reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

HP nabídne výkonné mobilní pracovní stanice

4.6.2012, Jan Vítek, aktualita
HP nabídne výkonné mobilní pracovní stanice
Společnost Hewlett-Packard si připravila nové Elitebooky série w, které představují mobilní pracovní stanice a nabídnou novou generaci procesorů Intel Core i7 či i5 s až čtyřmi jádry a také až 32 GB operační paměti. Konkrétně jde třeba o...
Společnost Hewlett-Packard si připravila nové Elitebooky série w, které představují mobilní pracovní stanice a nabídnou novou generaci procesorů Intel Core i7 či i5 s až čtyřmi jádry a také až 32 GB operační paměti.

Konkrétně jde třeba o HP EliteBook 8770w nabízející velký 17,3" displej, pak to bude HP EliteBook 8570w s 15,6" displejem a HP EliteBook 8470w s 14" LCD. Všechny si můžeme pořídit s jistou technologií HP DreamColor, která spočívá především v tom, že dostaneme namísto displejů TN kvalitnější IPS.

Nové Elitebooky dále nabídnou pevné tělo z hořčíku a hliníku, pevné víko nezvýrazňující otisky prstů, skleněný touchpad, pevné klouby z hliníkové slitiny a HP Easy Access Doors pro snadné otevření displeje a přitom jeho bezpečné zajištění. Notebooky také splňují vojenský standard (MIL-STD-810G) udávající odolnost vůči prachu, vibracím, nárazům, vysoké nadmořské výšce, pádu, vysokým i nízkým teplotám a teplotním šokům.

Od Intelu se dočkáme jeho Smart Response Technology pro rychlé nabootování, audio systém je vybaven SRS Premium Sound PRO a HP zase dodá svůj Performance Advisor pro správu hardwarového i softwarového vybavení notebooku.

Mobilní pracovní stanice HP EliteBook 8770w, 8570w a 8470w začínají na cenách 1700, 1450 a 1330 USD. Ve Spojených státech budou k dispozici ještě tento měsíc, ovšem jak tomu bude v Evropě, to zpráva neříká.

Zdroj: TZ Hewlett-Packard
reklama