www.svethardware.cz
>
>
>

Herní GDC se odehraje v létě, bude "GDC Summer"

Herní GDC se odehraje v létě, bude "GDC Summer"
, , aktualita
Přeci jen se můžeme těšit na Game Developers Conference, neboť bylo oznámeno, že letošní ročník bude přesunut na léto. Přijde tak výjimečný ročník GDC Summer, aktuálně plánovaný na tři srpnové dny. 
K oblíbeným
reklama
Game Developers Conference (GDC) se v tomto roce tedy odehraje jako GDC Summer ve dnech 4. až 6. srpna, a to samozřejmě za předpokladu, že to bude možné. Ovšem jde o odsunutí o plných pět měsíců a nyní do zvoleného termínu zbývají ještě více než 4 měsíce, takže lze předpokládat, že situace už v té době bude nakloněna tomu, aby se podobné akce mohly odehrát. Na druhou stranu je tu otázka, jak to bude s cestováním a v tomto ohledu rozhodně nelze nic zaručit. 
 
 
Letní GDC proběhne na obvyklém místě, čili v Moscone Center v San Francisku, přičemž už nyní si můžeme předplatit vstup a ranní ptáčata mají možnost získat výrazné slevy. 
 
Je také zřejmé, že program letní GDC nebude stejný jako v případě jarní akce. Firmy mají ostatně své plány a to, co chtěly ukázat v březnu už nemusí být aktuální v srpnu. Na druhou stranu byl vývoj v mnoha společnostech utlumen, takže řada společností si opravdu může své novinky nechat až na léto, a to zvláště ty menší, jimž by se bez velké herní akce nedostalo takové pozornosti. 
 
Zdroj: GDC


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo
Nyní se už opravdu můžeme těšit na to, že společnost SpaceX vstoupí do historie jako první soukromý subjekt, jemuž se povedlo umístit člověka na oběžnou dráhu. Participovat v tom bude pochopitelně i NASA, která si zvolila své staré logo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu
Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint byl vypuštěn na trh už loni v říjnu, ale nedávno tato hra dostala podporu API Vulkan v rámci aktualizace na verzi 2.0. Server Kitguru se tak podíval na to, co to přinese s ohledem na výkon 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
První testy: o kolik procent je nová GTX 1650 s GDDR6 rychlejší než stará verze? První testy: o kolik procent je nová GTX 1650 s GDDR6 rychlejší než stará verze?
Grafická karta GeForce GTX 1650 s paměťmi GDDR6 přichází stále ještě jako oficiálně nepředstavená novinka, ale její nástup je v podstatě jistý. Nyní se můžeme podívat na to, jaký výkonnostní nárůst můžeme očekávat. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Hubble a XMM-Newton našel nejlepší důkaz o existenci středních černých děr Hubble a XMM-Newton našel nejlepší důkaz o existenci středních černých děr
Černé díry střední velikosti jsou objekty, které jsou na tom podobně jako temná hmota či energie. Je zřejmé, že tam někde musí být, ale přesvědčivý důkaz zatím chybí. Nebo snad chyběl, jak ukazuje nová zpráva.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Nastupuje NIC Killer E3100 pro 2,5Gb/s Ethernet Nastupuje NIC Killer E3100 pro 2,5Gb/s Ethernet
Společnost River Networks ohlásila vylepšenou verzi svého ethernetového kontroleru E3000, která přijde s označením E3000 a podporou Ethernetu s propustností 2,5 Gb/s. Nastane už přechod na rychlejší sítě?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář