www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

G.Skill předvedl nejen svá rychlá SSD Phoenix II

G.Skill předvedl nejen svá rychlá SSD Phoenix II
, , aktualita
Přední výrobci SSD v těchto dnech uvádí na trh svá nová SSD, která vynikají rozhraním SATA 6 Gbps a novými kontrolery. V případě G.Skill jde o nové Phoenix II SATA 6Gbps SSD, které firma uvedla již na začátku tohoto měsíce na CeBITu. Tiskovou...
K oblíbeným
reklama
Přední výrobci SSD v těchto dnech uvádí na trh svá nová SSD, která vynikají rozhraním SATA 6 Gbps a novými kontrolery. V případě G.Skill jde o nové Phoenix II SATA 6Gbps SSD, které firma uvedla již na začátku tohoto měsíce na CeBITu. Tiskovou zprávu s výsledky testu ATTO však vydala až nyní.Nové Phoenix II využívají kontrolery série SandForce SF-2000 a také nové 25nm NAND Flash od Micronu. Tyto paměti vyráběné pokročilým procesem se však prý potýkají s nižším počtem zapisovacích/mazacích cyklů, což má neblahý vliv na jejich životnost, a je tak třeba používat účinnější metodu wear leveling a rezervovat více prostoru pro náhradní buňky. Phoenix II se mají do světa dostat někdy v květnu.Vedle nich však G.Skill představil také rychlé paměti DDR3 s označením RipjawsX pracující na 2300 MHz při časování CL7 nebo na 2133 MHz CL6.

Zdroj: TZ G.Skill
reklama
Nejnovější články
DJI FPV: ovládejte dron z pohledu první osoby s rychlostí až 140 km/h DJI FPV: ovládejte dron z pohledu první osoby s rychlostí až 140 km/h
DJI uvedlo nový dron FPV. Ten nabízí možnost ovládání dronu pomocí brýlí FPV Goggles V2 s velmi nízkými latencemi. Působivá je také maximální rychlost stroje, která může dosahovat až 140 km/h.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Vnitřní Mongolsko zakázalo těžbu kryptoměn Vnitřní Mongolsko zakázalo těžbu kryptoměn
V oblasti Vnitřního Mongolska už nebude možné legálním způsobem těžit kryptoměny, o čemž nedávno rozhodla vláda tohoto autonomního regionu Čínské lidové republiky. Těžaři se tak budou muset přesunout jinam. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TSMC má dle analytiků ještě letos zdvojnásobit kapacitu 5nm procesu TSMC má dle analytiků ještě letos zdvojnásobit kapacitu 5nm procesu
Obecně by se dalo očekávat, že nástup nových pokročilejších procesů bude stále pomalejší, ale tak tomu není a dá se říci, že je to do velké míry zásluha již konečně dostupné technologie EUVL. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Programátor rozběhal těžbu Etherea na Apple M1, nemá to však smysl Programátor rozběhal těžbu Etherea na Apple M1, nemá to však smysl
Těžba kryptoměn je dnes lákavá pro mnoho lidí stejně jako obchodování s nimi. Programátor Yifan Gu zkusil, zda by něco takového bylo možné i na novém procesoru Apple M1. A možné to opravdu je.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Asus má v nabídce první desku s AMD B550 a Thunderbolt 4 Asus má v nabídce první desku s AMD B550 a Thunderbolt 4
Společnost Asus se přihlásila se základní deskou ProART B550-Creator, která jako první model s čipovou sadou AMD B550 nabízí rozhraní Thunderbolt 4. Dostupná bude ovšem až od příštího měsíce. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek