www.svethardware.cz
>
>
>
>

Herní myš od Corsair se bezdrátově nabíjí z podložky

Herní myš od Corsair se bezdrátově nabíjí z podložky
, , aktualita
Bezdrátové herní myši se postupně zdokonalují a začínají se vkrádat mezi herní periferie. Společnost Corsair představila Concept Zeus, který řeší problém s výdrží a nabíjením. Myš se totiž sama bezdrátově dobíjí ze speciální podložky.
reklama
Bezdrátové herní myši nejsou mezi hráči příliš oblíbené kvůli vyšší odezvě ve srovnání s jejich „drátovými“ verzemi. Další, i když zdaleka ne tak závažnou nevýhodou těchto myší je omezená výdrž na baterii. Čas od času je tak nutné v závislosti na konkrétním provedení vyměnit tužkové baterie, případně umístit myš do nabíjecího doku. Uživatel si tak sice zbaví kabelu, ale pro změnu musí řešit jiný problém. Společnost Corsair však přišla s velmi elegantním řešením, který nese označení Concept Zeus. Nejedná se tedy prozatím o finální produkt, ale v budounu se to jistě změní.

Koncept představuje kombinaci bezdrátové herní myši a podložky, která zároveň slouží jako nabíječka. Samozřejmě se jedná o bezdrátový způsob nabíjení, takže stačí položit myš. A pokud zrovna nepotřebujete dobíjet myš, je možné pomocí podložky dobít jiná zařízení podporující standard Qi, jakou jsou například smartphony. Před uvedením této sady na trh je ovšem nutné vyřešit několik komplikací. Verze podložky, která byla ukázána na veletrhu Computex 2017 po boku dalších herních novinek této značky, dobijí pouze pokud je myš umístěna v její určité části. Cíl je ovšem takový, že by měla podložka fungovat bez ohledu na to, kde je zařízení umístěno. Také nebylo specifikováno, zda bude nabíjení možné i při používání myši, kdy s ní uživatel pohybuje po podložce.

Zdroj: Trustedreviews.com via Liliputing.com
reklama
Nejnovější články
Adobe Enhance Detail díky umělé inteligenci zvýší rozlišení o 30 % Adobe Enhance Detail díky umělé inteligenci zvýší rozlišení o 30 %
Aktualizace aplikací od Adobe přinesla několik zajímavých vylepšení. Lightroom CC se dočkal chybějících funkcí z klasické verze a všechny programy pak dostaly funkci Enhance Detail. Ta umožní zvýšit rozlišení snímků až o 30 % díky AI.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Další mohutné investice Intelu, v Irsku to bude 8 miliard dolarů Další mohutné investice Intelu, v Irsku to bude 8 miliard dolarů
V poslední době se dozvídáme o tom, jaké investice v nejbližší době čekají Intel. Mluvilo se již o 11 miliardách v Izraeli, podstatném rozšiřování provozů v Oregonu a nyní to jsou podrobnosti o rovněž již známých investicích v Irsku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA TU116 vyfoceno, je o třetinu menší než TU106 NVIDIA TU116 vyfoceno, je o třetinu menší než TU106
Grafický čip NVIDIA TU116 se uplatní na grafických kartách GeForce GTX 1660 Ti, které očekáváme už za týden. Můžeme se podívat na to, jak velký je tento čip oproti TU106 z karet RTX 2000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Astronomové našli ve vesmíru příklad kolize celých planet Astronomové našli ve vesmíru příklad kolize celých planet
Je logické, že ve vesmíru dochází i ke kolizím celých planet, ostatně takovým způsobem měl vzniknout i náš Měsíc a v podstatě i Země. Nyní se ale našel příklad takové kolize i mezi exoplanetami. Podívejme se na systém hvězdy Kepler-107. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Deska Soyo s H310C podporuje procesory až do generace Skylake Deska Soyo s H310C podporuje procesory až do generace Skylake
Společnost Soyo, o níž se v dnešní době moc často nedočteme, si připravila velice zajímavou desku s označením H310CM-V3H V2.0. Ta totiž podporuje procesory Intel Core 8. a 9. generace, na čemž by nebylo nic zvláštního, ale také 7. a 6. generace.
Dnes, aktualita, Jan Vítek