www.svethardware.cz
>
>
>
>

Horizon Zero Dawn: další konzolová exkluzivita přijde i na PC

Horizon Zero Dawn: další konzolová exkluzivita přijde i na PC
, , aktualita
Kdo má rád dobrodružné hry s otevřeným světem ve stylu Zaklínače 3, ten se může těšit na titul Horizon Zero Dawn, který doposud byl a ještě nějakou dobu bude k dispozici pouze na PlayStationu. 
K oblíbeným
reklama
Horizon Zero Dawn od Guerrilla Games tak byl exkluzivita určená pouze konzolím PlayStation 4, ovšem stejně jako Detroit: Become Human nakonec přijde i v PC verzi. Žánrově tu tak máme další akční 3D RPG. 
 
 
Podívat se tak budeme moci do fantaskního světa, v němž pobíhá Aloy jako vystřižená z doby kamenné, ovšem tento obrázek narušují monstra, která by se dala označit za robotické dinosaury. Jde tak o svět, který už nepatří lidem, jejichž společnost zažila velký úpadek a my se v něm budeme pohybovat stejně jako v jiných hrách s otevřeným světem. Hrát budeme pochopitelně za zmíněnou Aloy, která byla vyhnána z vlastního kmene a je na cestě k odkrytí minulosti svého druhu a zastavení blížící se hrozby. 
 
Půjde přitom o Horizon Zero Dawn Complete Edition, která bude obsahovat základní verzi hry i expanzi The Frozen Wilds, která přidává další hodiny zábavy na novém území, novou výbavu, schopnosti i robodinosaury. 
 
Sony tak uvolňuje další úspěšnou konzolovku do světa PC a dle techPowerUp nejspíše proto, aby malověrným majitelům PC ukázal, o co svým ignorováním platformy PlayStation přicházejí a aby je přimělo alespoň přemýšlet o tom, že si příště už raději pořídí novou PlayStation 5. 
 
Horizon Zero Dawn si přitom užívá vysokých hodnocení jak od recenzentů, tak od samotných hráčů a i když už jde o hru z roku 2017, stále vypadá velice dobře, a to zvláště ve vylepšené verzi pro PS4 Pro. Lze očekávat, že ani PC verze nebude vypadat špatně, ale o tom se přesvědčíme až později. Zatím nebylo ohlášeno přesné datum nástupu na trh, pouze to, že půjde o druhý letošní kvartál.


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus
Vedle Dynamic Boost tu máme i další technologickou novinku od NVIDIE, a sice Advanced Optimus. V podstatě lze říci, že jde o spojení technologií G-Sync a Optimus, čili že synchronizace bude už konečně fungovat se zapnutým Optimem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost
Společnosti NVIDIA a AMD mívají pozoruhodně podobné nápady, co se týče technologií, což se ukazuje i nyní. NVIDIA Dynamic Boost je totiž obdoba technologie SmarShift, kterou AMD představilo v rámci Ryzen Mobile 4000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou
Amazon už dříve avizoval, že přinejmenším do 5. dubna bude při naskladňování a odesílání zboží upřednostňovat to, co lidé v dnešní době nezbytně potřebují a do toho patří třeba i toaletní papír. Hardware má menší prioritu, což trápí nejen výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová
Společnost SpaceX by již tento rok měla létat s astronauty na palubě své kosmické lodi Crew Dragon k ISS. Kromě květnové mise Demo-2 je na tento rok naplánovaná i mise dalších astronautů k ISS, k nim by se měla připojit i Shannon Walkerová. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
InWin C200: pracovní počítačová skříň jak ze starých časů InWin C200: pracovní počítačová skříň jak ze starých časů
Společnost InWin tentokrát neukázala žádnou okázalou specialitku, ale naopak skříň, která by měla být především praktická. C200 je totiž určena pro "tvůrce obsahu", takže lze mluvit o skříni pro pracovní stanice. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek