Hnizdo

Registrace: 4.7.2006
Komentářů: 320, score -2.2
Účast v Expertiádách: 17 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 18.1.2016 s hodnocením +7:
Windows 7 i 8 samozrejme bude na Skylake a dalsich fungovat stejne, jako dnes funguji Windows 7 na cpu generace Pentium4 nebo AthlonXP. Pouze nebudou podporovany predevsim pokrocile funkce rizeni spotreby, deep sleep states, kvantovani behu OS a podobne features.
Krome toho, jedna se o podporu se strany MS. Nikdo netvrdi, ze Intel­/AMD prestane dodavat ovladace a jejich vlastni support.
Nakonec stejne na win10,11,12,13 prejdou vsichni kdo potrebuji wokna, stejne jako presli dosud. Vyvoj jde dal.
Komentář z 11.11.2020 s hodnocením +6:
SLI a CF jsou obsolete, stacilo by aby hra podporovala DX12 MGPU.
Komentář z 18.1.2016 s hodnocením +6:
Já naopak nepodporu nového hw na starých systémech chápu a vítám. Nové systémy mohou jít dál většími technologickými kroky, a starší OS budou akorát víc žrát. No problemo. Co se týče ukončení podpory pro konkrétní hw, toto je první o kterém jsem v této souvislosti slyšel, takže nemůžu soudit o čem mluvíš. Hodí se připomenout, jak dlouho MS svoje produkty podporuje ­(bezprecedentní prodloužení podpory XP­), a také na jak archaických strojích běží bezproblémově sedmičky i desítky. Co se týče bouřlivého vývoje Windows10, též ho vítám ­- rozhodně krok k lidem oproti přístupu k Win8, a podstatně dynamičtější než kdy dřív. Aby MS předělával gui na základě feedbacku od uživatelů, kýho výra víra, čeho se ještě dožiju...
Pravidelně se setkávám s klienty kteří nevěda co dělají upgradovali na Win10 a panikaří, pomóoc dejte to pryč, během půl hoďky ukážu kde co je, a aha nojo vlastně, a spokojenost. Jako vždy v historii přechodu na nový OS, problém bývá v aplikacích, které napsalo prase nebo exotickém hw, jejichž drivery Win10 nedokáže přechroustat.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 13.11.2020 s hodnocením -17:
amd dostalo nvidii do kouta raytracingem, dlss, 8K gamingem, HDR recordingem, a cim jeste?
Komentář z 3.11.2020 s hodnocením -13:
"AMD se tak jistě zasadilo o to, aby v Counterplay Games využili výhody nových Radeonů­"

Aby ne, kdyz ho pridavaji ke svym kartam.

https:­/­/www.amd.com­/en­/gaming­/godfall

Je jiste logicke udelat arenovou hru tak ze si ji na max zahraji majitele 3090 a jeste nevydanych karet ;­) Tak doufam ze nvidia si necha udelat hru co s max texturama pojede jen na 3090 :)
Komentář z 13.11.2020 s hodnocením -12:
Ano, myslim ten universalni microsofti standard DXR, ktery bude v Cyberpunku a je ve Watch Dogs. A je v novych gondolich. A je pripravovan zpetne do Witchera 3. Take Vulkan RT extensions, opet standard. To ubirani kvality je hoax, ktery vvyratil Digital Foundry. I DLSS 1.0 vypadalo lepe jak TAA, to ti zrejme unika.
A myslim ten DXR standard, kde dle svych slov bude AMD nabizet vykon jako Turing, tedy predchozi generace.
Hele Stachuji, zabal to, nemas na to.