Halo: Combat Evolved Anniversary s vylepšenou grafikou pro PC je tu

Halo: Combat Evolved Anniversary s vylepšenou grafikou pro PC je tu
, , aktualita
343 Industries zčistajasna uvádějí na trh očekávaný titul Halo: Combat Evolved Anniversary pro PC. Máme tu tak remaster původní hry v jejímž případě si budeme moci vybrat mezi původní a vylepšenou grafikou.
K oblíbeným
reklama
Halo: Combat Evolved v původní grafice by ostatně dnes už nikoho nenadchnul a bezpochyby to bude platit i pro Halo: Combat Evolved Anniversary s vylepšenou grafikou, nicméně zde jde i o podporu moderního hardwaru. 
 
 
Máme tu tak remasterovanou verzi původního titulu z roku 2001, který na PC a Mac dorazil o dva roky později. Nyní si jej budeme moci přeci jen zahrát v mnohem lepším grafickém podání, které také bude podporovat rozlišení až 4K/UHD, širokoúhlé monitory, shora neomezenou snímkovací frekvenci a podporu synchronizace, dále možnost nastavení úhlu pohledu, nativní podporu klávesnice a myši umožňující přemapování kláves a jak je vidět na první pohled, máme tu i vylepšené textury a stínování. PC verze tak tímto dožene a předežene výroční verzi pro Xbox z roku 2011. 
 
 
Abychom si ovšem mohli zahrát Halo: Combat Evolved Anniversary, potřebujeme mít pořízenou kolekci Halo: The Master Chief Collection skrze Xbox Game Pass for PC, Windows 10 Store, anebo Steam. Microsoft také hlásí, že hra je připravena pro předplatitele Xbox Game Pass for PC, a to včetně Halo: Reach. Později přijdou také tituly Halo 2: Anniversary, Halo 3, Halo 3: ODST (Campaign) a Halo 4. 
 
Celá Halo: The Master Chief Collection přijde na Steamu na 40 eur, ovšem tento obchod umožňuje si také pořídit pouze samostatnou hru Halo: Combat Evolved Anniversary za 10 eur, nicméně i tak je k hraní zapotřebí mít zakoupenou Halo: The Master Chief Collection, takže jen za deset eur si prostě nezahrajeme. 
 
 
Nároky na hardware jsou pak pochopitelně velice mírné. Potřebujeme procesor generace Phenom II či "Intel i3550" (že by Core i3-550?) a grafiku kalibru Radeon HD 6850 či GeForce GTS 450. Zde by už tak bylo možná vhodné sdělit i to, jak dobře tato hra běží na integrovaných grafikách. 
 
Zdroj: Xbox


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou
Amazon už dříve avizoval, že přinejmenším do 5. dubna bude při naskladňování a odesílání zboží upřednostňovat to, co lidé v dnešní době nezbytně potřebují a do toho patří třeba i toaletní papír. Hardware má menší prioritu, což trápí nejen výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová
Společnost SpaceX by již tento rok měla létat s astronauty na palubě své kosmické lodi Crew Dragon k ISS. Kromě květnové mise Demo-2 je na tento rok naplánovaná i mise dalších astronautů k ISS, k nim by se měla připojit i Shannon Walkerová. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
InWin C200: pracovní počítačová skříň jak ze starých časů InWin C200: pracovní počítačová skříň jak ze starých časů
Společnost InWin tentokrát neukázala žádnou okázalou specialitku, ale naopak skříň, která by měla být především praktická. C200 je totiž určena pro "tvůrce obsahu", takže lze mluvit o skříni pro pracovní stanice. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Micron brzy začne s výrobou 128vrstvých 3D NAND s architekturou RG Micron brzy začne s výrobou 128vrstvých 3D NAND s architekturou RG
Americký Micron se chystá už v tomto čtvrtletí spustit výrobu pamětí 3D NAND skládajících se ze 128 vrstev a využívajících jistou RG Architecture. Na trh pak tyto paměti začnou proudit během příštího kvartálu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gamescom 2020 se uskuteční v původním termínu, i když možná jen online Gamescom 2020 se uskuteční v původním termínu, i když možná jen online
Organizátoři ujistili fanoušky, že největší herní veletrh v Evropě se uskuteční v původním srpnovém termínu. Otázkou zůstává, v jaké podobě. Menší štěstí měla herní akce QuakeCon 2020, která byla zrušena.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik