Tahleta ochrana retardu, ktera se rozleza celou spolecnosti ve vsech oblastech, uz mi zacina pit krev.
Odpovědět0 0
J, aneb babysitting. Ale téma je dost složité a komplexní.
Odpovědět0 0
OS by měl být otevřeny, kdo si instaluje aplikace mimo Google play by měl vědět co dělá, a pokud to neví co dělá nebo dokonce neprohlédne scam tak by neměl vlastnit telefon a ani mít přístup k internetu.
Dobře jim tak, když přijdou o peníze, řeší se to dnes a denně a stejně jsou lidi co naletí na podvody a různé šmejdy nejen ve virtuálním světě internetu ale i v tom reálném světě.
Doslechl jsem se že v jedné vzdálenější části mé rodiny jistá důchodkyně už po 3 skočila na nabídku podvodníků,
nejdřív odflaknutá práce a oprava náhrobního kamene na hrobě rodiny, plastové okapy místo domluvených měděných,
a teď paní otevřela dveře a pustil k sobě nějakého chlapa který chtěl pomoct a vybíral peníze na nějakou nadaci.
Paní sice řekla že má doma jen pár stovek (i když má doma podstatně víc), nejenže šla do skříňky a těch pár stovek mu dala, ale současně mu tím ukázala kam si schovává peníze a reálně mnohem víc než pár stovek.....😵🙄
Stejně jako případy kdy se dočteme jak žena náležela na nabídku válečného veterána nebo doktora z Ameriky do kterého se zamilovala, a poslala mu 0,5M Kč na vyřízení stěhování a pobytu v ČR,
nebo že někdo naletěl na podvodnou nabídku investora který obchází byty s tím že láká lidi na investice do kryptoměn 😭😭😭🤣🤣🤣
Lidí jsou nepoučitelní , je třeba je pořádně vytrestal aby si uvědomili co dělají za blbosti
Odpovědět1 0
Tak rozdíl oproti Applu pořád je v tom, že na androidu kdybych opravdu chtěl, tak tam snad tu aplikaci pořád ještě nějak dotlačím přes ADB
Odpovědět0 0
Mně se třeba vůbec nelíbil že mi Google zakázal instalovat starší aplikace. Mám nejnovější android 14 a nemůžu instalovat nic staršího. Ani to nelze vyhledat na Google play. Ani to nelze instalovat ručně přes instalátor. Mám tak zakoupené aplikace ale google mě uměle omezuje. Bezpecnost je nesmysl. Aplikace byla léta na google store a nemá žádné oprávnění.
Odpovědět2 1
Zdroj problému nebo Google, ale daný vývojář, který neaktualizuje aplikaci, aby byla kompatibilní, ať technický nebo podmínkami.
Neaktualizuj systém a zůstaň zaseklý v zastaralých verzích systému a aplikací 🤷♂️
Pak zase budeš ale zase brečet, že to nevidí na data ze služeb...🤦♂️
😂
Odpovědět1 3
Aha, a proč tahle politika neni u Windows nebo Linuxu? Takhle se prostě pohřbívají uměle staré funkční aplikace. Je jasné, že je vývojáři nebudou aktualizovat třeba 10 let.
Odpovědět3 1
MS - Windows, jedna z výhod a zároveň prokletí je držení zpětné kompatibility x86 světa. Nicméně ano, je taková politika i u Windows. Už asi nikdo z vývojářů nepodporuje Windows 7 apod. vykopávky. Min. na spotřebitelském trhu.
Odpovědět1 3
Tak je to pořád umělé omezení. Uvidíme co na to řekne EU.
Odpovědět0 1
Na tom není nic umělého, technologie zkrátka stárnou. A jejich údržba se tím prodražuje.
Odpovědět0 1
Tak Android je Linux. Pokud jde o distribuce Linuxu, tak tam je situace ještě mnohem horší. Tam není totiž politika žádná. Jsi prostě odkázán na to co vývojáři knihoven, co používáš, udělají. Pokud nebudeš akutalizovat, tak za chvíli zůstaneš trčet na starých verzích OS. No a u Windows je to jejich velká výhoda, na které si MS zakládá. Pak jim ovšem lidi zase nadávají, jaký je to moloch. No a Apple se taky s nikým nemaže. Prostě aplikace zařízne, a je to.
Odpovědět0 0