www.svethardware.cz
>
>
>

Google úplně zrušil konferenci I/O 2020, nebude ani ta elektronická

Google úplně zrušil konferenci I/O 2020, nebude ani ta elektronická
, , aktualita
To, že se zrušily v podstatě všechny konference, není v dnešní situaci vůbec nic divného. I/O 2020 od Googlu změnila plán na online vysílání, ale i to se mění a bude zrušena i tato verze. I/O 2020 totiž nebude vůbec.
K oblíbeným
reklama
Kvůli problémům s rychlým šířením nemoci COVID-19 byly zrušeny mnohé veletrhy a tradiční konference. Obvykle byly změněny do formy online prezentací novinek, což se stalo i tradiční vývojářské konferenci Google I/O 2020, kde byly očekávány zejména novinky ohledně nového mobilního operačního systému Android 11, nových služeb Googlu i hardwaru (např. nové smartphony Pixel). Ta se měla konat od 12. do 14. května 2020.
 
Google logo
 
Kvůli zdraví a bezpečnosti vývojářů se však nebude konat dokonce ani tato online verze konference. Google to oznámil na stránce konference a místo toho se chce soustředit na řešení problémů, které přináší současná situace. Chce nadále pokračovat na vývoji Androidu 11, jehož uvedení zatím nebylo pandemií ovlivněno. Společnost hodlá nadále informovat veřejnost o pokrocích, které by byly zmiňovány v souvislosti se zrušenou konferencí. Google rovněž odsunul podnikově orientovanou konferenci Cloud Next, která měla být online. Nakonec není jasné, na kdy byla odložena a zda také nebude plně zrušena.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Aaeon PICO-WHU4: "konkurent" Raspberry Pi s Core i5 Aaeon PICO-WHU4: "konkurent" Raspberry Pi s Core i5
Malinké počítače jako Raspberry Pi dostaly velmi zajímavou konkurenci, Aaeon PICO-WHU4. Při malých rozměrech překvapí velmi výkonným hardwarem. Je tu totiž 4jádrový procesor Intel Core i5 a podporuje až 16 GB paměti RAM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD
QNAP uvádí novou verzi svého operačního systému QTS 4.4.2 pro své NASy. Ten vylepšuje zabezpečení NASu a přináší také podporu TL SATA JBOD a TL USB JBOD pro připojení dalších disků k zařízení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby
Mozilla přichází s novou verzí internetového prohlížeče Firefox 74.0.1. Ta opravuje dvě vážné zero-day chyby typu use-after-free, které dovolovaly spuštění škodlivého kódu a už byly využívány i k praktickým útokům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo
Nyní se už opravdu můžeme těšit na to, že společnost SpaceX vstoupí do historie jako první soukromý subjekt, jemuž se povedlo umístit člověka na oběžnou dráhu. Participovat v tom bude pochopitelně i NASA, která si zvolila své staré logo. 
3.4.2020, aktualita, Jan Vítek
Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu
Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint byl vypuštěn na trh už loni v říjnu, ale nedávno tato hra dostala podporu API Vulkan v rámci aktualizace na verzi 2.0. Server Kitguru se tak podíval na to, co to přinese s ohledem na výkon 
3.4.2020, aktualita, Jan Vítek4 komentáře