www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

HP představuje kreativní stanici Sprout Pro i zahnutý All in One

HP představuje kreativní stanici Sprout Pro i zahnutý All in One
, , aktualita
Společnost HP na CES 2017 také nezahálí a představuje nástupce originálního počítače Sprout určeného pro systémy 3D tisku a vedle toho tu je také herní monitor OMEN X 35 a All in One se zahnutou obrazovkou.
K oblíbeným
reklama
Novinky společnosti HP na CES 2017 v Las Vegas zahrnují především moderní a drahé počítače s adekvátní výbavou a podívat se můžeme také na zajímavý herní monitor. Začneme ale s počítačem Sprout Pro, jehož originální verzi Sprout firma HP představila společně s 3D tiskárnami HP Multi Jet Fusion. Jde tak o počítač určený především pro kreativní práci a v zásadě se jedná o All in One PC s dotykovým displejem a systémem Intel RealSense pro skenování 3D objektů, který má namísto klávesnice další dotykový displej pro stylus nebo až 20 prstů.

Sprout Pro je kompaktnější stroj, který má mít vylepšené 3D skenování disponující vyšší přesností a jeho stylus je pochopitelně citlivý na přítlak. Využít pak budeme moci jistý pracovní balík WorkTools. Co se týče hardwarových specifikací, hlavní displej má úhlopříčku 23,8 palce a rozlišení Full HD, z něhož asi každý nebude nadšen. Pak tu máme na jednu stranu moderní procesor Core i7-7700T a na druhou stranu už starší grafiku NVIDIA GeForce GTX 960M, dále 16 GB RAM a 1TB SSHD, namísto nějž by také odvedla lepší práci kombinace samostatného SSD a HDD. Sprout Pro bude k dispozici od března.

Pak je tu All in One PC, a to konkrétně ENVY Curved All-in-One 34, který také má svého předchůdce, na nějž navazuje vyšším výpočetním výkonem, zahnutým displejem s rozlišením WQHD s certifikací Technicolor Colour a zvukový systém dodala firma Bang & Olufsen. Podrobnosti o hardwarové výbavě mluví také o Core i7-7700T, dále tu je Radeon RX 460 se 4 GB paměti, 16 GB DDR4-2133, 256GB SSD pro PCIe a NVMe a 1TB pevný disk. Počítač se má dostat na trh už v lednu s cenou od 1999 eur.

Nakonec tu máme herní HP OMEN X 35 Display s 35" zahnutou obrazovkou (1800R), jež má poměr stran 21:9 a také rozlišení WQHD. A že je to monitor pro hráče, nechybí synchronizační technologie (tentokrát G-Sync), přičemž maximální obnovovací frekvence je 100 Hz.

Monitor má tenkou vrchní hranu i obě boční, které mají jen 7 mm, což se bude hodit pro vícemonitorové sestavy. V Evropě bude k dostání od letošního dubna, ovšem za nemalých 1299 eur.

Zdroj: HP
reklama
Nejnovější články
Americká vláda se zaměřila na Epic i Riot Games kvůli vazbám na Tencent Americká vláda se zaměřila na Epic i Riot Games kvůli vazbám na Tencent
Dobře víme především o společnosti Epic Games, že má důležité vazby na čínskou společnost Tencent. To platí i pro Riot Games a americká vláda se nyní kvůli tomu na obě společnosti zaměřila. Co to znamená?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
ViewSonic Elite XG270Q: hraní na 27" se 165 Hz a Quad HD ViewSonic Elite XG270Q: hraní na 27" se 165 Hz a Quad HD
ViewSonic si připravil nový monitor, který bude vyhovovat zákazníkům neprahnoucím po Ultra HD, ale už ani Full HD. Quad HD je tak střední cesta šetrná i pro naše peněženky. ViewSonic XG270Q je také cenově výhodnější alternativa pro model XG270QG.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Microsoft kupuje společnost ZeniMax a s ní i Bethesdu či id Software Microsoft kupuje společnost ZeniMax a s ní i Bethesdu či id Software
Microsoft získal nový cenný skalp z řad herních společností. Do xboxového světa se bude nově řadit ZeniMax Media, mateřská společnost studia Bethesda Softworks. Microsoft tak získá i práva na mnohé známé herní řady. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Trumpův ban WeChatu zablokoval soud. Říká, že Donald nemá důkazy Trumpův ban WeChatu zablokoval soud. Říká, že Donald nemá důkazy
Americký prezident Donald Trump se rozhodl vydat výkonný příkaz, který měl uvalit ban na čínský komunikátor WeChat. Okresní soud mu to ale zatrhl a říká, že ban byl založen na základě nepodložených obvinění.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Muž odsouzen za těžbu kryptoměn na vědeckém superpočítači Muž odsouzen za těžbu kryptoměn na vědeckém superpočítači
34letý Australan si chtěl přivydělat těžbou kryptoměn, nezvolil k tomu ale tu nejšťastnější metodu. Místo svého hardwaru použil výpočetní techniku určenou pro vědecké účely, což mu vyneslo 15měsíční trest.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář