Halo: Combat Evolved Anniversary s vylepšenou grafikou pro PC je tu

Halo: Combat Evolved Anniversary s vylepšenou grafikou pro PC je tu
, , aktualita
343 Industries zčistajasna uvádějí na trh očekávaný titul Halo: Combat Evolved Anniversary pro PC. Máme tu tak remaster původní hry v jejímž případě si budeme moci vybrat mezi původní a vylepšenou grafikou.
K oblíbeným
reklama
Halo: Combat Evolved v původní grafice by ostatně dnes už nikoho nenadchnul a bezpochyby to bude platit i pro Halo: Combat Evolved Anniversary s vylepšenou grafikou, nicméně zde jde i o podporu moderního hardwaru. 
 
 
Máme tu tak remasterovanou verzi původního titulu z roku 2001, který na PC a Mac dorazil o dva roky později. Nyní si jej budeme moci přeci jen zahrát v mnohem lepším grafickém podání, které také bude podporovat rozlišení až 4K/UHD, širokoúhlé monitory, shora neomezenou snímkovací frekvenci a podporu synchronizace, dále možnost nastavení úhlu pohledu, nativní podporu klávesnice a myši umožňující přemapování kláves a jak je vidět na první pohled, máme tu i vylepšené textury a stínování. PC verze tak tímto dožene a předežene výroční verzi pro Xbox z roku 2011. 
 
 
Abychom si ovšem mohli zahrát Halo: Combat Evolved Anniversary, potřebujeme mít pořízenou kolekci Halo: The Master Chief Collection skrze Xbox Game Pass for PC, Windows 10 Store, anebo Steam. Microsoft také hlásí, že hra je připravena pro předplatitele Xbox Game Pass for PC, a to včetně Halo: Reach. Později přijdou také tituly Halo 2: Anniversary, Halo 3, Halo 3: ODST (Campaign) a Halo 4. 
 
Celá Halo: The Master Chief Collection přijde na Steamu na 40 eur, ovšem tento obchod umožňuje si také pořídit pouze samostatnou hru Halo: Combat Evolved Anniversary za 10 eur, nicméně i tak je k hraní zapotřebí mít zakoupenou Halo: The Master Chief Collection, takže jen za deset eur si prostě nezahrajeme. 
 
 
Nároky na hardware jsou pak pochopitelně velice mírné. Potřebujeme procesor generace Phenom II či "Intel i3550" (že by Core i3-550?) a grafiku kalibru Radeon HD 6850 či GeForce GTS 450. Zde by už tak bylo možná vhodné sdělit i to, jak dobře tato hra běží na integrovaných grafikách. 
 
Zdroj: Xbox


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
31.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková12 komentářů
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů