Registrace: 27.6.2016
Komentářů: 36, score -0.1 | Svět mobilně: 21/0.2
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 15.9.2017 s hodnocením +2:
To jste pěkně shrnul tržní hospodářství. Ano je poptávka cena roste, není poptávka cena padá. A co je na tom špatně?
Proč to nazýváte bublinou, když se jedná o normální tržní systém, který běžně používáte?
O bublinu, ani nic ajko letadlo vůbec nejde. Jde o novou věc, která funguje tak jak fungovat má. Podle poptávky a nabídky. A naštěstí do ní nemá možnost zasahovat statní zřízení, které tržní hospodářství vždy pokřivuje. A pak to dopadá jako v té naší Evropě, kde místo aby se firmy snažili vyrábět podle nabídky a poptávky, tak čekají na vypsání dotací aby pak mohli pobírat peníze od státu a ještě z našich kapes. Krásný příklad s elektromobily. Automobilky čekají na dotace od státu. Místo aby sami začali vyrábět a snižovat cenu velkoseriema tak čekají až jim spadnou do ruky peníze ze státní kasy.
Naštěstí Internet ­"zatím­" nejde jen tak lehce zaškrtit státní správou, protože je nadnárodní a vpodstatě neomezený a bez hranic. Tedy to co dnes nejvíc brzdí rozvoj. Jako například nesmyslné uvádění filmů jen v některých zemích. Místo toho aby společnost využila obrovského potenciálu Internetu a uvedla film ve stejný čas na celé zeměkouli, tak rozdělili Zemi na regiony a tím sami snižují dostupnost filmu jen na určité lokace. Což je prostě proti logice nabídky a poptávky. A vůbec nechápou obrovské výhody Internetu.

Elektronické peníze z principu nejdou zrušit, protože využívá naplno potenciálu Internetu. Může o tom pan JPMorgan mluvit jak chce, ale to je tak asi všechno. Nic s tím naštěstí neudělá.
Komentář z 1.9.2019 s hodnocením +1:
+1
:­-­)­)­)­)­)­)­)­)­)

konečně jeden vtipný komentář v záplavě všech možných trollů.
Komentář z 3.11.2018 s hodnocením +1:
To tak úplně není. Když to při voipu koktá tak to není způsobeno zpožděním, ale výpadky paketů, nebo velkým jitterem. Velká latence doručí hovor vpořádku, jen se znatelný zpožděním což opravdu až tak nevadí. O dost víc vaší jitter a ztrátovost paketů.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 15.9.2017 s hodnocením -3:
Jak jste na to přišel? Naopak budo zrušené hlavně ty ­"normální­", protože ty peníze vám udržují banky na svých serverech, které jsou stále zapnuté a když do nich vletí ta vaše erupce, tak to schoří.

Kryptoměny na rozdíl od nich tohle přežijí daleko lépe, protože je máte uložené například na flash­-ce, v počítači, který máte vypnutý, nebo na disku, který máte v šuplíku. Samozřejmě i na serveru u někoho tam se to stane stejhně jako više. Ale důležité je to, že to co máte u sebe na flash erupce nijak neovlivní. Kryptoměny nemusíte mít vůbec připojene do internetu, jen na dobu nezbytně nutnou pro transfer. A pak se zase odpojit. Nemusíte používat žádné servery.
Komentář z 16.9.2017 s hodnocením -1:
Ten kdo si sedí na vedení nejsem rozhodně já.

Vy mne bavíte. Dáte sem odkaz na film ve kterém hned na začátku pán říká přesně to samé co tu celou dobu tvrdím!!!

Cituji: ­"Španělé vydolovali tolik stříbra až tento kov neuvěřitelně ztratil na hodnotě, Španělsko se díky mincím nestalo bohatším, akorát tím zvedli ceny, protože stejné množství zboží bylo k mání za stejné množství peněz. Španělé nechápali, že peníze mají cenu toho co za ně lidé vymění.­"
A dále: ­"Je jedno, jestli peníze mají podobu stříbrných, zlatých mincí, mořských škeblí, zlatých prutů, nebo bankovek, to platilo od starověku až do dnes. Dokonce i hliněné hroudy mohou fungovat lépe než stříbrné mince, POKUD JIM LIDÉ DOSTATEČNĚ VĚŘÍ!!!­"

Zatímco vy tu jen tlacháte o tom, že nemám pravdu, dáte sem důkaz, že ji mám. Zajímavé. :­-­)­)­)

Celou dobu tvrdím, že peníze jsou jen o tom jak jim lidi věří. A že kryptoměny se v tomto bodě neliší od papírových peněz. A jak je vidět podle vašeho důkazu mám pravdu. :­-­)­)­)

Je to přesně tak jak říká pán ve filmu. Vůbec nezáleží na tom jak ty peníze vypadají, ale jak jim lidi věří a jak je lidi používají.

Viz wiki:
Celkové množství Bitcoinů, které budou vytěženy, je asi 21 000 000 ­(resp. 20 999 999,9769­).­[19­] Růst se však postupně zpomaluje, a veškeré bitcoiny budou vytěženy v roce 2140 ­(drtivá většina však cca v roce 2030­).

Po roce cca 2030 bude vytěžena většina bitcoinu, pak už se počet nebude zvyšovat a nikdo nebude moci jen tak ­"natisknout­" nové bitcony. Čím více lidí bude chtít bitcoin tím větší bude mít hodnotu a nebo naopak.
Prostě normální nabídka a poptávka.

Pořád čekám kdy napíšete něco relevantního abyste mi dokázal, že nemám pravdu? V čem ji nemám? A prosím už ne podobné filmy, nebo smíchy padnu pod stůl....

Komentář z 15.9.2017 s hodnocením -1:
No vidíte v tom se shodneme. Já také netvrdím, že jsou něčím kryté. Říkal jsem přesně to samé, že je to jen o víře v ní.
Jen také říkám, že dnes už i ty ­"normální­" měny jsou také jen o víře v ně. V podstatě ničím kryté nejsou. Státy krachují a budou krachovat i v budoucnu, stejně tak budou finanční krize, kvůli kterým ty měny popadají jak hromádky karet. Jak můžete tvrdit, že krypto měny jsou na tom hůře? Jsou na tom z tohodle pohledu úplně stejně.
To že jejich kurz dnes lítá nahoru a dolů samozřejmě vím. Ale to je dané hlavně tím, že je to relativně ještě nová věc a hlavně ještě stále není dokončena těžba:
-­-­-
https:­/­/cs.wikipedia.org­/wiki­/Bitcoin
Celkové množství Bitcoinů, které budou vytěženy, je asi 21 000 000 ­(resp. 20 999 999,9769­).­[19­] Růst se však postupně zpomaluje, a veškeré bitcoiny budou vytěženy v roce 2140 ­(drtivá většina však cca v roce 2030­).
-­-­-
Tj. až po roce 2030 se můžeme bavit o tom jak moc bude stabilní, nebo ne. Dnes je to stejně riziková věc jako investice do akcií nové společnosti, u které nevíte jak se na trhu uplatní.

To nic nemění na tom, o čem jsem psal. kryptomeny nejsou letadlo, ani bublina, jak se to někdo snaží nazývat, nejsou to ani falešné peníze, nejsou to ani nelegalní peníze. Prostě je to novinka, která jak je vidět se postupně porosazuje a a mění finanční svět lidí. Nic míň nic víc. Buď tomu budete věřit, nebo ne, nemusíte, nikdo vás k tomu nenutí.
Ale už dnes lze platit v různých obchodech, což mi dává za pravdu, že do budoucna je to jasný vývoj a směr od papírových k elektronickým penězům. A buď se banky přizpůsobí trhu, nebo zaniknou. Na tom není nic špatného. Prostě jen normální vývoj.