, které přináší současná situace. Chce nadále pokračovat na vývoji Androidu 11, jehož uvedení zatím nebylo pandemií ovlivněno. Společnost hodlá nadále informovat veřejnost o pokrocích, které by byly zmiňovány v souvislosti se zrušenou konferencí. Google rovněž odsunul podnikově orientovanou konferenci Cloud Next, která měla být online. Nakonec není jasné, na kdy byla odložena a zda také nebude plně zrušena.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Výrobci desek si už chystají pro AMD 400 a 500 Series AGESA verze 1.2.0.0 Výrobci desek si už chystají pro AMD 400 a 500 Series AGESA verze 1.2.0.0
Výrobci desek si připravují nové verze BIOSů vybavené mikrokódem AGESA 1.2.0.0, které byly slíbeny už před několika měsíci jako konečně "to pravé" pro desky 400 a 500 Series a nové Ryzeny 5000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Astronomové se blíží k detekci gravitačních vln ze supermasivních černých děr Astronomové se blíží k detekci gravitačních vln ze supermasivních černých děr
Malé gravitační vlny, které tu a tam projdou skrz Zemi a detektory, už dávno bereme jako hotovou věc, ovšem pokud existují ony, měly by naším prostorem v podstatě nepřetržitě postupovat i velké vlny ze supermasivních černých děr. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Herní testy nového Core i9-11900K ukazují srovnatelný výkon s 10900K Herní testy nového Core i9-11900K ukazují srovnatelný výkon s 10900K
Intel sice minulý týden ukázal benchmarky, dle nichž si chce opět vzít titul výrobce nejvýkonnějších herních procesorů, ovšem ukazuje se, že ve skutečnosti by to mohlo být poněkud jiné. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Rusko by mohlo pokutovat uživatele Starlinku či jiných cizích satelitních služeb Rusko by mohlo pokutovat uživatele Starlinku či jiných cizích satelitních služeb
Dle ruské mutace Popular Mechanics se ruští zákonodárci chystají stanovit postih pro ty občany, kteří by se chtěli připojit k Internetu pomocí služby Starlink či případně jiných podobných satelitních ISP. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA připravila GeForce GT 1010, nový absolutní low-end NVIDIA připravila GeForce GT 1010, nový absolutní low-end
NVIDIA si připravila novou grafickou kartu GeForce GT 1010, která pochopitelně moc výkonu nenabídne a nastupuje na trh za starý model GeForce GT 710. Sama je ostatně založena na staré architektuře Pascal, a to nehledě na konfiguraci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře